Zaváté stopy

Zaváté stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25805/bmid_zavate-stopy-Lkz-25805.jpg 4 183 25

Zatímco se všechny mladé herečky hrnou do Hollywoodu, Cilla utíká opačným směrem. Jako bývalá dětská hvězda si slávy užila vrchovatě a nyní touží jen po klidu. Usadí se na venkovském sídle své babičky a to se chystá opravit. Jednoho dne objeví dopisy staré několik desítek let, které neměla nikdy spatřit. Od té chvíle se kolem Cilly dějí hrůzostrašné věci...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Tribute , 2008

petulik330
01.01.2023 5 z 5

Krásné napsaný příběh, který se sice odehrával pomalu, ale za byl krásný.
Celý příběh se točí okolo přestavby starého domu a jejich majitelích. Současně i minulé.
Mladá majitelka a bývalá dětská hvězda... Postava byla vykreslena docela pěkně i když mě místy pořádně štvala. Hlavně tím, jak si myslela že prokletí její matky i babičky musí ladnou i na ni. Každý je svým štěstím strůjcem.
Soused byl sympaťák. Takový tichý chlapík který dokáže naslouchat a pomoci. Jen nedokáže zatlouct ani hřebík.

pip11
23.12.2022 5 z 5

Moc pěkný příběh. Nese se na pomalejší vlně, ale ten konec…uf, to jsem nečekala.

Kudík
03.11.2020 4 z 5

Začátek mi přišel trošku zdlouhavý, ne že by plán na renovaci staré farmy po babičce nebyl zajímavý, ale přeci jen to po pár stránkách bylo trošku moc. Další překvapující věcí bylo, že se dětská hvězda Cilla stala tak výborným kutilem. :) Její babičky mi bylo upřímně líto, sláva vykoupená tím, že jí vlastní matka ládovala od 4let prášky, 3x jí přejmenovali a ještě přežije svého syna. Stejně líto mi bylo i "starého" Hennessyho. Kdo byl vyobrazen fakt skvěle byl Ford a jeho psík Spock. Autora dopisů jsem uhádla relativně snadno, ale i tak to byla celkem zajímavá zápletka.

cori
04.10.2020 3 z 5

Hollywoodská romance o bývalé dětské herečce, která si chce založit stavební firmu a opravuje dům své babičky (megastar), je klasická červená knihovna s prvky detektivky, kdy se pátrá po okolnostech babiččiny smrti a autorovi drsných výhrůžek. Soused byl naprosto dokonalý (akorát neuměl přišroubovat ani poličku) a chápavý. Nenáročná oddechovka.

petraj30
24.07.2020 5 z 5

Kniha byla úžasná. To si ani nešlo neužívat. Krásný romantický příběh okořeněný kapkou napětí a v nádherném prostředí.
Oba hlavní hrdinové byli sympatičtí. Bylo mezi nimi jiskření. Forda nešlo nemilovat, tu jeho bezstarostnost bych chtěla mít taky. Někdy jsem se za břicho popadala. S ním by byl život ve všem snazší :-):-). Cille jsem nezáviděla její vztah s matkou a vůbec mi přišlo nelogické aby za chyby jejích předků platila ona.
Vraha jsem odhadla okamžitě. Možná už mám něco málo načteno, tak mi to nepřišlo ani nijak těžké.
Sice jsem si knihu moc užívala, ale připomněla mi další příběhy, které jsem četla, ale tenhle bych řekla, že byl nejlepší. Už jsem narazila na pár podobných knih od NR a myslím, že ještě určitě narazím. Ale vůbec mi to nevadí, protože tady jdu vždy na jistotu.
Kniha se mi moc líbila a určitě se k ní v budoucnu vrátím. Doporučuji.

zuzana1995
23.04.2019 5 z 5

Další čtivá kniha od autorky. Vůbec jsem až do konce netušila kdo chce uchovat tajemství a kdo je vrah....

Wikira
03.08.2017 4 z 5

Líbí se mi knihy, ve kterých je milostný příběh i napětí. Vrah na konci knihy byl opravdovým překvapením

angelbooks
26.07.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila od začátku do konce :).
Co bych vyzdvihla, je určitě tajemství, které nám tato kniha pomalu odkrývá. Nevím jak ostatní, ale pro mě bylo opravdovou záhadou, kdo že je vrah.
Dále se mi moc líbilo chování hlavních postav. Ze začátku mi to přišlo jako silná-žena a slabý-muž, ale spletla jsem se :). To ''jiskření'' mezi hlavními hrdiny bylo úžasné a mnohdy i komické, tedy, mě to tak přišlo :D.
Určitě tuto knihu doporučuji.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Příjemné čtení, když chci vypnout a nemyslet na své starosti. A v tom mi kniha od oblíbené autorky vždy pomůže. Doporučuji. ☺

xindl007
03.09.2016 3 z 5

Knížka se rozhodně dala číst. Ale u této autorky jsem zvyklá na víc ,tak dnes jen 3 hvězdy.

Jessybelle
10.07.2016 5 z 5

Pohodové počteníčko,romantika trocha toho napětí,zařadila bych ji do takového zlatého středu autorčiných knih.

Prateri
30.01.2016 4 z 5

Jako oddychovka dobré, ale žádné veledílko to není. Noru Roberts čtu ráda, ale poslední dobu nemám nějak štěstí na její knihy. Souhlasím se Suzy, je to na 3,5 hvězdičky.

Suza
06.08.2015

Asi jsem toho od autorky přečetla už příliš, protože mě první polovina knihy nebavila. Opakovala se spousta motivů, které znám už odjinud. Přemýšlela jsem i o odložení knihy, pak se ale nitky začaly rozplétat a příběh nabral na obrátkách. Takže 3,5*

mariva
12.05.2015 5 z 5

Skvělá knížka, jedna z těch nejlepších, které autorka napsala. Do posledních stránek udržuje čtenáře v napětí, jak je to u ní zvykem, takže když jsou pak všechna tajemství odhalena, člověka mrzí, že knížka už skončila.

Majafa
08.01.2014 5 z 5

Skvělá knížka, do Forda, Spocka i Cilly jsem se zamilovala. Do poslední chvilky napětí, určitě doporučuju.

Laf
30.08.2013 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Moc zajímavé čtení. Určitě doporučuji.

sabca
16.08.2013 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Byla trochu jiná než ostatní od této autorky, ale četla se dobře. Nechyběla tam ani láska ani napětí. Stojí za přečtení.

modranka
23.05.2013 3 z 5

pre mňa jedna z tých slabších kníh

zoja
05.05.2013 3 z 5

Pro mne byla kniha trochu zbytečně zdlouhavá a chybělo mi tam napětí, které by mě udržovalo pořád ve střehu, takže mě v podstatě nic nenutilo vracet se ke knize každou volnou chvíli. Dobrá kniha někde na dovolenou, kde si člověk před spaním přečte pár stránek.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Čtivá pěkná poutavé čtení.