malen malen komentáře u knih

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Nevím, tenhle příběh mě nestrhl, jako ty předchozí. Ale napínavé to bylo, jen moc rozvláčné. Ovšem takový závěr jsem nečekala.

05.04.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

moje druhá kniha od této autorky, a přestože vypadá jako román pro mládež, já jsem spokojená. Rozjezd knihy byl fantastický, pak to trošku ztratilo grády, ale postupně mě příběh opět pohltil. Taky doporučuji.

28.01.2022 5 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Trochu zavádějící titul, ale moc se mi líbilo. Opět mě kniha pohltila a škoda, že už je konec. Zase bych ráda věděla, jak to bylo dál. ... Tedy obrazně řečeno, knížka samozřejmě rozuzlení má, nezklamala.. Dokonce i doslov- poděkování - byl zajímavý.

19.01.2022 5 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

po pár letech jsem četla znovu, nosnou linku jsem si pamatovala i jak to dopadne, ale detaily ne, takže opět napínavé a dojemné čtení.

10.01.2022 5 z 5

Všichni jsme utkáni z hvězd Všichni jsme utkáni z hvězd Rowan Coleman

Protože po Knize vzpomínek mě Není co ztratit trošku zklamalo, se mi do čtení moc nechtělo. Ale jsem ráda, že mi ji kamarádka půjčila. Přestože na konci trošku slaďáček, je to kniha plná krásných myšlenek.. a bude ve mně dlouho doznívat

20.12.2021 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Já prvně četla Clonu, proto jsem věděla, co asi mám očekávat. Napínavé, čtivé, trošku možná chaos v postavách, ale líbilo

01.11.2021 5 z 5

Zpívá, zpívá, každý pták Zpívá, zpívá, každý pták Evie Wyld

Jak tu někdo psal, kniha postrádá pointu, j. Konec docela dostával spád a pak .... nic...jen zklamání. .. je snad chyba ve mně,ve čtenáři? ..možná..

19.10.2021 1 z 5

Není co ztratit Není co ztratit Rowan Coleman

Kniha se četla dobře, ale určitě z ní nemám takový silný zážitek, jako z Knihy vzpomínek. Spíš odpočinkový román, ale nejsem nespokojená.

17.09.2021 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

I tahle se velice dobře četla, myslím , že utratím i za další díly.

29.08.2021 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Jsem moc ráda, že mě na tuto spisovatelku kamarádka upozornila. Moc dobře se čte, postavy uvěřitelné . Taky dopouručuji

27.08.2021 5 z 5

Ztracený příběh Ztracený příběh Charles Martin

Některé myšlenky mě zaujaly a také jsem měla občas slzy v očích, ale jako celek mě kniha zklamala. Příběh Kate byl , jak tu někdo píše, takový kýčovitý a nezáživný ..Příběh Sundaye se už četl lépe. Ale spojené takto dohromady mě nenadchlo. A ten dovětek ..to mi úplně zkazilo dojem z knihy.. kdybych tuto knihu četla jako první od tohoto autora, asi po jiné nesáhnu..ale protože předchozí knihy se mi moc líbily, těším se na další..

30.07.2021 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Asi jsem už přesycena severských krimi, kde je stále jakoby otevřený konec.. Tahle detektivka na léto pro mě výborná, s ukončeným dějem. Přesto už jsem si koupila další díl :)

13.07.2021 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Moje první kniha ze série, což mě trošku mrzí, docela by mě zajímaly předchozí díly. A souhlasím s tím, že konec by mohl méně chaotický, rozpracovanější . Ale jinak spokojenost.

24.05.2021 4 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Tak ten konec mě tedy překvapil, to jsem nečekala. Přestože jsem jinou knihu od autora nečetla, docela jsem se v postavách zorientovala, ale asi tedy předchozí díly číst nebudu. Ale pokud bude následovat další, ráda po ní sáhnu.

11.05.2021 4 z 5

Rituály vody Rituály vody Eva García Sáenz de Urturi

Mám z knihy takový rozpolcený pocit. První díl jsem nečetla, ale docela jsem se asi dostala do obrazu. Na jednu stranu se mi moc líbila postava detektiva a ráda bych věděla, jak to bude pokračovat dál.. Ale často jsem se v ději docela ztrácela, až nudila .. Konec jsem naopak hltala jedním dechem. Možná po třetím dílu přeci jen sáhnu.

22.04.2021 3 z 5

Daleko od stromu Daleko od stromu Robin Benway

Tak to není moc čtení do vlaku, neboť mi docházely kapesníčky. Přidávám se k předchozím komentářům, mně se moc líbilo

29.03.2021 5 z 5

Ledový strach Ledový strach Mads Peder Nordbo

Asi proto, že jsem nečetla první díl, mi to chvílemi připadalo bez hlavy a bez paty. Ale zase ne, že by se dobře nečetla. Božínku , ale těch mrtvol, jak do béčkového filmu. Nakonec to mělo tu patu i s hlavou a určitě by to chtělo dočíst i ten 3. díl. NO, nevím.

18.03.2021 3 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

bylo to moc čtivé, i když místy až pohádkové, ale proč ne ?

10.03.2021 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Jsem ráda, že jsem se ke knize dostala, mám tuhle autorku moc ráda. Opět zážitek.. Člověk tuší, jak to dopadne.. a ono to je nakonec všechno jinak.. četla jsem ve vlaku, ale nakonec dočetla doma, páč to se bez slziček nedalo. :)

04.03.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nepřipadalo mi to jak kniha, od které se nedá odtrhnout. Ale byla čtivá a lidská, moc se mi líbila a těším se na další díly. Také jsem navštívila galerii fotek na stránkách autorky, jak zde někdo doporučuje, moc zajímavé.

22.02.2021 5 z 5