MarKy95 Online MarKy95 komentáře u knih

Ach, ty Češky! Ach, ty Češky! Mariusz Surosz

Krásná kniha, jsem vděčná, že znám paní M. Žákovou, úžasná žena. :)

28.09.2017 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Krásná knížka :)

25.09.2017 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Úžasná kniha. Celé čtení bolest na srdci a slzy v očích.

17.08.2017 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Kniha se mi líbila asi nejméně z celé série. Ale dá se přečíst v pohodě:)

12.08.2017 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Pěkná, ale už mě tolik nebavila. Ale i tak jsem ji musela přečíst. :)

12.08.2017 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Moc pěkná kniha.

07.08.2017 5 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Pro mě to nebylo zase tak špatný. U něčeho jsem teda kroutila hlavou...Něco jsem přeskakovala, ale jsem ráda že mám dočteno. :)

03.08.2017 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl super, ale tak nějak jsem čekala víc. Líbilo se mi psaní z obou pohledů. Těším se na další díl, to bude dlouhé čekání... :) .

01.08.2017 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Úžasná kniha, četla se velmi rychle. Konec mě naštval, už se těším na další díl. :) Doporučuji. :))

23.07.2017 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Návrh byl pro mě lepší, ale nebylo to tak spatný, jak jsem podle komentářů čekala:))

16.07.2017 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Moc pěkná kniha, příjemná oddechovka, střídání pohledů super. :) Těším se na další knihy.

15.07.2017 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Jsem ráda, že už mám konečně dočteno. Hodním 5*, protože to skončilo, jak jsem si přála. ( I když jsme měla chvilku takové tušení že dopadne s nejlepším kámošem). Místy nudný a furt dokola ale takový ze života...

12.07.2017 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Další kniha, která mě dostala. I když je to v podstatě furt o jednom a tom samém, furt to člověka nutí číst dál a dál...Štvala mě Tess, jak mu pokaždé lehce odpustila, ale tak to jsou ty první větší lásky. A Hardin psychopat... Každopádně jsem zvědavá, co přinesou další díly:)

07.07.2017 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Na to, že jsem Korunu začala číst s velkým nadšením tak mě bohužel kniha nenadchla... Četla jsem to jen proto, abych věděla co bude s Mer a Maxonem, a koho si vybere jsem si nechtěně přečetla v tady v komentářích.. Nějak jsem nedokázala přijít Eadlyn na chuť a nerozuměla ji. Selekce je ale srdcovka. :-)

05.07.2017 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Po mém menším maratonu fantasy jsem sáhla po této knize a nemám slov. Od začátku mě kniha bavila a četla se úplně sama. O tom konci, ten mě tak naštval, že jsem z toho pomalu nemohla usnout. Jsem zvědavá, jak to ještě vše dopadne, takhle to přeci nemůže/nebude končit! :D Pokud seženu v pdf, přečtu to snad i originále. :)

05.07.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tuten díl mě bohužel zklamal. První díl byl super, u druhého jsem se nemohla chvilku začíst... a u třetího bohužel vůbec... Na to jak jsem se na něj těšila tak za mě velké zklamání.... Přečetla jsem si alespoň konec, který mě snad naštval ještě víc.. :D

03.07.2017 2 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Po přečtení komentářů jsem začala číst, a za mě super. Nejsem na fantasy, ale tady ty knihy mě dostaly. Zklamal mě konec, kdy najednou byl konec, aniž bychom věděli, jak to dopadlo s ostatními... Ale za pro mě kniha velké překvapení. :)

24.06.2017 4 z 5

Nebe plné hvězd Nebe plné hvězd Lenka Lanczová

Moje první knížka kterou jsem od Lenky četla... Srdcovka.

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Srdcovka. :)

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Miluji tuto trilogii. Srdcovka. :))