Srdce Drengirů

Srdce Drengirů https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507909/bmid_srdce-drengiru-63a3f428230e0.jpg 4 17 6

Podaří se rytířům Jedi z Majáku Hvězdosvit proniknout až k samotnému srdci Drengirů a porazit hrozivého protivníka? V Divokém vesmíru po dlouhou dobu spalo prastaré zlo, ale Velká pramatka Drengirů nyní procitla… Jediové z Hvězdosvitu čelí tajemné nákaze, jež se nevyhnula ani nejlepším z nich. Nezbývá jim než vsadit vše na jedinou kartu a spojit síly s obávaným Huttským kartelem, aby se mohli postavit smrtelně nebezpečnému nepříteli. Zatímco Avar Kriss bojuje proti drengirské hrozbě, Keeve Trennis se snaží zachránit svého někdejšího mistra, ovšem vymanit Sskeera ze sevření kořenové mysli bude daleko těžší, než se zdálo…... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Heart of Drengir , 2021

Palorizek85
05.01.2024 4 z 5

Hezké, ale velmi krátké. Zlaté omnibusy.

Ailee
03.05.2023 3 z 5

Nenadchne, neurazí. Slabší průměr. Předešlý komiksový díl se mi líbil více. Rozhodně si čtenář musí dát pozor. I když tušil, podle anotací, co se semele, konec Srdce Drengirů mu může vyspoilerovat konec Sílící bouře. Na začátku komiksu je napsáno, že se to odehrává současně, což je pravda, takže si čtenář musí sám určit, co si "vyspoileruje" dřív. Ale na konci je jen zmínka o velké výstavě, tak to zas tak nevadí.

ArkAngel
21.04.2023 3 z 5

Druhý svazek komiksu z Vrcholné republiky je stejnou výplní jako ten předešlý. Hrozbu rostlinných drengirů vyřeší víceméně za chvilku, zatímco komiksy o Lukovi s Vaderem jsou schopni natahovat na desítky čísel. Skoro jako kdyby originálním postavám a vlastnímu psaní nevěřili. Kresba se oproti minulé o něco zhoršila, ale scenáristicky je to na stejno, jen ta zápletka je o stupínek zajímavější, protože se děj spolu s romány rozjel.

markinho962
14.03.2023 2 z 5

Ještě horší než předešlá, nepřipadá mi to nijak drsné, neupnete se k žádné postavě

DennisMoore
09.03.2023 3 z 5

S touhle sérií jsem se neskamarádil, ani komentovat se mi ji moc nechce. Přitom kdyby byly postavy sympatičtější nebo aspoň zajímavější, jako se to onehdy podařilo s Doktorkou Aphrou, bylo by to všechno mnohem jednodušší. Románové knihy kvůli nim číst nebudu, nezaujala mě vlastně ani jedna. Bohužel.

KubaHanzelin
15.02.2023 4 z 5

Líbí se mi, jak komiksy z High republic éry doplňují mezery, které se vyskytují mezi jednotlivými knihami, bohužel se mi nelíbí, že se tímto způsobem z nás tahají akorát další peníze..
I když co to říkám, čím víc SW kontentu, tím lépe:)

Cavan Scott
britská, 1973