Hlavolam

Hlavolam https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/9031/hlavolam-9031.jpg 4 28 6

Molly Burke série

< 2. díl

Perfektní a strhující drama z lékařského prostředí, kde pracuje Molly Burkeová jako sestra na pohotovosti. Ke všem jejím traumatům a nočním můrám z bohaté minulosti se teď také přidal nevítaný nápadník – někdo jí posílá výhružky a kosti – pravé, lidské… Roztáčí se kolotoč policejního vyšetřování a obléhání novináři, a aby se z toho dočista nezbláznila, pouští se Molly do pátrání ve svých vzpomínkách sama, protože to nejspíš bude někdo, koho dobře zná… Geniální, napínavé, tragické, točící se kolem zneužívání dětí a jeho následků – a jasné jsou mi dvě věci: takhle silný dojem na mě kniha udělala hlavně proto, že byla první od téhle autorky, takže půjdu po dalších, abych zjistila, jestli jsou i ostatní tak dobré, a jednak – se obloukem vyhnu nemocnicím…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Head Games , 2004

archivářka115
19.12.2021 2 z 5

Knihy z lékařského prostředí se mi většinou líbí. Tato kniha k nim bohužel nepatří. Ze začátku mně vadilo chování většiny postav. Předpokládám, že to byla nadsázka. Molly a její zvláštní vztah k Frankovi mě také nenadchnul. Konec se mi celkem líbil, ale to nijak nezlepší můj negativní pohled na tuto knihu.

moudivlacek
09.04.2017 5 z 5

Tak tento díl se mi líbil ještě víc jak první, je tu víc napětí, ale také víc skutečné hrůzy. Někdy si říkám, jak to Molly mohla vše zvládnout.
Ale můj miláček je advokát Frank, i když zde hraje vedlejší roli, ale umocňuje postavu Molly a skvěle ji doplňuje.
Jednoho vraha jsem odhalila, ale to závěrečné zlo mě dostalo.
Bohužel - i tohle je život.
Rozhodně kniha k přemýšlení o životě. Doporučuji.

ovpana
27.12.2014 4 z 5

Dobrá kniha, napínavá a chytlavá zajímavé je prolínání dějů ,hezky se čte až do konce.

paulas
31.08.2014

Kniha se super četla , na krimi dobře napsáno až z toho mrazilo, akorát konec mě připadal na pokračování. doporučuji.

dominika83
08.11.2013 4 z 5

Moje druhá kniha od této autorky a opět mě velmi chytla, četla jsem jedním dechem, pěkně psané..............

malen
05.11.2012 5 z 5

Obálka mne od čtení odrazovala, přece jen těch lékařských knížek už mám docela plné zuby. Ale nakonec jsem se do čtení dala a nemohla jsem se odtrhnout. Asi se budu muset poohlédnout po dalších titulech od této autorky. Super..

zdravotní sestry lékařské thrillery

Eileen Dreyer