Hlavolam

Perfektní a strhující drama z lékařského prostředí, kde pracuje Molly Burkeová jako sestra na pohotovosti. Ke všem jejím traumatům a nočním můrám z bohaté minulosti se teď také přidal nevítaný nápadník – někdo jí posílá výhružky a kosti – pravé, lidské… Roztáčí se kolotoč policejního vyšetřování a obléhání novináři, a aby se z toho dočista nezbláznila, pouští se Molly do pátrání ve svých vzpomínkách sama, protože to nejspíš bude někdo, koho dobře zná… Geniální, napínavé, tragické, točící se kolem zneužívání dětí a jeho následků – a jasné jsou mi dvě věci: takhle silný dojem na mě kniha udělala hlavně proto, že byla první od téhle autorky, takže půjdu po dalších, abych zjistila, jestli jsou i ostatní tak dobré, a jednak – se obloukem vyhnu nemocnicím…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/90_/9031/hlavolam-9031.jpg 4.122

Molly Burke 2.

Vydáno, Alpress

Head Games, 2004

Kniha Hlavolam

moudivlacek
09.04.2017

Tak tento díl se mi líbil ještě víc jak první, je tu víc napětí, ale také víc skutečné hrůzy. Někdy si říkám, jak to Molly mohla vše zvládnout.
Ale můj miláček je advokát Frank, i když zde hraje vedlejší roli, ale umocňuje postavu Molly a skvěle ji doplňuje.
Jednoho vraha jsem odhalila, ale to závěrečné zlo mě dostalo.
Bohužel - i tohle je život.
Rozhodně kniha k přemýšlení o životě. Doporučuji.

ovpana
27.12.2014

Dobrá kniha, napínavá a chytlavá zajímavé je prolínání dějů ,hezky se čte až do konce.

paulas
31.08.2014

Kniha se super četla , na krimi dobře napsáno až z toho mrazilo, akorát konec mě připadal na pokračování. doporučuji.

dominika83
08.11.2013

Moje druhá kniha od této autorky a opět mě velmi chytla, četla jsem jedním dechem, pěkně psané..............

malen
05.11.2012

Obálka mne od čtení odrazovala, přece jen těch lékařských knížek už mám docela plné zuby. Ale nakonec jsem se do čtení dala a nemohla jsem se odtrhnout. Asi se budu muset poohlédnout po dalších titulech od této autorky. Super..

Eileen Dreyer
americká, 1952