Kolotoč snů

Petra Flintová a Arlo Savidge do sebe byli v pubertě zamilovaní, ale nikdy si to neřekli. Teď, o mnoho let později, je Petra zlatnicí a ve dne vyrábí nádherné šperky z drahých kovů a třpytivých drahokamů. V noci si ale nedokáže pořádně odpočinout; je totiž náměsíčná. Arlo žije v severním Yorkshireu a vyučuje na soukromé chlapecké škole. Stejně jako Petra si v sobě nese tajemství, kvůli kterému nemůže spát. Jednoho deštivého dne, v malé cukrárně, se Arlo a Petra opět potkají. Využijí druhou šanci? Opravdu stará láska nerezaví? Jenže aby se mohli milovat, musejí se konečně rozloučit s minulostí – minulostí, na kterou si Petra nedokáže vzpomenout, minulostí, na kterou chce Arlo zapomenout....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/92_/9243/kolotoc-snu-Nqd-9243.jpg 3.464

Pillow Talk (2007)

Vydáno:, BB art

jluky
02.12.2017

Záťah na jeden deň......, takže sa mi páčila...

("Nemůžeš minulost vymazat, ale kdy se s ní vyrovnáš, může jí dát sbohem. Nechat ji odpočívat. Najít v sobě klid. Dobře spát.")

DajaF
26.11.2017

Příjemná oddychovka. Knihy od F. North mám moc ráda.

1casper
11.05.2016

Jednoduchá knížka, jednoduchý děj. Dobrá oddychovka na dovolenou.

hany77
02.08.2015

Upřímně řečeno: takhle nudnou knížku už jsem dlouho nečetla, děj je tak příííšerně rozvláčný, že jsem měla několikrát chuť knihu odložit a něco sprostého říct...až úplný konec vypadal jako kniha od autora, který se nemusí stydět za svou autorskou práci. Některé pasáže jsou jako z červené knihovny a ač jsem velký romantik, koulela jsem očima nad naivním přemýšlením obou hlavních postav. Tak tuhle knihu tedy už nikdy NEEE!

Sarec
28.05.2015

Oddechová kniha k odpolední kávě. Samotný příběh se četl rychle.

janyska13
22.04.2015

Dobrá kniha na odpočinek a na odreagování. :)

Leniiis
05.01.2015

NIc extra to nebylo, chvilkama jsem se do knížky musela i nutit.

Kačík
02.10.2014

Knížka se mi líbila,takové oddechové čtení na dovolenou.

jasmína
30.03.2014

Kniha na relax, oddych, ale připomíná mi styl harlequin, to jediné mi vadilo. Ale dočetla jsem, takže úplně špatná kniha nebyla. Po detektivkách už bylo poklidu třeba..

KateCullen
23.03.2013

Takový normální příběh s typickým americkým koncem... Kniha mě nijak zvlášť neuchvátila, ale ani neurazila.

16.12.2012

Po přečtení obsahu mě kniha zaujala a koupila jsem si jí.Kniha se dobře se čte, ale děj mě trochu zklamal.Na konci jsme se musela přemáhat abych jí dočetla.