Martasek5 Martasek5 komentáře u knih

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Čekala jsem trošku víc. Obě hlavní hrdinky mi přišly nesympatické. Klidné čtení.

26.10.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Já vůbec nevim co si o knize myslet líbilo/nelíbilo..? Jediný co vím že knížku hodně dlouho z hlavy nedostanu

04.07.2023 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Zatím nejlepší díl. Do samotného konce jsem neměla tušení kdo za tím stojí.

29.04.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Seznámení s Erikou bylo fajn, zápletka mě na zadek ale neposadila :)

30.01.2023 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

(SPOILER) Uf, nebavilo mě to. Vadilo mi jak se autorka snažila knížku udělat moc napínavou, na každý stránce nemohlo chybět “od toho dne, od toho grilování”. Míň je někdy víc. Jinak příběh zajímavý ani nebyl, číst znovu nebudu

19.12.2022 1 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Teda ten konec mi přišel tak neuvěřitelně překombinovanej, že mi zkazil celkový dojem z knihy.

04.11.2022 3 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Na pokojskou jsem se těšila. Právě jsem dočetla a nevím, zda se mi líbila či co si mám myslet :-) zvláštní příběh, zvláštní Molly, zvláštní rozuzlení

21.10.2022 2 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Styl psaní formou dopisu mi nevadil. Vadilo mi jak to celé skončilo, celkově nezáživné čtení. Začátek slibný, pak příběh ztratí jiskru, a dočetla jsem jen z “povinosti”

01.01.2022 1 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Na Poslední let jsem se těšila. Začátek mě velice bavil, ale asi jsem čekala něco trošku jiného‍️ Dočteno, ale žádné překvápko zde není

18.10.2021 3 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Začátek slibný. Konec slabý. První a další díly číst nebudu. Žádné překvapení, žádné wau zde není.

18.10.2020 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Příjemné oddychové čtení s jasně předvídatelným koncem

04.10.2020 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Začalo to celkem dobře..Ale! Jak to celý dopadne mi bylo jasný ani né v půlce knížky. Lucasovýmu scénáři jsem dávala větší šanci. Jak už zde bylo napsáno - Samova linka zbytečná, stejně jako Philipova. Podruhé už si knížkk určitě nevyberu

31.05.2020 2 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Můj první Harry Hole.. ještě nevím jestli budu pokračovat, nebo to byl zároveň i můj poslední Harry Hole. Námět super, začátek svižný, Harry né úplně sympaťák, ostatní postavy mě bavily, ale na zadek jsem si z toho příběhu nesedla

27.02.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Tady nemám co vytknout. Autorka mě velice překvapila, od knížky jsem se nemohla odlepit. Ze začátku jsem si musela každou chvíli připomínat postavy, bylo jich tam najednou moc. Ale děj Vás brzy vtáhne, že se i ve velkém počtu postav začnete orientovat.
Před samotným rozuzlením děje jsem byla strašně zvědavá, na koho to celé padne. Knížku rozhodně doporučuji, obzvlášť na zimní večery :)

02.01.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Za mě paráda.. svižně se knížka četla, zajímavý a napínavý námět, tak trošku nesmrtelná Darby, a odhalení padouchů v první třetině knihy.

20.12.2019 5 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Tak tohle se nedalo číst...

11.12.2019 odpad!

Ani muk Ani muk David Jackson

Jó konečně jsem to dala..! Celkem dobrý, svižný, dobře napsaný..trošku mě zklamal samotný závěr, žádný pořádný zakončení co se holek (hlavně Ellie) týče..

21.09.2019 4 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Coben mě hodně baví, ale tohle dílo zklamalo...

10.04.2019 1 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Na začátku jsem myslela že hned vím jak to dopadne. Bylo to moc předvídatelné. Kniha je pěkně napsaná, málo postav, děj plyne.. konec lehce překvapil, ale extra zvrat zde nenajdete. Jednodušší čtení..

05.02.2019 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Špatné to určitě nebylo.. chvíli mi trvalo než jsem se do knížky začetla, ale pak se četla sama. Příběh hodně podobný Erotikonu, ovšem ten se mi líbil o kapku víc. Pohodové čtení ze života, kde se každý z nás může najít

27.01.2019 4 z 5