malen malen komentáře u knih

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Měla jsem obavy, že to bude dost červená knihovna. Knížka však byla od začátku vtipná a čtivá, že mi ani nevadilo, že jsou hlavní hrdinové děsně chytří a nechutně bohatí. Rozhodně jsem zvědavá i na autorčina další díla.

19.04.2013 4 z 5

Dar jitra prvého Dar jitra prvého Jarmila Loukotková

Kdysi jsem tuto autorku měla ráda, tak jsem čekala tedy něco více. Je to takové páté přes deváté, hodně pěkných myšlenek , ale člověk se v nich absolutně ztrácí. Takže jsem zklamaná.

11.04.2013 2 z 5

Klíč Klíč Džuničiró Tanizaki

Knížka mne moc nenadchla, autora vyhledávat nebudu

03.04.2013 2 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Také se mi moc líbilo!

16.03.2013 5 z 5

Pouta lásky Pouta lásky Dorothy Garlock

Opět takové romantické počteníčko, ale má to celkem děj, není to jen červená knihovna, takže do vlaku dobré

09.03.2013 4 z 5

Píseň slunečné země Píseň slunečné země Julie Peters

Také jsem s knihou spokojena. Z toho, co je napsáno na přebalu, by člověk usuzoval , že to bude o lásce dvou lidí, ale vlastně je to příběh celé jedné rodiny a to se mi líbilo. Možná, že by některé pasáže mohly být delší a nebýt najednou o pár let dál, ale to by pak mělo asi moc stránek...

05.03.2013 4 z 5

Teraz ju vidíš Teraz ju vidíš Joy Fielding

Mně se to líbilo, docela napínavé, musela jsem se držet , abych se nepodívala na konec knihy , jak to dopadne.

27.02.2013 4 z 5

Viditelná temnota Viditelná temnota Jonathon King

Mně to tak napínavé nepřišlo, chvílemi jsem se v tom ztrácela. Taková normál detektivka.

15.02.2013 3 z 5

Stín spánku Stín spánku Iva Hercíková

Nějak jsem nikdy neměla chuť si od této autorky něco přečíst, ale teď vidím, že to budu muset napravit. Knížka byla opravdu zajímavá ....

13.02.2013 4 z 5

Druhý dech chromého koně Druhý dech chromého koně Václav Gruber

Nevím, jestli by se mi tento román líbil, kdybych předtím nečetla Zastřelte toho chromého koně, nikde se totiž neuvádí, že je to pokračování. Naštěstí měli v knihovně obě knihy vedle sebe ... Jsem ráda , že jsem obě knihy četla ...

12.02.2013 5 z 5

Zastřelte toho chromého koně Zastřelte toho chromého koně Václav Gruber

Chtěla jsem napsat, že se kniha dobře četla. Ale zase to zní divně, když téma, které autor zpracoval nepatří k nejveselejším. Tak opravuji - dobře napsaná kniha, zaujala mne.

12.02.2013 4 z 5

Nelítostné slunce Nelítostné slunce Ray Müller

Tedy to jste sem o to konci neměli psát, dalo mi dost práce, abych se na ten konece nekoukla. No , po přečtení musím, souhlasit- pěkná knížka, ale mohla dopadnout jinak....

07.02.2013 4 z 5

Adamův pád Adamův pád Sandra Brown

Opravdu spíš červená knihovna, myslím, že další knihu z téhle serie číst nebudu.

01.02.2013 3 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

1.kniha, která se mi od této autorky dostala do ruky. Myslím, že nebude poslední , nemohla jsem se od ní odtrhnout.

31.01.2013 5 z 5

Ztrácím tě, lásko Ztrácím tě, lásko Judith McNaught

Myslela jsem, že to bude napínavý příběh, ale vyklubala se z toho - docela dobře čtivá- love story.

29.01.2013 3 z 5

Z lodiček do traktoru Z lodiček do traktoru Ree Drummond

Knížka mi byla doporučena jako výborná. Já bych ji sice jako takovou neoznačila, ale četla se celkem pěkně, nebyla to taková love story bez děje. Takže nakonec jsem byla spokojena

24.01.2013 4 z 5

Spi, bledá sestřičko Spi, bledá sestřičko Joanne Harris

Mně se to tedy moc nelíbilo, i když ke konci jsem byla docela napnutá, ale pak ten děj nějak vyšuměl. Abych knížku vůbec dočetla, musela jsem si denně slíbit aspoň 10 stránek. Nic pro mne

16.01.2013 1 z 5

Tentokrát naposledy Tentokrát naposledy Mary Higgins Clark

Velice dobře se čte, napínavé až do konce. Jestli ji autorka psala opravdu kolem roku 2008 , tak podle data jejího narození klobouk dolů.

13.01.2013 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe James Patterson

Dobře se četlo, super

13.01.2013 4 z 5

Rodinná tajemství Rodinná tajemství Freya North

Tak jsem si poplakala, ale přesto se mi knížka moc líbila. Od této autorky jsem ještě nic nečetla, myslím, že to napravím

03.01.2013 5 z 5