Budu tvůj stín

Budu tvůj stín https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8247/budu-tvuj-stin-8247.jpg 4 28 6

Úspěšná spisovatelka detektivních románů Chris vede na malém městě v Missouri šťastný život obklopena přátelskými sousedy, na vrcholu kariéry a vyrovnaná sama se sebou. Poklidným a spokojeným dnům učiní konec jediný telefonát. Policejní vyšetřovatelka ji informuje, že byly spáchány vraždy, které se už jednou staly: v jejích knihách.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

If Looks Could Kill , 1992

Zlatinka.Emilly
12.10.2018

Tak nevím :) já přečetla asi 40 stránek a vůbec se mi to nelíbí. Nevím jestli mám číst dál nebo knihu odložit.

helenkan
19.07.2018 4 z 5

Pěkná detektivka. Sympatický policajt,který si nehrál na super hrdinu a spisovatelka s temnou minulostí. Mě se to líbilo.

moudivlacek
01.04.2017 5 z 5

Další povedená kniha. Od počátku budete tušit, že hrdinka spisovatelka má opravdu temnou minulost, ale nějak se mi nedařila vměstnat do podoby vraha.
Mac náčelníka policie je prostě skvělý, od začátku si mě získal. I když je pak v rozporu, jestli má stát na straně zákona bez okolků, nebo pomůže mladé ženě, o které neví, co si o ní myslet.
Závěr vás opravdu překvapí.
Mně se tato kniha líbila.

Laf
28.09.2013 5 z 5

Naprosto zajímavá knížka. Líbilo se mi, jak nakonec kniha skončila. Od začátku do konce strhující příběh. :)

Michaela91
01.07.2013 3 z 5

Zajímavý námět. Mám ráda etektivky takže já jsem byla s knížkou spokojená.

kika 13
31.10.2012 3 z 5

Detektivní román.Hlavná hrdinka je spisovatelka,která píše detektivky,a jednoho dne je obviněná,že se podle jejího návodu v knížce stala vražda.

spisovatelky

Eileen Dreyer
americká, 1952
2007  77%Anděl smrti
2008  71%Budu tvůj stín
2001  55%Vražedný lék
2006  84%Hříšníci a světci
2005  82%Hlavolam

Kniha Budu tvůj stín je v