malen malen komentáře u knih

Tajný deník Anny Boleynové Tajný deník Anny Boleynové Robin Maxwell

Tuto knihu jsem četla už dříve a musela jsem trošku oprášit dějepis , abych se orientovala. ( Tudorovci ještě nebyli na našich obrazovkách.) Chytlo mně to , doporučila jsem ji kámošce a ta už má od té doby přečteny 3 knihy od této autorky. U nás v knihovně mají , bohužel, jen tuto.

Dokonalá harmonie Dokonalá harmonie Barbara Wood

Trochu jiná, než jsem od ní zvyklá, ale moc pěkné čtení !!

Strážkyně tajemství Strážkyně tajemství Barbara Wood

I když mám její knihy velice ráda, tahle se mi moc nelíbila, moc rozvláčná divný konec. Ale dá se číst.

01.09.2011 3 z 5

Duhový had Duhový had Barbara Wood

Velmi se mi líbila, jako ostatně skoro všechny její knihy. Bylo i zfilmováno , ale to se nedá srovnat

Kde končí řeka Kde končí řeka Nora Roberts

Také docela napínavé, pěkné

Zaváté stopy Zaváté stopy Nora Roberts

Bylo i zfilmováno, ale kniha je o dost lepší!!!

Měsíční perly Měsíční perly Nora Roberts

2.část série, takže pokud jste již četly Sluneční drahokamy, můžete se pustit i do této knihy. Pak je ještě Srdce oceánu

29.08.2011 3 z 5

Srdce oceánu Srdce oceánu Nora Roberts

Škoda , že nikde v knize nepíší, že je to poslední? díl série. Raději mám samostatné příběhy. Ale dalo se to číst, přečetla jsem pak i Sluneční drahokamy a Měsíční perly, ale je lepší to číst postupně tak, jak jdou za sebou. Pak to ztrácí napětí!!

29.08.2011 3 z 5

Prvorozená Prvorozená Nora Roberts

Něco trochu jiného, než jsem u autorky zvyklá. Ale super! Čte se moc dobře..

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Má význam psát, že se mi to líbilo? Ano , opravdu pěkné!

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

Tato kniha mne opět nezklamala, líbila se mi.

Až na dno Až na dno Joy Fielding

Vždycky mne naštve, že si koupím či půjčím knihu a pak zjistím, že jsem ji četla, protože je to již 2. vydání. Tentokrát jsem naštvaná nebyla, kniha se dá po letech opět s napětím číst znovu. Přeji Vám s ní pěkný večer. ( Já to zvládla ve vlaku z Brna do Varů)

Chuť lásky Chuť lásky Sandra Brown

Opět čteme jedním dechem.

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

Zatím jediná kniha mé oblíbené autorky, která mne velice zklamala. Raději nečtěte§

29.08.2011

Strážkyně majáku Strážkyně majáku Diane Chamberlain

Tuto knihu jsem četla už před lety, ale když jsem ji teď objevila v knihovně, půjčila jsem si ji znovu. Opravdu pěkná.

Dar moře Dar moře Diane Chamberlain

Trošku jiné, než jsem u této autorky zvyklá, ale přesto se mi líbila.

Tichá bolesť Tichá bolesť Táňa Keleová-Vasilková

Knihu jsem objevila u tchýně , autorku jsem předtím neznala, ale ráda si přečtu další knihu. Líbilo se mi to.

29.08.2011 4 z 5

Já vám ukážu! Já vám ukážu! Kateřina Grochola (p)

Knihu jsem přečetla jedním dechem, jsem ráda, že jsem ji objevila

Už nikdy Už nikdy Katarzyna Grochola

tato kniha mně chytla, je to o nás ženských, kéž bychom tak s úsměvem zvládli i své starosti. Volně na ni navazuje Už nikdy ! A jsou obě super!