Srdce oceánu

Černovlasá krasavice Darcy stále čeká na toho pravého. Tolik touží po dobrodružství a romantice, ale dny na irském venkově líně a stereotypně plynou jeden za druhým. Jako když švihne kouzelným proutkem, vše se zázračně změní s příjezdem pohledného Trevora...

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25806/srdce-oceanu-zd1-25806.jpg 4.2171

Gallagherova hospoda 3.

Vydáno, Alpress

Heart of the Sea, 2000

Kniha Srdce oceánu

munka
21.10.2019

Pekný záver trilógie. Opisy írskej prírody lákajú pozrieť si to tam na živo.

Skalara
15.11.2018

Skvělá kniha.

jitka7
29.10.2018

Tato poslední kniha ze série mě bavila nejvíc. Asi proto, že Darcy byla pořád Darcy, i když člověk odhalil vlastnosti, které už tušil, že má z předchozích knih a Trevor byl tak trochu Darcy v sukních, akorát s jinou částkou na bankovním účtě. Nejvíc jsem se pobavila díky Darcy a to ve všech knihách.

Laf
11.08.2018

Krásný závěr této trilogie. Zajímavý děj, který rychle uběhl a přinesl pěkný konec. Jako oddychová kniha je to dobrá volba.

moudivlacek
15.06.2018

Sice se mi první dva díly líbily více, ale i tady jsem si přišla na své, chce to jen číst mezi řádky. Naoko hlavní hrdinové jsou nafoukaní a egocentričtí, ale chce to vidět pod jejich tvrdou slupku. Naopak, už se zklamali a tak se bojí věřit, natož že by mohli potkat a mít nesobeckou a pravou lásku.
Hezké čtení na odpoledne.

princesse
29.12.2017

Za mě nejslabší příběh i nejméně sympatická dvojice z trilogie, ale četla se také dobře. Nejlepší první, bezpochyby a pak postupně slabší.

alzbeta4340
07.11.2017

Knížka se mi četla velmi dobře. Některé pasáže s popisy irské přírody působily až poeticky. Ale jádrem příběhu je samozřejmě romance se sympatickou dvojicí, která si nedá nic zadarmo.

xindl007
17.06.2017

Za mě podařená trilogie. Krásně vykreslená irská příroda, lehký nádech mystiky, láska a přátelství.