Tentokrát naposledy

Tentokrát naposledy https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6487/mid_tentokrat-naposledy-65b3f0fde90f3.jpg 4 102 24

Knihovnice Kay požádá Petera Carringtona o povolení uspořádat v jeho sídle dobročinný večírek. Peter je šarmantní muž ze zámožné rodiny, a když se jí po večírku začne dvořit, zamiluje se do něho a přes protesty rodiny přijme jeho nabídku k sňatku. Novomanželské štěstí kalí Peterova temná minulost. Policie ho už léta podezírá, že je zapleten do zmizení mladé dívky i utonutí své předchozí manželky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Heard that song before , 2005

iška
14.02.2024 3 z 5

Po dlouhé době jsem se vrátila k této autorce. Nebylo to špatné čtení, ale už jsem od ní četla i lepší věci. Jak se říká - nepřekvapilo, ale ani neurazilo. Celkem brzy mě napadl pachatel a tak jsem jen čekala, jakým způsobem to rozmotá autorka.

Mabie
09.02.2024 2 z 5

Knihu jsem přečetla kvůli Čtenářské výzvě a nenapadá mě jiné hodnocení než - romantická detektivní pitomina s happyendem.

TaLu
08.02.2024 5 z 5

Jeden z nejlepších autorčiných příběhů. Příběh má spád, stále se něco děje, napětí až do poslední stránky. Hlavní hrdinka byla v dětství tajným svědkem události, která ji mnohem později ohrozí. Kdo si přeje pohřbít dávná tajemství a to i za cenu vraždy? Známe ty, kteří jsou vedle nás nejblíže opravdu dobře? Může Kay věřit svému milovanému manželovi, nebo je její láska jen klam? Odpočinkové, milé čtení.

85098211
29.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Od autorky je to moje první kniha a původně jsem si ji zakoupila pouze pro účely Čtenářské výzvy ;-). A za to jsem opravdu moc ráda, protože jsem byla doslova nadšená! Příběh je už od začátku, kdy šestiletá Kay v kapli sídla Carringtonů nechtěně vyslechne rozhovor neznámého muže a ženy, napínavý a (aspoň pro mne) doslova neodložitelný. Potom se vyprávění posune o celých 22 let dopředu, tedy do současnosti, kdy Kay pořádá dobročinný večírek a opět se dostane do kontaktu - nyní ale přímého - s touto rodinou. Následuje rychlá svatba s Peterem Carringtonem, který je ovšem podezřelý hned ze dvou násilných činů. A poměrně brzy se dostanou na světlo další indicie, na základě kterých je zatčen a hrozí mu obvinění...
Nestává se mi to často, ale tuto knihu jsem četla v každé volné minutě a za sebe jsem pachatele neodhalila, i když musím přiznat, že jsem se o to ani trochu nesnažila ;-). Na druhé straně se možná dalo očekávat, jak všechno dopadne, ale to mi můj zážitek z přečteného vůbec nezkazilo. Knihu doporučuji a je silně pravděpodobné, že se časem poohlédnu po autorčině další ;-).

jarin58
11.08.2023 4 z 5

Kniha se četla dobře,děj měl spád a pachatel byl odhadnutelný.

čef
13.10.2022 4 z 5

Samostatné knihy této spisovatelky jsou očividně o poznání lepší než ty v sériích. Nejsou ta naivní, ani se v nich stále nepatlá ve vztazích. Tak tato kniha je ta lepší, i když i zde bylo pár momentů nepříliš atraktivních. Docela dost se zde probírá somnambulie a činy, které v tomto stavu může člověk provést. Celkově však ano, dá se.

Zlatinka.Emilly
02.09.2022 4 z 5

Pěkný příběh, i když zpočátku se mi zdál trochu táhlý.

Jája92
29.10.2021 4 z 5

Kniha se čte velmi svižným tempem za pomocí krátkých kapitol a napínavého děje. Od poloviny knihy jsem si myslela, že vraha znám, ale nakonec mě autorka rozuzlením příběhu překvapila.

laura
04.05.2021 5 z 5

A mě se líbila. Napínavé, čtivé, s výborně vystavěným příběhem, nečekanými zvraty a ještě nečekanějšími odhaleními. Skvělé. Kniha, kterou doslova zhltnete.

ZuK1
12.05.2020 2 z 5

Moje první knížka této autorky žádné nadšení nevyvolala. Všechno mi v ní připadalo jakési povrchní, rychlé, stručné, nedotažené, neupoutal mě ani styl, jakým autorka píše, což možná může být částečně ovlivněné i překladem. Každopádne hodnotila bych ji maximálně 2,5*, zvlášť v porovnání s tolika výbornými knížkami, které jsem poslední dobou četla.

Alienn
09.04.2020 4 z 5

Jedna z dalších detektivek typických pro autorku, líbila se mi.

konicekbily
07.09.2019 5 z 5

Klasický formát: krátké kapitoly a pomalu se rozvíjející děj spějící k překvapivému závěru a pro mne s dostačujícím vysvětlením.

Pajina68
16.10.2018 4 z 5

Spisovatelka opět nezklamala a kniha se bezva četla. Napínavá, nepředvídatelná, fajn.

martina.tim
02.04.2018 5 z 5

Miluju detektivky od této autorky. I tato byla pro mě skvělá. Byla čtivá a napínavá. Přečteno na pár hodin. Skvělá oddychovka.

i.stefany
20.11.2017 5 z 5

Tak tahle detektivka se mi moc líbila. Zámožný muž, přítelkyně, bývalá manželka, současná manželka, tři mrtvoly a podezřelých nepočítaně. Kdo za vším stojí a proč museli tři lidé zemřít? Vše se dočtete v téhle příjemné detektivce, která nabízí svižný styl bez zbytečných omáček.

Petulik1996
24.08.2017 4 z 5

Strašně moc mě překvapil ten konec. Kdo a proč co udělal.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Je dobrá, ale jsou i lepší.

Kubíííína
24.04.2016 5 z 5

Ze začátku nic moc, ale konec byl naprosto fascinující, inu paní Clarková napětí dělat umí.

ritz
22.09.2014 5 z 5

Velmi dobře se četla, zajímavá zápletka, překvapivé rozuzlení. Četla jsem, dokud jsem nedočetla.

vikimi
16.07.2014 3 z 5

Autorka už napsala i lepší knížky, ale bylo to pěkné. Klidné čtení bez přílišných nervů, na rozdíl od jiných knížek od této spisovatelky.
Akorát mě mrzí, že jsem moc nevěřila Peterovi - vztah mezí ním a Kay byl takový všelijaký. Mohlo to být lépe popsáno. Určitě si to zasloužilo rozvést, stejně jako vztahy mezi ostatníma postavama. Ten konec mi přišel takový nedořešený!