markinho962 markinho962 komentáře u knih

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

"Audiokniha" výborný počin

24.03.2022 5 z 5

Noir Noir David Hine

Tak tohle se vážně povedlo!!!

20.03.2022 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Tady asi radši zkusím seriál, jelikož kniha se mi nedařila začíst :D

14.03.2022 2 z 5

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti Pierre Choderlos de Laclos

Prostě ne, ani velmi kvalitní Audiokniha nevtáhla

14.03.2022 2 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Prostě jsem se nemohl začíst, všechno jako by už tu prostě bylo v jiných autorových knihách....

11.03.2022 1 z 5

Spasitel Duny Spasitel Duny Frank Herbert

Přes velmi utahaný začátek se dojde k naplnění

10.03.2022 4 z 5

V hlubinách Loch Ness V hlubinách Loch Ness Steve Alten

Takový mix filmů a seriálů docela dost bavil

26.02.2022 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Audiokniha od p. HOLÉHO je výborný přednes tohoto fenomenálního díla a už se těším na audio pokračování.

19.02.2022

Star Wars: Popel Jedhy - Vzpoura na Mon Cale Star Wars: Popel Jedhy - Vzpoura na Mon Cale Jason Aaron

Povedená kresba, druhý příběh určitě lepší, ale jelikož bude jistě pokračování, tak nutné přečíst. Určitě to není ztráta času, tak šup!

06.02.2022 4 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

To je taaaak pomalý rozjezd, a některé nudné pasáže taky moc spádu nepomůžou. Takový průměr, jen jsem rád, že je to pojato zase jinak než předchozí díly

29.01.2022 3 z 5

Rudý vrabčák Rudý vrabčák František Kotleta (p)

Dám 5 hvězd, ale nějak se mi to lépe čte od Kristýny, ale scéna s kopulujícím jídlem bude legendární

14.01.2022 5 z 5

Vagíny a vetřelci: Pulp stories (limitované vydání 01) Vagíny a vetřelci: Pulp stories (limitované vydání 01) * antologie

Docela propadák, jak já se těšil na bizarní povídky, plné rmzáků ve stylu Legie, ale tohle mě fakt zklamalo, takové zklamání jsem dlouho z knihy nezažil, musel jsem ji prodat dál, i když byla se 6 podpisy

12.01.2022 2 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Jako až na ten konec bych dal 4 hvězdy, ale konec nemastný, takže 3

08.01.2022 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Prý mám přetrpět první 2 knihy, tak uvidíme další

30.12.2021 3 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Takový relativně hezký začátek, ale autor dál nevysvětluje čtenáři skoro nic, takže vzniká změť otázek, škoda, no..

08.12.2021 2 z 5

Mariňáci Mariňáci Robert Fabian

Takově divně napsané, sorry vůbec nechytlo

02.12.2021 1 z 5

Star Wars: Vzestup Kyla Rena – Oddanost Star Wars: Vzestup Kyla Rena – Oddanost Charles Soule

První půlka vzestupu ušla, měla sice větší potenciál, ale budiž, kdežto Oddanost je o ničem, nejhorší část zatím celého setu

27.11.2021 3 z 5

Bratrstvo neohrožených Bratrstvo neohrožených Stephen Edward Ambrose

Strašně nadhodnocená kniha, zase Made in USA

10.11.2021 3 z 5

Šprti & frajeři Šprti & frajeři Kristýna Sněgoňová

Tato polovička dua píše snad lépe než pan Kyša, a strašně doufám, že 4.dil nepokazí(všichni jsme zvědavý na mezidruhovou erotiku) , ať se máme co těšit na 5. a 6. díl psaný souběžně

07.10.2021 5 z 5

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Zase jedna z autorových přeplácaných knih, několik pasáží velmi vtipných, ale jako by to bylo psáno jen kvůli výdělku a ne z chuti psát, první díl měl jistou zápletku, ale zde to přijde jak takový guláš mnoha žánrů a výsledek za moc nestojí, sorry

07.10.2021 3 z 5