Star Wars: Popel Jedhy - Vzpoura na Mon Cale

Podaří se Povstalcům získat spojence na umírající Jedě a provést riskantní operaci v moncalamarianském sektoru, jež by mohla zvrátit průběh galaktické občanské války? Povstalecká aliance neúnavně bojuje proti tyranské vládě Galaktického impéria. Princezna Leia, Luke Skywalker a Han Solo se vydávají na zpustošenou Jedhu, aby nabídli spojenectví tamějším partyzánům, kteří i po útoku Hvězdy smrti pokračují ve válce Sawa Gerrery. Na umírající měsíc však míří i královna Trios a nemilosrdný velitel Kanchar, jejichž úkolem je dokončit těžbu krystalů Kyber a zlikvidovat vzbouřence, kteří by se postavili na odpor…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478587/big_star-wars-popel-jedhy-vzpoura-na-mo-vuI-478587.jpg 4.34

Star Wars (2015) 2.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Egmont (ČR)

Star Wars, Vol. 7: The Ashes of Jedha, 2018

Kniha Star Wars: Popel Jedhy - Vzpoura na Mon Cale

KubaHanzelin

Trochu méně zábavné, doplňující příběhy z období po zničení první Hvězdy smrti..
Kresba je pořád parádní a za mě největším tahounem byl tentokrát Han s Chewiem, kteří perlili o stosešt! Nejlepší příběh za mě byl krátký příběh na začátku z deníku starého Bena Kenobiho:)

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova