Jiná žena

Jiná žena https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3826/jina-zena-3826.jpg 4 29 8

Ellie s Davidem jsou živým důkazem rčení, že protivy se přitahují. On se vždy řídí návody, ona je odhazuje do koše. On miluje sport, Ellie je na jakoukoli formu pohybu alergická. Ellie nemá matku. Dan matku má - matku, která chce vládnout všemu a všem. Zpočátku je Ellie nadšená, že v ní získává "adoptivní" matku, a stává se tak členem klanu milující rodiny. Ale postupem času se začíná ptát: Je normální, aby dospělý syn telefonoval se svou matkou dvakrát denně? A koho si vůbec bere, Dana, nebo jeho matku? Tím problémy teprve začínají.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

The Other Woman , 2003

mariva
29.09.2020 3 z 5

Kniha se docela dobře četla, ale chvílemi už mi připadala zbytečně rozvláčná. Navíc ve mě vyvolala řadu ne příliš příjemných vzpomínek, protože tato knižní tchýně byla téměř dokonalá proti mé bývalé tchýni - ale o zkušenostech s tchýněmi by mohlo vyprávět mnoho žen (a asi i mužů).

majdvorka
17.02.2016

No, nic moc... klasika ... chudá + bohatý, vztah tchyně- snacha

ovpana
20.06.2015 3 z 5

Taková super oddechová četba

Poutnice
24.02.2014 4 z 5

pořád mi byla něčím povědomá, pak jsem si uvědomila, že jsem ji kdysi dávno četla. To jsem ještě neměla ani potuchy o tom, jak opravdový ten příběh může být...nakonec ale "konec dobrý, všechno dobré" :)

malen
02.07.2013 5 z 5

Mně tedy nudná nepřipadala, příběh se mi líbil... Možná ten mládenec nemusel být tak bohatý, bylo by to víc opravdovější, ale i tak mi to připadalo takové ze života - zajímavé..

wanilka
24.03.2013 3 z 5

Pro mě poměrně nudná kniha. První půlkou jsem měla problém se prokousat, pak to konečně začalo být zajímavé, zápletky a vyústění na konci se mi líbily. Ellie mi ovšem přišla až moc často "lítostivá". Někoho nesnášela, najednou jí ho bylo líto, stačila maličkatá záminka a hned otočila o 180° a byla pomalu nejlepší kamarádkou. Pro mě naivka. A David, maminčin mazánek, který se neumí ani na chvíli zastat své ženy, aby si to u maminky nerozházel. Ale pro oddech dobré průměrné čtení.

skulenka
03.12.2012 3 z 5

Pro mě průměrná, oddychová četba. Klasický příběh, mladá dívka z chudé rodiny vs. mládenec z bohaté rodiny - láska - svatba - dítě a k tomu všemu vztahy snachy a tchýně. Každá si představuje život a výchovu podle svých představ, které se utvořily na základě vlastních zkušeností, prožitého mládí a vlivu okolí, se kterým se stýkaly. Přesně tak, jak to chodí i v životě všech ostatních...

monula101
25.02.2012 5 z 5

Knizka ukazuje postoj ze strany tchyne a nevesty,Knizka se cte dobre.Je to napsane ze skutecnosti jak se muz chova kdyz je mamincin mazanek.

Jane Green
britská, 1968