Srdce oceánu

Srdce oceánu https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25806/mid_srdce-oceanu-zd1-25806.jpg 4 204 28

Gallagherova hospoda série

< 3. díl

Černovlasá krasavice Darcy stále čeká na toho pravého. Tolik touží po dobrodružství a romantice, ale dny na irském venkově líně a stereotypně plynou jeden za druhým. Jako když švihne kouzelným proutkem, vše se zázračně změní s příjezdem pohledného Trevora...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Heart of the Sea , 2000

Jiřina18
16.09.2023 5 z 5

Další moc hezká kniha od Nory Roberts. Miluji její příběhy. Takové oddychové pohádky pro dospělé. Tenhle díl se mi s celé série líbil nejvíc

Jaklová.katka
19.04.2022 4 z 5

Pěkné zakončení zajímavého příběhu

lusitta05
07.01.2022 4 z 5

Bolo to pekné zakončenie série. Ja som spokojná.

pip11
21.05.2021 4 z 5

Příběh materialistické a divoké Darcy, která touží cestovat a získat od života vše, čeho lze dosáhnout. Líbila se mi krásně popisovaná příroda Irska, zelené kopce, starobylé ruiny…Bylo to pěkné.

georginaa
22.01.2021 3 z 5

I ve třetím díle se člověk pobaví ztřeštěnou Darcy, která tak strašně chce toho pravého. Jednoho dne se objeví Trevor a ona pochopí, že nemusí být tak dokonalý jak si ho vysnila, ale stačí když ji bude milovat a ona jeho.

petraj30
25.06.2020 3 z 5

Další povedený příběh. Je mi moc líto, že se musím s tak povedenou irskou rodinkou rozloučit.
Na Darcy jsem se moc těšila, ale její příběh mě nezaujal tolik, jako ty předešlé. Řekla bych, že v některých částech to bylo zbytečně natahované.
Darcy byla ztřeštěná, ale moc se mi líbila. Ale v Trevorovi jsem se nemohla dlouho vyznat, něco mi na něm vadilo, možná ta jeho pýcha kromě jiného. Hodně se chováním podobal vílímu princi.
I když to bylo trochu slabší, pořád to bylo skvěle napsané.

Kudík
14.04.2020 3 z 5

Darcy Gallagherová a její sny. Trevor M. a jeho návrat ke kořenům, i tak pěkný závěr této pohádkové série. Přesto mi předchozí díly i postavy přišly lepší. Od autorky mi více sedí detektivní romány, ale zkusit se má všechno. :)

munka
21.10.2019 4 z 5

Pekný záver trilógie. Opisy írskej prírody lákajú pozrieť si to tam na živo.

Skalara
15.11.2018 5 z 5

Skvělá kniha.

jitka7
29.10.2018 4 z 5

Tato poslední kniha ze série mě bavila nejvíc. Asi proto, že Darcy byla pořád Darcy, i když člověk odhalil vlastnosti, které už tušil, že má z předchozích knih a Trevor byl tak trochu Darcy v sukních, akorát s jinou částkou na bankovním účtě. Nejvíc jsem se pobavila díky Darcy a to ve všech knihách.

Laf
11.08.2018 4 z 5

Krásný závěr této trilogie. Zajímavý děj, který rychle uběhl a přinesl pěkný konec. Jako oddychová kniha je to dobrá volba.

moudivlacek
15.06.2018 4 z 5

Sice se mi první dva díly líbily více, ale i tady jsem si přišla na své, chce to jen číst mezi řádky. Naoko hlavní hrdinové jsou nafoukaní a egocentričtí, ale chce to vidět pod jejich tvrdou slupku. Naopak, už se zklamali a tak se bojí věřit, natož že by mohli potkat a mít nesobeckou a pravou lásku.
Hezké čtení na odpoledne.

princesse
29.12.2017 4 z 5

Za mě nejslabší příběh i nejméně sympatická dvojice z trilogie, ale četla se také dobře. Nejlepší první, bezpochyby a pak postupně slabší.

alzbeta4340
07.11.2017 5 z 5

Knížka se mi četla velmi dobře. Některé pasáže s popisy irské přírody působily až poeticky. Ale jádrem příběhu je samozřejmě romance se sympatickou dvojicí, která si nedá nic zadarmo.

xindl007
17.06.2017 4 z 5

Za mě podařená trilogie. Krásně vykreslená irská příroda, lehký nádech mystiky, láska a přátelství.

1825
27.05.2017

Prosim , ktera knizka navazuje tak trosku na serii: gallagherova-hospoda??

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Moc krásná série, ani tahle kniha mě nezklamala. Opravdu super. Přečtu znovu.

mac.martina
02.03.2017 5 z 5

Tak jsem četla nakonec jako první poslední díl ze série a nelituju toho. Moc se mi tahle knížka líbíla a hned ze začátku jsem se do ní začetla a byla netrpělivá jak to dopadne co se stane apod. Určitě si přečtu i předchozí díly z této série jak se vlastně dali Gallagherovi dohromady se svými drahými polovičkami. Doporučuji k přečtění :-)

Aurorita
09.02.2017 5 z 5

Velmi pěkné zakončení celé série. Já řadím Noru Roberts mezi své oblíbené autory a každá její kniha je u mne sázka na jistotu. I když tuto knihu jsem si přečetla asi tak tři roky po těch ostatních, zkoušela jsem jí číst už dvakrát, ale nikdy mě moc nechtyla. Ale teď? Knihu jsem měla přečtenou za dva dny a jsem s ní maximálně spokojená, oba hlavní hrdinové mi skvěle sedli. Jen mě trochu zamrzel ten konec s Gwen, doufala jsem, že víly dostanou alespoň svou jednu kapitolu nakonec.

lifeoptimist
26.05.2015 4 z 5

pro mě asi nejlepší ze serie....opět romantická oddechovka, konec byl i docela vtipný

Irsko

Nora Roberts