Marfuška89 Marfuška89 komentáře u knih

Královská vánoční pohádka Královská vánoční pohádka Karen Schaler

S touto autorkou opravdu nesáhnete vedle. Pokud máte radí vánoce, tak se vám její knihy vážně budou líbit.

Miluju královnu, miluji princeznu,... miluju všechno... Doporučuju.

08.01.2023 5 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Teď dočteno a bylo to super. Ano, předchozí série byla za mě lepší, ale i tak se mi to moc líbilo :) . A co ten konec? Čekala jsem vše, ale toto mě vůbec nenapadlo :-O .....

01.12.2022 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Nevím, co napsat. Ano - vím, že kniha má 2 díly, ano - chápu, že se to bude rozvíjet, ale...
Do knihy jsem se pouštěla díky seriálu, jelikož u nás ještě není nadabovaná 5 série a já byla netrpělivá, chtěla jsem vědět jak to bude pokračovat a hlavně jak to celé skončí (ano - vím, že se to dovíme v druhém díle). Seriál je napínavý už od 4 - 5 dílu 1 série. Já ze seriálu pomalu ani nemohla spát, jak jsem potřebovala vědět, co se stalo a proč. Kniha? Za mně nuda a nic se tam neděje... Kdyby nebylo seriálu, tak se v té knize vůbec nevyznám a vůbec nevím o co go... Tak zmatené to pro mně bylo... Do 2 dílu se teď pouštět nebudu... Počkám na seriál... Obrovské zklamání.

23.10.2022 1 z 5

Marwani: Přímo do srdce Marwani: Přímo do srdce Maren Dammann

Marwani - Já to miluju!!!
Mirka a její rodina, statek a všichni v něm A ten konec? Krása!!!

Ano je to spíše pro 10 - 15ti leté, ale mě se to mooooc líbilo.

01.10.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Moc pěkná kniha. Pravda, asi jsem to četla, pro mě, v blbém období. Četla jsem to asi 4 týdny.
Jasmine úplně miluji a vlastně i Ivana. I když je prkně namyšlený.
Toho jejího tátu bych nafackovala.

08.08.2022 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Musím se přiznat, že to za mě byla velmi jednoduchá oddechovka, která je velmi čtivě napsána. Velmi oceňuji krátké kapitoly a to, že příběh není zbytečně dlouhý. Autorka ví, jak čtenaře donutit číst až do konce, což je velké plus.
Ano, už jsem četla lepší knihy s erotickou tématikou, ale i přesto se mi kniha líbila.

14.05.2022 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Mona Kasten píše skvělé, čtivě, tak, že vás to nutí číst dal. Bohužel, tento díl mě moc nebavil :(. Přišlo mi, že se tam 3/4 knihy nic nedělo :( . Everly mě neskutečně štvala... Já chápu, že to má těžké, ale to už bylo trochu moc. A jak se chovala k mamince ohledně táty a jejího přítele. Miluji Blaka :) .

04.05.2022 3 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

To bylo tak krásné, vtipné. Miluji Paula a Eden. Jen je škoda, že jsem hned uhodla kdo je pan romantik.

19.03.2022 4 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Já to prostě miluji. Všechny knihy od autorky miluji. Kéž by i u nás v ČR byl taky Vánoční tábor, tak bych tam jezdila každý rok.
Riley je úžasná, Luke je správný chlap, Caylee je správně praštěná a Comet je tak roztomilý, jako všechny pejsci s Vánočních táborů.
Miluji to a všem doporučuji.

31.12.2021 5 z 5

Být s tebou Být s tebou Antonie Nováková

Na tuto knihu jsem se moc těšila :).
Bohužel, mě to trochu zklamalo :(.
Je to dobře napsáno, dobře se to četlo, ale... Přišlo mi to nedotažené. Mrzí mě, že to nebylo více rozvinuté. Třeba vztah Mii a Metta by se mi tam líbil. Více o Mettovi bych tam chtěla. Ano - vím, co se stalo. Ptoto by se mi libilo Minulost/Soucasnost.
Madden a jeho linka - Já nepochopila, co se té mamince stalo, jakou má nemoc. Mohlo to tam být více rozvinuto.
Vaja a Madden - jejich vstah je urychlený, nedotažený, težko uvěřitelný.
3* za za zvraty, těžké osudy hrdinu, ale bohužel, málo rozvinuté.

05.12.2021 3 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Já tuto aurorku začínám milovat . Její knihy jsou opravdu vánoční a kouzelné ️.
Miluji Haley, Jefa, všechny a všechno na Vánočním táboře . Zbožňuju, jak se Haley postupně zamilovává do vánoc a užívá si to. A Jef je k sežrání .
Ano, uznávám, že je to místy kýčovité, ale to k vánocům prostě patří.
Už jsem od autorky četla Jak si zamilovat vánoce a obe knihy prostě miluji .

04.12.2021 5 z 5

Polibek v Londýně Polibek v Londýně Catherine Rider

(SPOILER) Já mám s touto spisovatelkou trochu problém...
Na obálkách má napsáno Vánoční příběh, ale tyto knihy nejsou vánoční! Ano, odehrává se to v prosinci, pár dní před Vánocemi, ale Vánoce jako takové žádné! A to mě moc mrzí...
Příběhy nenadchnou, ani neurazí.
Ani v tomto díle to není jinak, bohužel... SPOILER: Hlavní hrdinové po celý týden chodí na divadelní představení, lístky shánějí na poslední chvíli, postupně se do sebe zamilovávají... a to je celé.
Jako dobře se to četlo - to ano, ale zajímalo by mě jestli ví, jaké jsou vánoce?!
První díl (Polibek v New Yorku) se mi líbil hodně, i když tam také skoro nebyly. Ale ty další díly jsou stejné a to je špatně.

27.11.2021 3 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Lidi, tak tohle vážně je utrpení :( .

Kapitoly nudné a příšerně dlouhé. Tam se nic neděje a když už se něco pomalu dozvídáme, tak ne že to budeme rosplétat celý zbytek knihy, aby nás to nutilo číst dál, ale my se to dovíme vzepětí?

Asi v polovině 15 kapitoly jsem to vzdala :( , protože jsem zjístila, že tuto knihu už ani nevnímám a je mi vlastně úplně jedno, jak to dopadne :( .

Ani se mi nechce věřit, že Mister je od E. L. James, té spisovatelky, která napsala Padesát odstínů, které tolik miluji :( .

Bohužel, nedočteno :(

22.11.2021 2 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Mona Kasten je skvělá!

To bylo naprosto skvělé a zatím nejlepší díl ze série Znovu, co jsem zatím četla. Sawyer jsem si zamilovala už v druhém díle (Věřit znovu), ale tady? Já Sawyer úplně žeru! A Issac? Miláček! Já je miluji oba! Oni jsou tak kouzelní. Bože já je žeru! Miluji to!
10*! 5* je málo!

15.11.2021 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Whitney G. patří k mým oblíbeným autorkám, ale tato kniha se k mým oblíbeným nepřidá, bohužel.
Tuto knihu jsem četla ve společném čtení a bohužel jsme to četly asi v blbém období...
Ano - je pravda, že jsme měly asi měsíc pauzu (s časových důvodů) a nejspíše to mému ''negativnímu'' hodnocení také pomohlo, ale není to hlavní důvod.
Celý ten děj byl takový zvláštní... Hlavní hrdina Carter mě neskutečně, ale opravdu neskutečně štval! Bože ten byl na facku!!! Takový namyšlený blb... Omlouvám se, ale já jsem ho chtěla normálně fackovat snad od 20 kapitoly (možná dřív) až do konce.
Toto zatím nejslabší kniha od Whitney G.

15.11.2021 3 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Toto je má druhá kniha od Mony a opět nezklamala :) .
Kniha se mě líbila, i když musím přiznat, že první díl se mě líbil o trošku víc, ale i tak 5*.
Miluji Spencera ! Ano - udělal jednu věc, za kterou bych ho zabila, ale i tak ho miluji!

02.11.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

To bylo tak milé . Já to miluju !

To jak se nesnášeli a postupně.... Já tady nechci něco spoilerovat... Nečekala jsem takové osudy hlavních hrdinů. Ke konci jsem to hltala a nemohla jsem se od toho odtrhnout.
Smála jsem se :D , ale i sprosté slova u čtení byla, co si budeme :D

DOPORUČUJI VŠEM :) !

13.10.2021 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Kamarádka mě od toho odrazovala... Varovala mě před touto knihou. Neposlechla jsem jí a knihu ve společném čtení otevřela... Bohužel!
Šla jsem do ní s tím, že si z toho budu dělat legraci, ale to nešlo!
Jako já mám ráda erotické romány, ale toto!?
Nic tak nechutnýho jsem v životě nečetla! To snad ani nemůže být reálné? Vždyť to nikdo nemůže vydržet celou noc! A na druhý den jako by se nic nestalo?
NEDOTČENO! A NIKDY UŽ JÍ ČIST NRBUDU!

Já sama říkám, že každá kniha má svého čtenaře, ale tady opravdu nechápu těch 52%

06.10.2021

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Je to má druhá kniha od autorky a musím říct... To bylo super. Hezké, vtipné, pohodové čtení. Hlavní postavy si prostě zamilujete a to jako hned. Doporučuji :)

06.09.2021 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Jako ano... Bylo to o trochu lepší než první část, ale celý Malum mě zklamal... Podle mého toto pokračování Elitního klubu králů je zbytečné.... Akorát mě to neskutečně štvalo!
Tillie a Nate - tak ty dva já od tohoto pokračování nenávidím!
A jako co se stalo s Medison? Jako proč? A dozvíme se někdy, proč se jí to stalo?
Pokud bude někdy pokračování o Medison a Bishopovi, tak si ho nejspíše přečtu neboť mě zajímá proč se to vlastně stalo, ale jinak s touto autorkou končím... Neskutečně mě vytáčí!

15.05.2021 3 z 5