Zaváté stopy

Zatímco se všechny mladé herečky hrnou do Hollywoodu, Cilla utíká opačným směrem. Jako bývalá dětská hvězda si slávy užila vrchovatě a nyní touží jen po klidu. Usadí se na venkovském sídle své babičky a to se chystá opravit. Jednoho dne objeví dopisy staré několik desítek let, které neměla nikdy spatřit. Od té chvíle se kolem Cilly dějí hrůzostrašné věci... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25805/zavate-stopy-25805.jpg 4.1137

Tribute (2008)

Vydáno:, Alpress

Wikira
03.08.2017

Líbí se mi knihy, ve kterých je milostný příběh i napětí. Vrah na konci knihy byl opravdovým překvapením

angelbooks
26.07.2017

Kniha se mi líbila od začátku do konce :).
Co bych vyzdvihla, je určitě tajemství, které nám tato kniha pomalu odkrývá. Nevím jak ostatní, ale pro mě bylo opravdovou záhadou, kdo že je vrah.
Dále se mi moc líbilo chování hlavních postav. Ze začátku mi to přišlo jako silná-žena a slabý-muž, ale spletla jsem se :). To ''jiskření'' mezi hlavními hrdiny bylo úžasné a mnohdy i komické, tedy, mě to tak přišlo :D.
Určitě tuto knihu doporučuji.

EvikU.
06.04.2017

Kniha se mi moc líbila. Příjemné čtení, když chci vypnout a nemyslet na své starosti. A v tom mi kniha od oblíbené autorky vždy pomůže. Doporučuji. ☺

xindl007
03.09.2016

Knížka se rozhodně dala číst. Ale u této autorky jsem zvyklá na víc ,tak dnes jen 3 hvězdy.

Jessybelle
10.07.2016

Pohodové počteníčko,romantika trocha toho napětí,zařadila bych ji do takového zlatého středu autorčiných knih.

Prateri
30.01.2016

Jako oddychovka dobré, ale žádné veledílko to není. Noru Roberts čtu ráda, ale poslední dobu nemám nějak štěstí na její knihy. Souhlasím se Suzy, je to na 3,5 hvězdičky.

Suza
06.08.2015

Asi jsem toho od autorky přečetla už příliš, protože mě první polovina knihy nebavila. Opakovala se spousta motivů, které znám už odjinud. Přemýšlela jsem i o odložení knihy, pak se ale nitky začaly rozplétat a příběh nabral na obrátkách. Takže 3,5*

mariva
12.05.2015

Skvělá knížka, jedna z těch nejlepších, které autorka napsala. Do posledních stránek udržuje čtenáře v napětí, jak je to u ní zvykem, takže když jsou pak všechna tajemství odhalena, člověka mrzí, že knížka už skončila.

Majafa
08.01.2014

Skvělá knížka, do Forda, Spocka i Cilly jsem se zamilovala. Do poslední chvilky napětí, určitě doporučuju.

Laf
30.08.2013

Kniha se mi velmi líbila. Moc zajímavé čtení. Určitě doporučuji.

sabca
16.08.2013

Knížka se mi moc líbila. Byla trochu jiná než ostatní od této autorky, ale četla se dobře. Nechyběla tam ani láska ani napětí. Stojí za přečtení.

modranka
23.05.2013

pre mňa jedna z tých slabších kníh

zoja
05.05.2013

Pro mne byla kniha trochu zbytečně zdlouhavá a chybělo mi tam napětí, které by mě udržovalo pořád ve střehu, takže mě v podstatě nic nenutilo vracet se ke knize každou volnou chvíli. Dobrá kniha někde na dovolenou, kde si člověk před spaním přečte pár stránek.

kika 13
03.03.2013

Čtivá pěkná poutavé čtení.

princesse
10.06.2012

Souhlasím. Super čtivá knížka. Přečteno za den. Nešlo se odtrhnout. :-)

Hřibče
05.06.2012

Příjemné čtení a opravdu sympatický hlavní hrdina, který má ještě sympatičtější psisko. :) Na Robertsové se mi líbí, že je schopna přehodit klasické mužské a ženské role a ničemu to nevadí, naopak je to místy velice vtipné. :) Hlavní hrdinka - Cilla je sice bývalá dětská herečka, ale dá se na stavařinu a opravuje domy, zatímco hlavní mužský hrdina kreslí komiksy a není příliš technický typ. Je zde i kriminální zápletka, kdy se hlavní hrdince snaží někdo poškodit její snažení o opravu rodinného domu a neustále její dílo ničí. Při čtení příběhu čtenář postupně odhalí, že toto zlo je zakořeněné v dlouholeté nenávisti vůči rodině Cilly. Je to příjemná oddechovka, ale asi bych ji trošku zkrátila. Už mi přišlo pak zdlouhavé, jak hlavní hrdinka vždy něco opravila a v zápětí jí to bylo zničeno. :(

ewisek22
17.01.2012

Miluju tuhle knihu:)) Do téměř poslední stránky nevíte, kdo je vlastně ten zloduch, co obtěžuje chudáka Cilly...A Ford se svým věrným psem Spockem?? Ti dva prostě nemají chybu:))

Val
10.12.2011

Opět úžasná kniha. Silně pochybuju, jestli má nějakou vyloženě špatnou :-)

malen
29.08.2011

Bylo i zfilmováno, ale kniha je o dost lepší!!!