markinho962 markinho962 komentáře u knih

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Určitě ne geniální, určitě ne překvapivé, ze začátku nudné, ale nakonec to docela ušlo. Zatím nejslabší díl

20.04.2024 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

O chlup lepší než první díl, i když se autor snaží psát, tak vykreslení padoucha a jeho počínání je zatím trapné ve srovnání s jinými spisovateli. Ale třeba jednou se dočkáme nějakého totálního magora

05.04.2024 4 z 5

Jak blafovat o fotbale Jak blafovat o fotbale Mark Mason

Když hraje Sparta, fanděte soupeři... To mě nejvíc zaujalo

28.03.2024 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Vraha tipujete skoro od začátku, atmosféra nicmoc, průměrný nekomplikovaný případ, hlavní postava je skoro až otravná a nudná, ale jako celek to docela funguje, takže určitě dám i další díl. Dal bych 3,5 z 5

16.03.2024 4 z 5

Krev pro rusalku Krev pro rusalku Kristýna Sněgoňová

Strašně nadhodnocená kniha, zbytečně natahované, postavy mdlé, nevýrazné, škoda,možná jsem čekal čekal mnohem více zábavy a měl jsem vysoká očekávání, druhému dílu šanci dám

15.03.2024 3 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Tím koncem to zabije, achjo, musím tedy hned navázat, jelikož jsem si chtěl dát od p. dr pohov, ale takhle nemůžu. Kniha už nemá takový spád jako předešlé, ale to nevadí, i tak je to hned přečtené

22.01.2024 4 z 5

Konec liDCtva Konec liDCtva Tom Taylor

Výborný masakr!!

15.01.2024 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Fajnové pokračování, i když z jiného soudku než první díl, ale jinak příjemné počtení. Možná by to chtělo víc toho okultizmu a zabrousit do toho...

03.01.2024 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Zajímavě napsané, kapku si na to musíte zvyknout, ale jestli to dáte, tak Vás kniha nepustí. Mile mě to překvapilo a hned jdu na další díl

16.12.2023 5 z 5

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

Jako chápu, že Kristýna je fanouškem seriálu Hvězdná brána, ale cpát ji v jakémkoliv provedení do svých sérií podruhé v tak krátkém sledu, to chce odvahu. Tady to funguje dle mě lépe, jelikož v této sérii se to bere více s humorem a to sedí víc. Jinak příběh zas tak moc nenabízí, je sice správně urychlený, ale něco tomu přeci jen chybí, navíc její akční scény nejsou jako LK. Hlavně bychom chtěli asi všichni vydat aspoň 5 čísel komiksu, což jsem ji psal, ale dostal jsem jen lajk mého dotazu, který určitě dostala po vydání knihy na toto téma nespočet

03.12.2023 4 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Jeté jako audiokniha, což je oceňované dílo, i tak hodně dlouhé, řekl bych i natahované, ale výborné! Tedy až na popisy kanibalismu, ale no...

18.11.2023 4 z 5

Jako pro Potterfily nutnost, ale ani to mi nedovolilio dát vyšší hodnocení, informace ok, ale přeslazené komentování všeho mi nepřijde jako reálné. Chtělo by to něco, z čeho si sedneme na zadek, ale takhle mi za nejlepší část přišla epizoda s Alanem a jeho pláštěm.

03.10.2023 3 z 5

Thrawn: Spojenectví Thrawn: Spojenectví Timothy Zahn

Kniha o Thrawnovi, která není o Thrawnovi. Zde mu šmrnc génia odebírá nejikoničtější postava celého vesmíru Darth Vader. Thrawn zde upřímně hraje druhé housle, ale i když se na ně snaží hrát to svoje, stejně čekáte co vykouzlí Vader. Linka s minulostí mě jen otravovala, byla zbytečná a relativně vlastně k ničemu.

10.09.2023 3 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Zase se dozvíme spoustu zajímavých věcí, o kterých ani nepřemýšlíme, ale na 5 hvězd to asi není. Není to špatné, ale k vrahovi necítíte nic, ani to špatné a ani dobré. Jinak je to čtivé, což je u JD klasika

08.09.2023

Thrawn Thrawn Timothy Zahn

Super génius světa Star Wars, nádherné vtáhnutí do děje v trilogii od Mistra SW. Tato první část trilogie je nášup logiky hlavní postavy , které prostě zase nevěříte žádné chyby. Vždy má eso v rukávu. Již se těším na druhý díl, kde mu bude sekundovat nejmocnější Darth Vader

20.08.2023 4 z 5

Temné blues v New Orleans Temné blues v New Orleans František Kotleta (p)

Holt není všechno zlato co kdo vyplodí....

16.08.2023 1 z 5

Harry Potter: Filmová kouzla Harry Potter: Filmová kouzla Brian Sibley

Tak tohle je top! Zpracování působí jako že světa HP!!

14.08.2023 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Jo je to fajn, to už na po 13. se říct musí, není to tak zapomotané, vraha si tipnete už třeba od půl knihy, ale je to fajn. Dobře čtivé a hlavně Harry o něco míň chlastá!! 5 hvězd dostane

10.08.2023 5 z 5

Chaos na vzestupu Chaos na vzestupu Timothy Zahn

Extrémní zklamání, jako začíst se do jmen, který nikdo nemůže ani vyslovit je holt těžké, popis postav zde nedostatečný. Dal jsem celou knihu, ale jen z povinnosti

30.07.2023 2 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Plný počet nedám, bylo do jisté míry čtivé, ale prostě to bylo takové.. jiné, nicméně zařazení cizího detektiva, který pátrá jiným způsobem než Lincoln byl dobrý nápad. Zajímavé čínské poznatky v průběhu vyšetřování byly k užitku, jen mě nějak nebaví již hodně časté shrnovaní poznatků, které knihu prodlužuje o cca 10 stran

09.07.2023 4 z 5