Ztrácím tě, lásko

Ztrácím tě, lásko https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4668/ztracim-te-lasko-4668.jpg 4 103 13

Second Opportunities série

< 4. díl

Kate doufá, že jí pobyt na čarokrásném karibském ostrově pomůže zklidnit zjitřené city po otcově smrti. Když potká Mitchella, muže obestřeného záhadami, propadne jeho kouzlu. Prožijí spolu nádherné chvíle a Kate brzy nato zjistí, že je těhotná. Protože uvěří pomluvám, že Mitchell je podvodník, o dítěti mu nic neřekne a jejich cesty se rozdělí. Po několika letech dojde k tragédii: jejich malý synek je unesen a Kate nezbude, než aby se nyní obrátila na Mitchella. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Every Breath You Take , 2005

barb_B
17.03.2021 2 z 5

Čekala jsem víc... škoda. Námět dobrý.

happy19
17.11.2020 5 z 5

Před mnoha lety má první přečtená kniha od Judith... tehdy jsem neměla tušení,že pasuje do (ne)navazující série...
Tento díl je sice za mě nejslabší,ale i tak hodnotím plným počtem,-)

"Řeč je pramenem nedorozumění.“

Ála1968
11.08.2019 3 z 5

No nebylo to špatné,ale asi zůstanu pouze u historicko-romantických knih od této spisovatelky.Ty miluji,ale tohle mi nic neříkalo.Chyběla mi tam ta vášen a velká láska

LilianaFalcon
19.10.2017 4 z 5

Na tehlech knihach me snad nejvic rozciluji ty anotace, ktere popisou 80 % deje. Nestacil by jen lehky uvod do deje?

zatylka
03.08.2017 5 z 5

I když kniha patří do série,je to samostatný román a nijak na sebe knihy nenavazují. Velmi pěkná kniha romantika s krimi zápletkou ze současnosti.Přečteno za dva dni.

vivalamuff
22.01.2017 3 z 5

Tak tohle ne. Je to asi jediná kniha od JM, která se mi nezamlouvala. Mitchell byl otřesně arogantní a Kate strašně naivní. Navíc to celkové rozuzlení na konci - únos a vysvětlení, proč mu nedala vědět, že je těhotná, bylo snad na 5-6 stránek. Velké zklamání. Opravdu tam něco chybělo.

helenkan
27.11.2015 5 z 5

Pěkná,čtivá romantika.Docela jsem si jí vychutnala.

havrmoni
10.03.2015 5 z 5

Krásná oddechovka, celá série stojí za přečtení.

Samira
12.05.2014 4 z 5

Moc pěkná knížka, i když anotace je poněkud zavádějící, člověk by čekal víc akce a že ho budou dlouho hledat a nějakou kriminální zápletku, a on je to hlavně romantický příběh. Velmi pěkně napsaný, se silnými hlavními postavami. O hvězdu méně dávám za dlouhou rozlukovou pasáž, která v mých očích úplně nedávala smysl, určitě bych mu to minimálně řekla. Ale jinak velmi dobré:)!

enyr
25.02.2013 5 z 5

Její knížky mám moc ráda. Tuhle knížku jsem stáhla za jeden den...takže to myslím mluví za vše :)

zuza264
11.02.2013 5 z 5

Nejlepší z této série je podle mne Modré z nebe.

malen
29.01.2013 3 z 5

Myslela jsem, že to bude napínavý příběh, ale vyklubala se z toho - docela dobře čtivá- love story.

kika 13
03.12.2012 3 z 5

Vášnivá láska,kterýá vzplane mezi Kate a Michaelem skončí rozchodem.Po dvou letech jsou nuceni se setkat a řešit ihned problém který mají společný.

Judith McNaught
americká, 1944
2007  90%Království snů
2005  90%Whitney, moje láska
2006  88%S tebou až navěky
2009  89%Láska nebeská
2004  88%Dokonalá

Kniha Ztrácím tě, lásko je v