Anděl smrti

Anděl smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8240/andel-smrti-8240.jpg 4 40 9

Zdravotní sestra Casey nemá snadný život. S manželem se rozvedla, v nemocnici na oddělení pohotovosti je tolik práce a problémů, že neví, co dřív. Z šedé každodennosti ji zprvu nevytrhne ani pohledný doktor Hunsacker, ze kterého jsou všechny její kolegyně unešené. Sestřička Casey však spíš než na sexy lékaře myslí na svou bezpečnost, vždyť ve městě už došlo k několika záhadným vraždám žen. A dech se jí zatají, když mezi strašnými případy začne spatřovat souvislost.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

A Man to Die For , 1991

miša63
15.01.2022 5 z 5

Kniha se dobře četla, byla napínavá od začátku až do konce.

peeetta
08.01.2022 4 z 5

Velmi napínavá kniha. Ačkoliv jsem měla tušení od začátku, ale stále jsem čekala, zda se to potvrdí.

vikaa
25.01.2021 3 z 5

Kniha má pomalejší rozjezd, ale od druhé poloviny je čtení už trochu poutavější. Od počátku čtenář ví, kdo vraždy páchá, nicméně, hledání vraha není v tomto příběhu důležité. Důležité pro sestřičku Casey je nejenom proniknout do chování masového vraha, který se pro všechny kolem jeví jako polobůh, ale také přesvědčit ostatní, že je to jenom okouzlující maska, která skrývá skutečnou tvář zločince. Casey, která sama bojuje se svými vnitřními démony, je pro odhalení pravdy ochotná udělat téměř cokoliv. Uvěří jí nakonec i všichni ostatní?
Za mě tři a půl hvězdy.

Zao
15.07.2020 3 z 5

Lékařské prostředí - tohle čtení mám ráda. Spojeno s detektivní zápletkou. Pro mne takový lepší průměr.

Lady Jane
15.07.2017 5 z 5

Kniha se četla doslova jedním dechem, výborně napsaný příběh, který má spád a nemá zbytečná a nudná místa...hlavní hrdinka Casey mě bavila obzvlášť...

moudivlacek
25.01.2017 5 z 5

Miluji příběhy z lékařského prostředí, a když to má ještě nádech pěkné detektivky, tak o to víc. Tato kniha splnila to, co jsem od ní očekávala. Napětí od začátku až do konce, mírná rozvíjející se romantika, která sice okrajově ale za to úplně dokresluje příběh.
Sice brzy poznáte vraha, ale to vůbec není na škodu. Knihu jsem dočetla s velký napětím břicha, velkou úlevou a radostí, že konečně je té hrůze konec a že teď konečně se může žít.
Jen doufám, že nikdy v životě nebudu mít možnost takové monstrum potkat. To raději Jacka.
Mohu jen doporučit skvělou autorku, tu si určitě zařadím do oblíbených autorů.

lucie2371
25.02.2016 4 z 5

Kniha se četla skoro sama a byla napínavá. Jediné - je to, že po pár stranách už víte, kdo je vrah. Z toho důvodu dávám knize 4 hvězdičky :)

ovpana
27.12.2014 4 z 5

Moc hezká kniha,příjemné počtení z lékařského prostředí.

zp87
15.12.2014 2 z 5

Jednoduchý příběh - jedna linie, vrah je známý téměř od začátku... Velmi prosté čtení, nemusí se nad tím přemýšlet, silná oddechovka. Znovu si ji už nepřečtu, ale první čtení mě docela bavilo. Možná to bude ale i tím, že jsem celou dobu čekala, jak se vyvine vztah mezi Casey a Jackem - policistou. A ono se nic moc nedělo... Patřím k těm čtenářkám, které mají v thilleru nebo detektivce rády i linii nějakého vztahu (na pozadí thilleru trochu červené knihovny nebo naopak) - což tady prakticky nebylo. Což zase vyhledavávají jiní čtenáři - ovšem mně to tu chybělo. Moc jsem nepochopila, proč se Casey říká Casey, když ji matka nazývá Catherine... A jestli jsem se stala během čtení alergická na nějaký výraz - tak to bylo "vaginální vyšetření" později už je "vaginál" doktora Hunsackera. Ten doktor teda musel být slušně máklý... ale Casey a její neustálé řešení toho, jak doktor Hunsacker ten vaginál dělá, mi už taky přišlo přesmíru. Docela úsměvné bylo vedení zdravotnické dokumentace (obsahující časy jednotlivých intervencí) - které bylo použito jako alibi (!!!) - protože v ten a ten čas byl ten a ten člověk přece tam a tam... haha... autorka mě v tomto opravdu "bavila"

zdravotní sestry

Eileen Dreyer