malen malen komentáře u knih

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

Také se mi moc líbilo.

30.12.2012

Líbej mě, když spím Líbej mě, když spím Linda S. Howington

tak nevím, jestli to měla být detektivka nebo love story, ale nenudila jsem se.

03.12.2012 4 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

Docela dobře se to četlo, ale zas tak nadšená jsem nebyla, hrdinka tak do pohádky, nebo žiju v jiném světě?

23.11.2012 3 z 5

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

Čekala jsem, že to bude hlavně taková ta červená knihovna, ale byla jsem příjemně překvapena. Mělo to zápletku , vtip a dobře se to četlo. Super.

18.11.2012 4 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Knížky této autorky se dají přečíst za jeden večer, některé se mi líbí , jiné méně. Tahle byla pro mne zatím nejčtivější, určitě si za nějakou dobu sednu s nějakou její další knihou

Oceán vzpomínek Oceán vzpomínek Lynne Hugo

Nejdřív jsem se do toho nemohla začít, ale potom mne příběh zaujal. Takové dojemné,odpočinkové. Super.

Hlavolam Hlavolam Eileen Dreyer

Obálka mne od čtení odrazovala, přece jen těch lékařských knížek už mám docela plné zuby. Ale nakonec jsem se do čtení dala a nemohla jsem se odtrhnout. Asi se budu muset poohlédnout po dalších titulech od této autorky. Super..

05.11.2012 5 z 5

Za řekou Styx Za řekou Styx Patricia Cornwell

Po dlouhé době jsem sáhla po Cornwellové a nelitovala jsem .Už si nepamatuji, které knížky jsem od ní četla, ale hlavní postavy mi hned naskočily :-) Super.

02.11.2012 5 z 5

Pátý jezdec Pátý jezdec James Patterson

Dobře se to čte, super.
Doposud se mi tato serie nedostala do ruky, ale seriál Profesionálky, kterému mají být tyto knihy předlohou, se mi líbil, tak se těším i na další knížky.

24.10.2012 5 z 5

Utajené touhy Utajené touhy Maria Barrett

Docela pěkné čtení, souhlasím z předchozími komentáři

22.10.2012 4 z 5

Školník Kulda je jednička Školník Kulda je jednička Jiří Kahoun

Pro kluky bezva čtení, i rodiče se nenudí.

05.10.2012

Emil a Ida Emil a Ida Astrid Lindgren

Není tak dobrá jako Emilovy skopičiny, ale jinak je to pěkná knížka pro děti .

05.10.2012 4 z 5

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Já jsem se tedy od toho nemohla odtrhnout, i když jsem to s ohledem na válečnou tematiku ani nechtěla číst. Není nouze o napětí, ani o překvapení, myslím, že se mi autor začíná líbit.

05.10.2012 5 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

zatím třetí kniha, co jsem od něj četla a vypadá to, že se stane mým oblíbeným autorem. Jen ten pachatel mne zklamal, ale jinak super

19.09.2012 4 z 5

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Tak mně se knížka líbila, jen ten závěr bych si představovala rozvinutější - jak to dopadlo s ostatními hrdiny, ne jen s hlavními.Ale dobře jsem si početla.

09.09.2012 4 z 5

Tichý pan Genardy Tichý pan Genardy Petra Hammesfahr

Velice napínavé čtení..

04.09.2012 4 z 5

Ztráty a lži Ztráty a lži Sophie Hannah

Když jsem přečetla pár stran, říkala jsem si, bože, co to čteš. Ale pak mne to chytilo a četla jsem jedním dechem,

04.09.2012 4 z 5

Nemohúcnosť Nemohúcnosť Filip Kas

Zpočátku mne kniha hodně zaujala, ale pak jsem se v tom začala ztrácet...Takové přemýtání o životě (chlapa), ale děj skoro žádný..I když problém docela zajímavý :)

04.09.2012 3 z 5

Šum príboja Šum príboja Marcia Willett

Tak od téhle autorky jsem zatím nic nečetla, tak jsem měla strach, že to bude moc "sladké". Ale docela mne to bavilo, taková oddychovka. Klidně si přečtu i jinou její knihu.

04.09.2012 3 z 5

Slučka Slučka Priscilla Masters

celkem čtivá detektivka, faj..

24.07.2012 4 z 5