Chuť lásky

Když doktorka Rennie Newtonová usedne v porotě při soudním procesu s nájemným zabijákem Rickym Lozadou, který skončí zproštěním viny, její pečlivě udržovaná a velmi uzavřená existence se začne otřásat v základech. Nejdřív někdo pronikne do jejího domu a zanechá v něm tucet rudých růží. Pak je na nemocničním parkovišti zavražděn její kolega, s nímž soupeřila o místo primáře chirurgie, což z ní udělá hlavní podezřelou. Detektiv Wick Threadgill, který případ vyšetřuje, na rozdíl od svého partnera věří, že za vraždou stojí Lozada, nikoli Rennie. Lstivého psychopata je však těžké při něčem přistihnout a Wick, který má na jeho dopadení osobní zájem, musí sledovat, jak zabiják vtahuje Rennii hlouběji do svých sítí. Lozada je půvabnou lékařkou tak posedlý, že se nezastaví před ničím, aby ji získal - a raději ji zabije, než aby se jí vzdal. Rennie s Wickem budou muset překonat vzájemnou nedůvěru a podezíravost, aby se dostali z Lozadových osidel a zachránili křehký vztah, který se mezi nimi rodí... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1310/chut-lasky-1310.jpg 4.3115

The Crush (2002)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)

moudivlacek
01.10.2016

Opět mě autorka nezklamala, děj má spád a překvapení je i v závěrečných řádcích.
Skvělý příběh práce policie, vytížené a citově ledové doktorky. Když se do toho všeho dostane chuť po pomstě a lásce, je z toho skvělé čtení.
Již se těším na nějaký další příběh.

stehlicek
12.08.2016

Sandra Brown je výborná, ani tady nezklamala. I když je pachatel odhalen docela brzy, knihu nelze odložit.

ovpana
14.04.2015

Hezká kniha, příjemný děj dobře se čte.

modranka
30.07.2014

Kriminálka (nie detektívka!) ako vyšitá pre pasívneho čitateľa. Vrah je známy hneď na začiatku knihy, a preto nemáte dôvod veľmi uvažovať nad čímkoľvek, čo je v knihe napísané. Vlastne ani náruživejší romantický príbeh nie je v podtóne tohto príbehu. Ako podotkla Lucka D. - 20 ročná absencia sexu v živote mladej ženy by bola pochopiteľná, keby bola v minulosti znásilnená, zneužívaná alebo niečo podobné... tu sa nič také nestalo - a preto celá zápletka s takmer mníšskym celibátom vyznie divne, najmä ak hlavná hrdinka bola lekárka a nebola lesba. Naopak, veľmi šikovne je opísaná profesia medicíny. Klobúk dole pred ich profesiou.
Text sa ale čítal skvelo, nepreskočila som ani jednu vetu.
Ale obálka!!!! Nechápem prečo autor obálky vybral fotku agentky FBI, keď hlavná hrdinka bola lekárka, večne oblečená v chirurgickom mundúre, navyše podľa textu bola brunetka s polodlhými vlasmi. O českom názve ani nevravím. Za obálku a názov sťahujem jednu hviezdičku.

Lucka D.
22.04.2014

Kniha dobrá, námět i zpracování chválím, četlo se mi skvěle, jen se mi zdálo trochu nepravděpodobné, jak se hrdinka na dvacet let vzdala milostného života a najednou je vše zapomenuto... ale i to se samozřejmě může stát. Celkově hodnotím pozitivně.

zoew
13.09.2013

Místy do trochu "drhlo", ale jinak celkem dobrá detektivka.

deedulka
24.08.2013

Jeden úchylný vrah, jedna doktorka "ledová královna" a detektiv, který se do ledovky zakouká. :) Jen trochu váhá, jestli ledovka není vražedkyní, která si zametla cestičku k pracovnímu postupu. Nenáročné oddechové čtení.

jaja10
20.07.2013

Opět povedený detektivní román s romantickou zápletkou. Kniha se četla dobře. :-)

Tessinka
29.06.2013

super kniha, napínavá až do samého konce, doporučuji

aannyy
21.01.2013

Český název mi přijde trochu mimo :-) ale kniha se četla hezky.

Evaevelína
10.01.2013

kniha je čtivá,plna děje.Opět mě některé dialogy pobavili.

rose
08.01.2013

Řekla bych takový lepší průměr. Postavy dost neskutečné, od dokonalého anděla-lékařky až po nejpadouchovatějšího padoucha Lozada.Občas úplně zbytečné dialogy přes půlku stránky naprosto o ničem. No ale jako oddychovku jakžtakž beru. Dlouho očekávané finále mi přišlo trochu odfláknuté, nakonec se to celé vyřešilo na dvou stránkách. Ale napětí tam bylo, stejně jako láska nebeská. Budiž.

kika 13
26.10.2012

Detektiv Wick věří v Ricinu nevinu je,ale jediný.

janina.kub
12.01.2012

souhlasím, že název je trochu víc mimo, ale knížka se mi líbila

Paksenarion
10.09.2011

Opět jedna z povedenějších (přečteno jedním vrzem za 7 hodin). Jen český překlad názvu je absolutně mimo a zcela na škodu.

malen
29.08.2011

Opět čteme jedním dechem.

Sandra Brown

Sandra Brown