Lovec strachu

Lovec strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17994/bmid_lovec-strachu-Bsn-17994.jpg 4 94 14

Noah Bishop, agent FBI série

Lucas Jordan, kterého se podařilo získat pro práci ve speciální vyšetřovací jednotce, je obdařen mimořádnou schopností - umí vnímat lidský strach a využít toho při hledání pohřešovaných osob. Momentálně pracuje na objasnění série únosů, které vždy končí zavražděním oběti. Když pachatel policistům přímo před nosem unese detektivku Lindsay Grahamovou, Lucas se neprodleně pustí po stopě nevýslovné hrůzy. Bohužel však přijde pozdě a Lindsay umírá krutou smrtí. Lucas se pokusí rozluštit ďábelskou hru šíleného, avšak v jisté smyslu až geniálního zločince. Je jasné, že půjde o osobní měření sil a že příště určitě udeří zblízka. Možná by Lucasovi mohla být nějak nápomocná i věštkyně Samanta, kterou zná z minulosti...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Hunting Fear , 2005

petraj30
10.01.2022 4 z 5

Udělala jsem dobře, že jsem si od série dala na chvíli pokoj. Některé příběhy ze série jsou si velmi podobné. Připadalo mi, že i tenhle ty ostatní díly až nápadně připomíná, ale s tím delším časovým odstupem jsem to přečetla jedním dechem.
Všichni agenti Bishopova oddílu jsou mi sympatičtí, jen jsem se ještě chtěla dozvědět, jak to dopadlo s těmi ostatními, kteří byli do případu zapleteni.
Moc se mi to líbilo, ale na další díl si ještě počkám.

Aghatte
02.10.2021 3 z 5

Četlo se to pěkně, ale na můj vkus tam bylo příliš toho para..., v podstatě, bez zvláštních schopností, je policie úplně bezruká.

bekule
29.12.2018 4 z 5

Určitě jeden z těch povedenějších dílů série, jen mě překvapuje jak moc z děje je prozrazeno v anotaci knihy.

Maleficent
13.12.2018 5 z 5

Neuvěřitelně napínavé od začátku do konce. Nemohla jsem se odtrhnout.

moudivlacek
18.06.2018 4 z 5

Další skvělý příběh ze série, Sam byla skvělá a Lucas též, dlouho jsem si představovala, co za velkou bolest musel kdysi prožít, aby měl tak dlouho v sobě psychický blok. To se dozvíme na konci příběhu, a bolelo mě to za něj, stejně jako přiznání Sam, proč se dala ke kolotočářům. Vím, že někdo lidem s jejich schopnostmi nevěří, ale já vím, že ne vše se dá vysvětlit rozumem, takové lidi prostě obdivuji, ale vůbec jim nezávidím, cítit či vidět taková zla - není o co stát.
Ráda půjdu shánět další díl.

cukrovka
10.06.2015 5 z 5

Četla jsem jedním dechem. Příběh byl velmi napínavý a opravdu zajímavý.

Laf
15.05.2014 4 z 5

Líbilo se mi to. Děj měl spád a četlo se to skoro samo. Určitě stojí za to si tuto knihu přečíst :)

Neobee
18.12.2013 4 z 5

Kniha se mi relativně líbila. Jen ten závěr mohl být lépe propracovaný...

Evička
20.08.2013 5 z 5

Sice se na knížky s paranormálními schopnostmi dívám s nadhledem, ale tato se mi moc líbila. Byla čtivá a napínavá.

jarin58
10.07.2013 3 z 5

Kniha není zlá,jen jsem čekal že bude na konci napětí gradovat,ale jak děj lehce proplouval,tak i skončil.

Ronin Roujin
14.06.2013 3 z 5

Průměr, možná pár milimetříků nad ale spíše ne.

Lusa
05.06.2013 4 z 5

Lovec strachu byl zase něco trochu jiného a zajímavého. Celou knihu jsem čekala, jak se projeví ta minulost s přítomností. Opravdu dobré.

malen
01.06.2013 4 z 5

Tahle knížka s detektivy s paranormálními schopnostmi mne docela chytila, autorka udržuje čtenáře v napětí až ... až do chvíle , kdy si asi řekne, už bych to měla nějak ukončit.. No, na to jak se to četlo jedním dechem bych čekala propracovanější konec....

deedulka
24.12.2012 5 z 5

Napínavý detektivní příběh, od kterého se neodtrhnete, dokud neodhalíte hlavního padoucha. :)

Kay Hooper
americká, 1957