Rodinná tajemství

Rodinná tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4689/mid_rodinna-tajemstvi-ihC-4689.jpg 4 45 6

Matky, dcery, milenci, lháři... Sestry McCabeovy, které vychoval jejich výstřední strýc Django, se domnívají, že po překročení třicítky je čeká šťastné a vyrovnané období. Nejmladší Cat se po čtyřech letech v zahraničí vrací domů, aby zahájila novou etapu svého života. Bezstarostnou nebo si to alespoň myslí. Fen, prostřední z nich, je rozhodnutá být svému dítěti lepší matkou, než byla její matka jí ale dokáže to na úkor svého milostného života? A není nejstarší Pip zaneprázdněná péčí o nevlastního syna, manžela, sestry a strýce natolik, že opomíjí vlastní potřeby? Na oslavě Djangových pětasedmdesátých narozenin vyplují na povrch tajemství, která jednou provždy změní pohled sester na jejich rodinu, a z představ o lásce a domově, jež spolu dřív neoddělitelně souvisely, zůstanou trosky... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Home Truths , 2006

malen
16.04.2019 5 z 5

Teď se mi dostala do rukou kniha Nástrahy lásky a říkám si, že mi ta jména něco říkají. A protože se tam Fen má teprve do někoho zamilovat, nejspíš to bude nějaký předchozí díl serie :) .

Macík07
24.09.2016 5 z 5

Pěkná knížka z krásným příslibem do budoucna.

alzbeta4340
22.08.2016 5 z 5

Na známé šabloně příběhu tří žen, v tomto případě sester, se odehrává nádherné vyprávění o různých podobách lásky. Lásce rodičovské, sourozenecké, manželské, i lásce dospělých dětí k těm, kteří je vychovali. Skvěle se to četlo.

hana1984
20.06.2016 4 z 5

moc dobře se mi četla,hezký příběh

petruska85
20.08.2013

Moc pěkný příběh, prolínání osudů . Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

malen
03.01.2013 5 z 5

Tak jsem si poplakala, ale přesto se mi knížka moc líbila. Od této autorky jsem ještě nic nečetla, myslím, že to napravím

Freya North
britská, 1967