Anděl smrti

Zdravotní sestra Casey nemá snadný život. S manželem se rozvedla, v nemocnici na oddělení pohotovosti je tolik práce a problémů, že neví, co dřív. Z šedé každodennosti ji zprvu nevytrhne ani pohledný doktor Hunsacker, ze kterého jsou všechny její kolegyně unešené. Sestřička Casey však spíš než na sexy lékaře myslí na svou bezpečnost, vždyť ve městě už došlo k několika záhadným vraždám žen. A dech se jí zatají, když mezi strašnými případy začne spatřovat souvislost....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/8240/andel-smrti-8240.jpg 3.831
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Alpress

A man to die for, 1991

Kniha Anděl smrti

Lady Jane
15.07.2017

Kniha se četla doslova jedním dechem, výborně napsaný příběh, který má spád a nemá zbytečná a nudná místa...hlavní hrdinka Casey mě bavila obzvlášť...

moudivlacek
25.01.2017

Miluji příběhy z lékařského prostředí, a když to má ještě nádech pěkné detektivky, tak o to víc. Tato kniha splnila to, co jsem od ní očekávala. Napětí od začátku až do konce, mírná rozvíjející se romantika, která sice okrajově ale za to úplně dokresluje příběh.
Sice brzy poznáte vraha, ale to vůbec není na škodu. Knihu jsem dočetla s velký napětím břicha, velkou úlevou a radostí, že konečně je té hrůze konec a že teď konečně se může žít.
Jen doufám, že nikdy v životě nebudu mít možnost takové monstrum potkat. To raději Jacka.
Mohu jen doporučit skvělou autorku, tu si určitě zařadím do oblíbených autorů.

lucie2371
25.02.2016

Kniha se četla skoro sama a byla napínavá. Jediné - je to, že po pár stranách už víte, kdo je vrah. Z toho důvodu dávám knize 4 hvězdičky :)

ovpana
27.12.2014

Moc hezká kniha,příjemné počtení z lékařského prostředí.

zp87
15.12.2014

Jednoduchý příběh - jedna linie, vrah je známý téměř od začátku... Velmi prosté čtení, nemusí se nad tím přemýšlet, silná oddechovka. Znovu si ji už nepřečtu, ale první čtení mě docela bavilo. Možná to bude ale i tím, že jsem celou dobu čekala, jak se vyvine vztah mezi Casey a Jackem - policistou. A ono se nic moc nedělo... Patřím k těm čtenářkám, které mají v thilleru nebo detektivce rády i linii nějakého vztahu (na pozadí thilleru trochu červené knihovny nebo naopak) - což tady prakticky nebylo. Což zase vyhledavávají jiní čtenáři - ovšem mně to tu chybělo. Moc jsem nepochopila, proč se Casey říká Casey, když ji matka nazývá Catherine... A jestli jsem se stala během čtení alergická na nějaký výraz - tak to bylo "vaginální vyšetření" později už je "vaginál" doktora Hunsackera. Ten doktor teda musel být slušně máklý... ale Casey a její neustálé řešení toho, jak doktor Hunsacker ten vaginál dělá, mi už taky přišlo přesmíru. Docela úsměvné bylo vedení zdravotnické dokumentace (obsahující časy jednotlivých intervencí) - které bylo použito jako alibi (!!!) - protože v ten a ten čas byl ten a ten člověk přece tam a tam... haha... autorka mě v tomto opravdu "bavila"

Eileen Dreyer
americká, 1952