Měsíční perly

Aidanův bratr Shawn je tak zabraný do hudby, kterou skládá při práci v místním hostinci, že si ani nevšiml, jak na něm rusovlasá Brenna může oči nechat. Dřív než si však stačí se Shawnem ujasnit své city, zamiluje se do něho její mladší sestra. Které z nich bude patřit Shawnovo srdce a jakou cenu budou muset za lásku zaplatit? ...

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/11654/mesicni-perly-11654.jpg 4.3178

Gallagherova hospoda 2.

Vydáno, Alpress

Tears of the Moon, 2000

Kniha Měsíční perly

janina66
02.11.2019

Tak tohle bylo slabší. Prostě jen romantická pohádka doplněná duchařinou. Bez špetky napětí. Kam se to hrabe na Rudý šál nebo Hrdinu ze sousedství.

Skalara
15.11.2018

Skvělá kniha. Nepotřebuje chválu, stačí začít číst.

jitka7
29.10.2018

Brenna mě bavila daleko víc, jak první díl. Hezké, miloučké, romantické, vtipné. Ale pak už se mi začala zajídat Brennina paličatost a tvrdohlavost. Takže knihu na dopoledne ke kafču doporučuji, ale číst už to znovu nebudu.

munka
14.08.2018

Ideálne čítanie na leto, ale len pre toho kto má rád romantiku a nevadí mu trochu fantastiky.

Laf
08.08.2018

Tento díl mi přišel ještě lepší než byl první. Jinak krásná kniha na odreagování. Doporučuji :)

moudivlacek
14.06.2018

Jestli se mi líbil první díl, tenhle ještě o trošičku víc, miluji rodinu Gallagherů, a to všechny členy, v tomto díle to víc jiskří a je více humorných dialogů. Ale také hluboké city hlavních hrdinů. Ukázka toho, že ne každý superman musí být i kladný hrdina, a že i člověk, který naoko je hrr a pruďas nemůže mít citlivé srdíčko, nebo ten, který se nehoní za ziskem, že je moula a že ho v životě nemůže potkat štěstí.
Krásně jsem se pobavila a tahle knížka mi určitě na delší čas se vryje do paměti, a určitě se k ní ráda budu vracet.

angelbooks
16.02.2018

Trochu toho, trochu toho a ještě tohoto, aby toho nebylo málo. :D
Takové pocity jsem měla po dočtení této knihy. Samotný děj nebyl špatný, ale ty její sestra mi už tolik nesedly.
Nevím proč, donutila jsem se dát 4*, i když bych nejradši dala 3,5*.

princesse
01.12.2017

První díl se mi líbil o něco více, ale tenhle také nebyl špatný. Pohodová četba s trochou magie. Hlavní hrdinka mi až tak sympatická nebyla a bylo co vytknout, ale jako oddychovka knížka určitě poslouží. Teď ještě závěrečný díl ... jdu na něj.