Pátý jezdec

Pátý jezdec https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9802/paty-jezdec-9802.jpg 5 131 24

Hlavní hrdinka Lindsay Boxerová, vyšetřovatelka sanfranciské policie, je pozvána na oběd svou přítelkyní advokátkou Yuki a její šarmantní matkou. Té se udělá během odpoledne nevolno a je odvezena na pohotovost do městské nemocnice. Obě mladé ženy stráví noc u lůžka nemocné a zdá se, že vše bude v pořádku. Před propuštěním však pacientka nečekaně umírá. Lindsay se pouští do vyšetřování i s pomocí další přítelkyně, novinářky Cindy, která přijde s informací, že v nemocnici již delší dobu dochází k podezřelým úmrtím pacientů. Všechny ženy směřují své síly k jedinému cíli, dostat hromadného psychopatického vraha, který má na svědomí již desítky obětí. Dobře napsaný thriller se sympatickými hrdinkami nás spolehlivě udržuje v napětí až do poslední stránky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

The 5th Horseman , 2006

martin3554
01.02.2021 4 z 5

Již pátý případ Lindsey Boxerové a jejího Vyšetřovacího týmu.

AlenaF
16.01.2021 5 z 5

Dobrá detektivka, oddechovka.

cukrovka
09.01.2021 5 z 5

Tak jako vždy zajímavé čtení. V knížce se vyšetřuje více zločinů a když už si myslíme, že vše víme, přijde poslední kapitola.

nai.ivka
05.12.2019 2 z 5

Kvůli zločinům v nemocnici ubírám hvězdičku. Protože když umírají skoro zdraví lidé a nemocniční patolog odhalí nesrovnalosti, samotná nemocnice by jistě hledala původce. A tady nic, roky a roky.

Merlinit
01.10.2018 4 z 5

Vůbec ne špatné, jen na můj vkus trochu moc "ploché".

moudivlacek
30.09.2018 3 z 5

Nebylo to špatné, jen na můj vkus trošku moc překombinované - bylo tam toho zbytečně moc - vraždy dívek v autě, podvody s léky v nemocnici a vraždy pacientů. Konec byl ale famózní.
Těším se na nový díl.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

March
26.09.2017 5 z 5

Další wau, JP mě prostě baví. Opět jsem jeho dílo slupla jako malinu. Líbí se mi propletení několika případů, v těchto dilech s L.Boxerovou není čas oddychnout.

Miruš
23.09.2017 5 z 5

skvělé čtení

ivoiro
30.10.2016 5 z 5

Opět skvělá kniha. Napětí trvá až do poslední stránky.

Kubíííína
24.09.2016 5 z 5

Tak takovýhle šok jsem u čtení již dlouho nezažil! Sice už od začátku to bylo výborné čtení, ale teprve poslední kapitola odhalila nemocničního vraha, no prostě totální šok!

DickBach
20.04.2016 2 z 5

Souhlasím s Evus, když si představím.... Ale na můj vkus trochu moc nereálné. Nemám žádný důkaz, podporu, vlastně ani důvod, mám jen pocit a proto mi šéf ochotně poskytne celou flotilu policajtů a pytel peněz k tomu....

koki.veru
01.02.2016 5 z 5

Tak tahle kniha se mi zatím líbila asi nejvíc z celé série. Opravdu plno napětí po celou dobu a velmi propracované postavy.

ritz
11.03.2015 5 z 5

Výborná kniha osvědčeného autora, napínavá až do úplného konce. Prostě správná detektivka.

Evus
30.12.2014 4 z 5

Když si představím, že by se něco podobného mohlo dít ve skutečnosti, tak mě to celkem děsí...

mfe
29.10.2013 4 z 5

Dobrá detektivka,kamarádky kolem Boxerové jsou jako vždy prima.

hojchna
17.05.2013 3 z 5

Dlouho jsem přemýšlela, jak knihu vůbec ohodnotit a co se napsat. Když to shrnu, moc se mi do knihy nechtělo, když jsem zjistila že patří do nějaké série a je to poslední díl. Ale myslím, že se dala číst i bez přečtení předchozích dílů. Lépe asi posoudí ti, co četli všechny díly :) Moc se mi nelíbilo, že co stránka, to kapitola. Podle mě je tam překapitolováno. Děj docela ušel. Musím ale podotknout, že knih na podobné jsem četla už víc, i od jiných autorů, a tato se řadí mezi ty slabší.

Pingu
12.12.2012 5 z 5

P

malen
24.10.2012 5 z 5

Dobře se to čte, super.
Doposud se mi tato serie nedostala do ruky, ale seriál Profesionálky, kterému mají být tyto knihy předlohou, se mi líbil, tak se těším i na další knížky.

studentice
07.10.2012 4 z 5

Dalsi napinavy dil teto serie, da se precist jednim dechem