Dvojí život ekniha

Když Tara a Emerson najdou dopis jejich blízké přítelkyně Noelle, která se dobrovolně rozhodla opustit tento svět, uvědomí si, že celé roky vedla druhý život, o kterém ony ani Noellini nejbližší neměli ani tušení. Proč se rozhodla odejít? Vždyť dávala lidem život – pracovala léta jako porodní asistentka a zdála se všem okolo spokojená a šťastná. Co ji vedlo k tomu, aby dlouhá léta tajila, že byla náhradní matkou jiným párům? A mohla tahle podoba jejího pokání napravit pocity viny? Kniha rozplétá soukromá dramata čtyř žen a jejich rodinných tajemství, která měla zůstat navždy skryta....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296358/dvoji-zivot-0rf-296358.jpg 4.6261
Vydáno (ekniha), Ikar (ČR)

The Midwife´s Confession, 2011

Kniha Dvojí život

Restang

Ze začátku jsem si myslela, že ve čtení nebudu pokračovat. Ten příběh má hodně zápletek a je spíše pozvolnější. Nicméně, jak tady někdo psal v recenzi, sama bych mohla vyprávět o tom, že se dá v krátkém časovém horizontu zažít tragické úmrtí, několikrát vážnou nemoc i rozvod a několikrát ztrátu zaměstnání a to píšu jen střípky. I to je něčí faktický život. V příběhu ovšem toho překombinovaného bylo opravdu moc, ale stejně vás něco nutí číst dál. A na konci to vcelku s přimhouřením oka do sebe zapadne. Takže za to překombinování bych ubrala půl hvězdy, ale za tu čtivost přidala. Sumárum za 2,5 * Dám si oddech a za nějakou dobu od autorky zkusím další knihu Utajená sestra a uvidím.

hzd

Knížku jsem četla celkem dlouho. Ale asi tak od poloviny už děj pěkně ubíhal. Byla jsem zvědavá jak to dopadne. Určitě zkusím další knížky od této autorky.

4xbabča

Od autorky je to druhá kniha, kterou jsem četla a opět mě nezklamala. Příběh samotný o přátelství tří žen a o záhadném dopisu, který jedna z nich po sobě zanechala udržuje celý děj knihy v napětí až do samého závěru.

jeny-v

Emotivní román, v kterém jsou nejsilnějšími sourozenecké, mateřské a přátelské vazby. Příběh tří kamarádek - Tary, Emerson a Noelle od svého seznámení v kampusu, až po odhalení utajeného tajemství jedné z nich, které však zasáhne do života nejen jejich partnerů Sama, Teda a Iana, ale i jejich dcer Grace a Jenny. Nejdojemněji byl vyobrazen život Anny, Haley a Bryana. Snad jedinou připomínku bych měla k vsunutí náhradního mateřství Noelle, které mi připadalo nereálné k její indispozici - zranění a léky.

gladya

Červená knihovna, k tomu asi nepravděpodobné náhody, překombinovanost a vykonstruované propletence patří. Nečetlo se to špatně.

lazenskaveverka

S kým se autorka vsadila, že do knihy vloží maximum silných emocí i za cenu nejnepravděpodobnějšího příběhu, který bude tak zamotaný a přitažený za vlasy, že jsem se ke konci tomu při čtení smála. Kolik porodů, smrtí, vážných nemocí a \"nečekaných\" odhalení se vejde do jedné knihy?

angelak

Moje první kniha od této autorky a určitě si přečtu další ....Krásný příběh - záhada až do poslední stránky.

Jirinamac

Knížka se čte dobře, ale příběh je dost nepravděpodobný a překombinovaný (Nevlastní sestra, tajná láska, autonehoda, vážná nemoc, výměna dětí...)

Hodiny
Hodiny