Z lodiček do traktoru

Z lodiček do traktoru https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116105/z-lodicek-do-traktoru-116105.jpg 4 51 10

Kovbojská romance. Ree Drummondové bylo něco mezi dvaceti a třiceti, studovala a pracovala v Los Angeles, chodila na suši, cvičila pilates, nosila podpatky a žila jednu z verzí amerického snu. Pak se rozhodla pro změnu – rozešla se se svým stylovým přítelem, zamluvila si garsonku v Chicagu, kde hodlala začít nový život právničky v prestižní kanceláři, a odjela si na pár týdnů odpočinout do domu svých rodičů v Oklahomě. Právě tam potkala v baru svého kovboje – drsného chlápka se zářivě modrýma očima a brzkými šedinami na skráních. A zažila s ním to, v co nikdy nevěřila – lásku na první pohled. O jejich romanci a později manželství a rodině začala psát blog, z něhož vznikla tato kniha – pohádkový biografický příběh plný osobitého, někdy trpkého humoru, v němž popisuje jejich seznámení, svatbu, první rok manželského života na obří farmě a narození dítěte. A také potíže s ex-přítelem, který svůj status stále nechce pochopit, osobní finanční krizi, velmi problematické těhotenství, rozvod rodičů a snahu vypořádat se s životem na ranči. Slovy autorky: „Přečtěte si mé vyprávění o divokých podrobnostech nepravděpodobného románku s kovbojem v kožených kalhotách od prvních okamžiků našeho namlouvání (v pozadí s kravami, koňmi, prérijními požáry a vášní) po první rok našeho manželství, který byl tak naplněn výzvami a rozbroji – a také hnojem –, že jsem si to ani neuměla představit. Není to jen má love story, je to univerzální příběh vášně, zamilovanosti a všeobjímající lásky, která nás přenese do jiných světů. Je to příběh kovboje. A honáků dobytka. A kovbojských kalhot. A dívky, která se do nich zamilovala.“... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Jota

The Pioneer Woman - Black Heels To Tractor Wheels , 2010

LucKys
14.10.2020 4 z 5

taková zvláštní kniha - pořád ji musíte číst dál, protože čekáte, že se něco stane, a ono nic. Na to, že je o ničem, se četla sama

rosalindaaa
14.10.2017 5 z 5

Knížka se četla dobře, ale nepochopila jsem některé věci jako že hrdinka třeba vůbec neměla zaměstnání nebo že spolu měli styk až po svatbě :-D

edisek83
09.05.2017 1 z 5

Hrozná hovadina :-) nic horšího se mi v poslední době do ruky nedostalo. To bylo tak sladký a blbý až se mi z toho chtělo brečet.

mala.katka
03.12.2016 2 z 5

Četla jsem na dovolené u vody a jako oddechovka svůj účel splnila. Příběh...no prostě čtete, jak se městská holka zamilovala do farmáře...nic víc, nic míň.

Tevik
28.02.2016 5 z 5

Pěkně napsaná oddychovka.Hodně jsem se nasmála.

Michaela91
27.12.2014 3 z 5

Nijak komplikovaný děj, knížka pro mě určená na oddych...

Roanna
08.08.2014 4 z 5

Love story napsaná životem. Povinná četba pro všechny, kteří věří
(nebo chtějí věřit) v pravou lásku na celý život. O rančerech a jejich životě se autorka zmiňuje spíše okrajově, všechno se točí především kolem lásky.

beat.ea
21.08.2013 5 z 5

Pokud si chcete přečíst s nadsázkou psaný příběh o OPRAVDOVÉ lásce OPRAVDOVÝCH lidí a ještě se u toho zasmát- nemůžete si vybrat líp. :)

malen
24.01.2013 4 z 5

Knížka mi byla doporučena jako výborná. Já bych ji sice jako takovou neoznačila, ale četla se celkem pěkně, nebyla to taková love story bez děje. Takže nakonec jsem byla spokojena

jasmína
16.05.2012 2 z 5

Nic proti lásce, ba právě naopak, ale mě prostě tento styl nedostává, ale chtěla jsem zkusit, když je kniha tak skvěle recenzována. Zase je ale hezké, jak autorka dala dohromady z blogu celou knihu, a hodně čtenářů se určitě těší i na další :)

Autorovy knížky

Ree Drummond