Martasek5 Martasek5 komentáře u knih

Nejtemnější obavy Nejtemnější obavy Martina Cole

Super čtení, Joannie mi byla i vzhledem k své obživě velmi sympatická, i jejího syna John Johna jsem si oblíbila..Jen mě kniha nedostala tolik jako předchozí co jsem četla od autorky, Maniak - ten byl o kapánek lepší.Ale jak říkám, pohodové čtení

24.12.2016 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

No..Já nevim...Pro mě hodně slabá detektivka. Nelíbila se mi. Než se do čtení nutit, raději jsem jí odložila. Třeba se k ní časem vrátím

07.12.2016 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha mě naprosto dostala. Zanechala ve mě ještě dlouho po přečteni smíšené pocity.. nevim proč jsem s pořízením knížky tak otálela. Hodně emotivní příběh. Lepší dílo jsem letos nečetla

29.10.2016 5 z 5

Strach zemřít Strach zemřít Lisa Jackson

Kniha mě od začátku nudila..Příběh o ledových mumiích zcela nezajímavý..Snad jen poslední dvě kapitoly byly čtivé. Proto jedna hvězda

13.10.2016 1 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Maniak mě doslova uchvátil a dostal!! Za krátký čas dočteno, hltala jsem každou stránku.. George byl fakt grázl, ale když se dozvíte více o jeho dětství..

16.09.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Po předešlých Sedmilhářkách jsem od teto knihy
neměla moc velké očekávání.. Začátek byl slibný, třetina slabší, ale konec mě dostal. Tato kniha je důkazem toho, že za "blbost" se platí

22.08.2016 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Prvni letošni kniha kterou jsem nezvladla dočist. Přestala jsem na 50 stránce.nuda, pořád to same dokola, kniha postráda hloubku, myšlenku. A na výraz "óčko" jsem po prvnich strankach začala byt alergická

28.07.2016 odpad!

Samec Samec Alice Clayton

V knize žádný velký zvrat nečekejte, vše je od prvních stran zřejmé. Jako oddychovka dobrá :)

25.07.2016

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Hezká knizka. Povedená myšlenka, zajímavý nápad. Pěkně se četla. Snad bude i filmové zpracovani

01.07.2016 5 z 5

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Noo. Ani nevím proč jsem knihu dočetla. Tak moc natahovane a sladké až mě z toho bolí zuby.

01.07.2016 2 z 5

Měl to být hezký život Měl to být hezký život Andrea Coddington

Nedělní oddychovka. Smutný příběh

01.07.2016 3 z 5

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Začátek se mi moc líbil. Ale po 70ti stránkách nuda, knihu jsem pomalu dočetla, žádnej strhující závĕr nemá

01.07.2016 2 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

pro 15ti leté slečny nejspíš zajímavé. pro starší oddychovka na jedno odpoledne, kdy za týden pomalu nevite o čem kniha byla

01.07.2016 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Celkem drsný psycho trihler. Bavilo mě to :)

01.07.2016 5 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Super nápad, bezva napsané jen samotný závěr(v co se změnil pan Gaunt) trošku přitažený za vlasy.

29.06.2016 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

No..dejme tomu. Od knihy velike očekáváni, ale nuda, nuda. Poslednich 50 stranek nějaká ta akce, ALE - po třech dnech už ani nevím o čem vlastnĕ ta nudná kniha byla

29.06.2016 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Pro mě top kniha minulého roku! Velice nevěrohodné vyprávění hlavní hrdinky, napětí a skvělý konec. Určite po ni sahnu ještě jednou

29.06.2016 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Bohužel velké zklamání. Po předchozích třech úspěšných "Cobenovkách" přišla prvni nepovedená. Začátek čtivý, ovšem od třetiny knihy nuda. Nutila jsem se do pokračování. škoda

29.06.2016 2 z 5