Budu tvůj stín

Úspěšná spisovatelka detektivních románů Chris vede na malém městě v Missouri šťastný život obklopena přátelskými sousedy, na vrcholu kariéry a vyrovnaná sama se sebou. Poklidným a spokojeným dnům učiní konec jediný telefonát. Policejní vyšetřovatelka ji informuje, že byly spáchány vraždy, které se už jednou staly: v jejích knihách....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8247/budu-tvuj-stin-8247.jpg 3.725
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Alpress

If Looks Could Kill, 1992

Kniha Budu tvůj stín

Zlatinka.Emilly
12.10.2018

Tak nevím :) já přečetla asi 40 stránek a vůbec se mi to nelíbí. Nevím jestli mím číst dál nebo knihu odložit.

helenkan
19.07.2018

Pěkná detektivka. Sympatický policajt,který si nehrál na super hrdinu a spisovatelka s temnou minulostí. Mě se to líbilo.

moudivlacek
01.04.2017

Další povedená kniha. Od počátku budete tušit, že hrdinka spisovatelka má opravdu temnou minulost, ale nějak se mi nedařila vměstnat do podoby vraha.
Mac náčelníka policie je prostě skvělý, od začátku si mě získal. I když je pak v rozporu, jestli má stát na straně zákona bez okolků, nebo pomůže mladé ženě, o které neví, co si o ní myslet.
Závěr vás opravdu překvapí.
Mně se tato kniha líbila.

Laf
28.09.2013

Naprosto zajímavá knížka. Líbilo se mi, jak nakonec kniha skončila. Od začátku do konce strhující příběh. :)

zdazilek
01.07.2013

Zajímavý námět. Mám ráda etektivky takže já jsem byla s knížkou spokojená.

kika 13
31.10.2012

Detektivní román.Hlavná hrdinka je spisovatelka,která píše detektivky,a jednoho dne je obviněná,že se podle jejího návodu v knížce stala vražda.