malen malen komentáře u knih

Sedmý hřích se trestá smrtí Sedmý hřích se trestá smrtí Hana Parkánová-Whitton

Zatím nejlepší, z toho, co jsem od autorky četla. Je to takové čtení na dovču pro nenáročné, tak to mi v této roční době přišlo vhod.

23.08.2013 4 z 5

Klub zlomených srdcí Klub zlomených srdcí Cathy Kelly

Moc pěkně napsáno, člověka to úplně vtáhne do děje, nabízí pohled na lásku i nevěru z více úhlů pohledu.

21.08.2013 5 z 5

Osudný příliv Osudný příliv Iris Johansen

Jako detektivka mi to nepřipadalo, ale mrtvol tam bylo hodně... A samozřejmě taky láska.. Není to taková ta knížka, kterou nemůžete samým napětím nemůžete odložit, ale líbila se mi. Ale co jsem nepochopila byl název a obal knížky, vůbec to nemá souvislost s dějem.

08.08.2013 4 z 5

Nebe na zemi Nebe na zemi Åke Edwardson

Líbilo se mi, jak autor vykreslil hlavní hrdiny, hlavně komisař Winter působí tak nějak lidsky. Ale protože těch postav bylo hodně a já ještě žádnou knihu s těmito detektivy nečetla, každou chvíli jsem se v tom ztrácela. Na konci už bylo přímo cítit, jak je komisař unavený a hádám, že unavený byl i autor , protože místo překvapivého vyvrcholení případu jsem se dočkala - takového - znaveného- NIC ...No ale možná si nějakou knihu od něj ještě přečtu.

25.07.2013 3 z 5

Fata Morgána Fata Morgána Deborah Challinor

Pěkný příběh Tamary, ale ta druhá část JOseph -mi tam připadá jaksi navíc. V první části sledujeme život Tamary docela tak jak postupně běží a najednou je to hup sem, hup tam -no, nechci prozrazovat děj, zkrátka čekala bych to více propracované - tak jako první část.... Ale jinak souhlasím, pěkné čtení..

22.07.2013 4 z 5

Mořská hvězda Mořská hvězda Luanne Rice

Moc dobře se to četlo. I když autorka během naznačuje, jak to asi dopadne, stejně to bylo napínavé a líbilo se mi to..

22.07.2013 5 z 5

Oheň a déšť Oheň a déšť Diane Chamberlain

Jako zatím všechny knížky, které jsem od autorky četla, i tyhle byla super,,

20.07.2013 5 z 5

Hiram, stavitel chrámů Hiram, stavitel chrámů Bernard Lenteric

Taky mám ráda knížky o Egyptě , ale tahle mě zklamala. Autor sice nešetří napínavými zápletkami, ale já jsem se při čtení hrozně nudila...

18.07.2013 3 z 5

Horší už to nebude... Horší už to nebude... Iva Hlaváčková

Nejdřív jsem se do knihy nemohla začíst a pak jsem se zas nemohla odtrhnout.. Určitě si přečtu nějakou další autorčinu knihu..

07.07.2013 4 z 5

Jiná žena Jiná žena Jane Green

Mně tedy nudná nepřipadala, příběh se mi líbil... Možná ten mládenec nemusel být tak bohatý, bylo by to víc opravdovější, ale i tak mi to připadalo takové ze života - zajímavé..

02.07.2013 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Dobře, že venku prší, vůbec jsem se od toho nemohla odtrhnout.

26.06.2013 5 z 5

Monte Dolciano Monte Dolciano Uli T. Swidler

příjemné počtení pro klidné večery

24.06.2013 4 z 5

Šachovnice královny Šachovnice královny Yann Kerlau

Děsně nudné, možná to později dostane spád, ale já to vzdávám a nedočtu to.

19.06.2013

Ďáblův polibek Ďáblův polibek Faye Kellerman

S toutou autorkou jsem se setkala poprve, a myslím, že ne naposledy. Detektivka se mi líbila, tak se těším, až si přečtu další.

17.06.2013 5 z 5

Lež má ženské nohy Lež má ženské nohy Nicole Ribeirová (p)

Mně se to docela líbilo, není to sice strhující detektivka, ale špatná také není.

13.06.2013 4 z 5

Případ pro psychiatra Případ pro psychiatra Robert B. Parker

Není to žádný napínavý příběh, ale taková celkem sympatická odlehčená detektivka. Něco jsem už z této serie četla a určitě si zase přečtu.

07.06.2013 4 z 5

Lovec strachu Lovec strachu Kay Hooper

Tahle knížka s detektivy s paranormálními schopnostmi mne docela chytila, autorka udržuje čtenáře v napětí až ... až do chvíle , kdy si asi řekne, už bych to měla nějak ukončit.. No, na to jak se to četlo jedním dechem bych čekala propracovanější konec....

01.06.2013 4 z 5

Neděle u bazénu Neděle u bazénu Madeleine Wickham

Kdo hledá zábavné počtení, na jaké je u autorky zvyklý , asi bude zklamán. Ale přestože je to smutný příběh, líbíl se mi, velice dobře se to četlo.

29.05.2013 4 z 5

Už neplač Už neplač Linda S. Howington

Komentář na přebalu je trochu zavádějí, proto jsem si představovala obsah trochu jiný, Ale i tak se mi knížka moc líbila.

25.05.2013 5 z 5

Pod tlakem Pod tlakem John Francome

Celkem jsem byla překvapena, jak se to dobře včetlo. Docela fajn detektivka.

25.04.2013 4 z 5