markinho962 markinho962 komentáře u knih

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Jo je to fajn, to už na po 13. se říct musí, není to tak zapomotané, vraha si tipnete už třeba od půl knihy, ale je to fajn. Dobře čtivé a hlavně Harry o něco míň chlastá!! 5 hvězd dostane

10.08.2023 5 z 5

Chaos na vzestupu Chaos na vzestupu Timothy Zahn

Extrémní zklamání, jako začíst se do jmen, který nikdo nemůže ani vyslovit je holt těžké, popis postav zde nedostatečný. Dal jsem celou knihu, ale jen z povinnosti

30.07.2023 2 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Plný počet nedám, bylo do jisté míry čtivé, ale prostě to bylo takové.. jiné, nicméně zařazení cizího detektiva, který pátrá jiným způsobem než Lincoln byl dobrý nápad. Zajímavé čínské poznatky v průběhu vyšetřování byly k užitku, jen mě nějak nebaví již hodně časté shrnovaní poznatků, které knihu prodlužuje o cca 10 stran

09.07.2023 4 z 5

Mezigalaktická výprava Mezigalaktická výprava Timothy Zahn

Thrawn baví a Zahn je v nejlepších!! Ať se zdá, že to je nuda, fakt není.

25.06.2023 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

O něco slabší díl, i když prostředí barvitější než uzavřená města, ale zase fajnové poslouchání audioknihy. Velké plus je děj bez zbytečného natahování, vše ku věci a dozvíte se dost hmyzu

13.06.2023 4 z 5

Odysea Odysea Gordon Doherty

Nuda, zbytečné házení slovíček aby natáhl pasáže, zbytečné rozšíření postavy AC O, která byla nejnudnější v sérii AC

12.06.2023 2 z 5

Odměna z pekla Odměna z pekla Joe R. Lansdale

Nejhezčí na této prodloužené a nastavované povídce je... Obálka. Již dlouho jsem nečetl nic od Landsdala, tak jsem si řekl, že proč ne, čte se to velice rychle, jelikož písmenka jsou obrovská a stránky Vám letí pod rukama super tempem, ale jako kdyby to psal "začátečník " L. Lansdale. Prostě strojově psané a nezáživné, škoda

10.06.2023 2 z 5

Tygři moře Tygři moře Robert Ervin Howard

V dnešní době by tento způsob nenašel tolik obdivovatelů jako dříve. Vyprávění není tak přímé jako u Conana a to dle mého zde ubírá na kráse

04.06.2023 3 z 5

Operace Petragun Operace Petragun František Kotleta (p)

Část knihy byla samé sračky

17.05.2023 4 z 5

Vítězové Vítězové Fredrik Backman

Velmi silné zakončení celé trilogie, sice lehce natahování, ale i přesto to bude 5 hvězdiček

11.05.2023 5 z 5

Přestaňte řešit h*vna Přestaňte řešit h*vna Gary John Bishop

Vlastně vůbec o ničem, Nečas nacetl dobře, ale nepomohlo

11.04.2023 1 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová

Jako ušlo to, popisy Fifinky byly to nejlepší z celé knihy, ale jelikož se to odehrává v Čechách, tak nijak zajímavé až nudné. Ono popisování cizích planet je rozhodně barvitější a zábavnější než šedé Česko. No, ale beru to! Kristýna dostává ty těžší části celé série kde není tolik akce, ve které se využívá Leoš. 4 z 5 jelikož jsem fanda série

01.04.2023 4 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Není čas ztrácet čas s knihami když jsou celou 1/3 nudný jak čtení jízdního řádu.

17.03.2023 1 z 5

Srdce Drengirů Srdce Drengirů Cavan Scott

Ještě horší než předešlá, nepřipadá mi to nijak drsné, neupnete se k žádné postavě

14.03.2023 2 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Vlastně vůbec jen o tom jednom, ale dnes by se to hodilo jen jako povídka někam na web, ale jistě to muselo být v té době oblíbené čtivo

13.03.2023 3 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Nějaké ty vtipné pasáže dnes nedokážou udělit vyšší hodnocení než v době první četby před 20lety.

11.03.2023 2 z 5

Není strachu Není strachu Cavan Scott

Nějaký náznak kvalitní zápletky tu je, ale podávaný v tak pomalém tempu a vykradené z různých pc her , že prostě stejně očekáváte, že za rohem aspoň vykoukne nějaký ten Sith

04.03.2023 3 z 5

Obratník Raka Obratník Raka Henry Miller

Chápu, že v době uvedení to jistě bylo kontroverzní, ale v dnešní době nuda jak..... Navíc posloucháno jako audio, výkon účinkujího byl výborný a stejně mě to neuchvátilo

10.02.2023 2 z 5

Hora duchů Hora duchů Kyle Perry

Všude samý blahovičník, ale fakt všude, tam snad není nic jiného. Zbytečně zdlouhavé, natahování děje tady neprospívá

02.02.2023 3 z 5

Oheň a krev Oheň a krev George R. R. Martin

Velmi zajímavé pojednání, kupodivu nenudí, tak jak jsem čekal. Posloucháno jako audio, a zde už by měl někdo vydat slovník, jak se jména správně čtou, jinak je to maglajz. Ale jinak pro fanoušky povinnost, spousta zajímavého děje

28.12.2022 4 z 5