Rodinná tajemství

Rodinná tajemství

Matky, dcery, milenci, lháři... Sestry McCabeovy, které vychoval jejich výstřední strýc Django, se domnívají, že po překročení třicítky je čeká šťastné a vyrovnané období. Nejmladší Cat se po čtyřech letech v zahraničí vrací domů, aby zahájila novou etapu svého života. Bezstarostnou nebo si to alespoň myslí. Fen, prostřední z nich, je rozhodnutá být svému dítěti lepší matkou, než byla její matka jí ale dokáže to na úkor svého milostného života? A není nejstarší Pip zaneprázdněná péčí o nevlastního syna, manžela, sestry a strýce natolik, že opomíjí vlastní potřeby? Na oslavě Djangových pětasedmdesátých narozenin vyplují na povrch tajemství, která jednou provždy změní pohled sester na jejich rodinu, a z představ o lásce a domově, jež spolu dřív neoddělitelně souvisely, zůstanou trosky...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/4689/rodinna-tajemstvi-ihC-4689.jpg 435

Home Truths (2006)

Vydáno:, BB art

Macík07
24.09.2016

Pěkná knížka z krásným příslibem do budoucna.

alzbeta4340
22.08.2016

Na známé šabloně příběhu tří žen, v tomto případě sester, se odehrává nádherné vyprávění o různých podobách lásky. Lásce rodičovské, sourozenecké, manželské, i lásce dospělých dětí k těm, kteří je vychovali. Skvěle se to četlo.

hana1984
20.06.2016

moc dobře se mi četla,hezký příběh

petruska85
20.08.2013

Moc pěkný příběh, prolínání osudů . Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

malen
03.01.2013

Tak jsem si poplakala, ale přesto se mi knížka moc líbila. Od této autorky jsem ještě nic nečetla, myslím, že to napravím

Freya North

Freya North