Nebe plné hvězd přehled

Nebe plné hvězd https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2052/bmid_nebe-plne-hvezd-MUN-2052.jpg 4 420 420

Sympatická maturantka Romana skládá svou první zkoušku z dospělosti a vše se zdá být v nejlepším pořádku. Doma všechno klape, kolem sebe má celou partu nejlepších kamarádů, ve škole super kolektiv a stále je bláznivě zamilovaná do svého kluka, se kterým chodí už rok, i když ten své neotřesitelné pozice zneužívá a občas trochu "zazlobí". Romana se však brzy přesvědčuje, že maturita je pouze jednou z mnoha zkoušek na cestě k dospělosti a že ty další, přestože se neznámkují, jsou neméně důležité - a neméně těžké. Stará přátelství i lásky prochází krizí, leccos je nutno přehodnotit. Navíc prázdniny teprve začínají a slibují spoustu nových možností, zážitků, přátel - i lásek, ať už při brigádě u čerpací stanice, anebo u babičky na Kozím hrádku. A co teprve, když se objeví parta zajímavých trampů, z nichž především ten jeden Romaně učaruje svým úsměvem... Může existovat přátelství mezi klukem a dívkou, aniž by v tom bylo něco víc?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebe plné hvězd. Přihlašte se a napište ho.

ElessaRiverbow
05.06.2023 1 z 5

(SPOILER) Tuhle knihu jsem četla prakticky ze třech důvodů - autorka byla téma v knižním bingu na tento měsíc, kniha byla volně dostupná na internetu a je krátká, a posledním důvodem bylo téma (maturita, přijímačky na vysokou školu a letní brigáda), které je mi momentálně velmi blízké. I přesto, že je kniha opravdu velmi kraťoučká, tak číst jí bylo pro mě vyloženě peklo. Děj mě absolutně nechytil, přišlo mi, že jsem se po celou dobu čtení ani nezačetla, a že se tam téměř nic neděje. Hlavní hrdinka Romana byla na zabití, neměla jsem ji ráda už od první stránky, a po tom, co se vyspala s klukem své nejlepší kamarádky u mě nadobro skončila. Její přátelé nebyli o moc lepší, Prokop zas tak špatný nebyl. Knihu jsem chtěla odložit už někdy po první třetině, ale nakonec jsem zatnula zuby a pokračovala, protože nemám ráda nedočítání knih.

kkouzlo
12.05.2023 3 z 5

Zrovna tuhle knihu jsem nikdy nečetla, původně jsem chtěla přečíst jednu Lanczovku,ale nakonec sáhla i po téhle. Proti dnešním YA je to slabý odvar, ale vlastně fajn oddechové člení. Doba, kdy sms byla drahá, telefon byl tlačítkový a rodiče nemožní :)

LunaL.
04.01.2023 5 z 5

První knížka, kterou jsem od spisovatelky četla. Asi proto ji mám nejradši

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nebe plné hvězd v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených1 007x