Líbej mě, když spím

Líbej mě, když spím https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11647/libej-me-kdyz-spim-11647.jpg 4 175 31

John Medina série

< 3. díl

Lily Mansfieldová je agentkou CIA a má za úkol pronásledovat mocné a úplatné, na které nedosáhne zákon. Obětí jednoho z nich se ale stane i její rodina. Lily, hnaná touhou po pomstě, zatahuje do své odplaty i agenta Lucase Swaina, s nímž se důvěrně sblíží...

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Kiss Me While I Sleep , 2004

Laf
07.11.2023 5 z 5

Parádní kniha plná napětí od začátku do konce a nechybí ani romantika. Líbilo se mi to. Jen bych ten konec uvítala delší, ale co už. I tak to za to stálo. Vřele doporučuji.

Kudík
11.01.2022 4 z 5

(SPOILER) Zajímavé téma ohledně mutace viru, konkrétně ptačí chřipky v kombinaci se smluvními agenty CIA. U prvního dílu jsem si byla jistá pachatelem, resp. proč se snaží získat deník a zde mi to došlo také relativně brzy, a to po rozhovoru Lily s paní Bonnetovou, kdo byl strůjcem a objednavatelem Tiny s Averillem. Celkem mě překvapila jistá shoda mezi díly. Každopádně opět příjemné čtení, kde mě závěr až tak nepřekvapil, až na totožnost Rogerse.

be_pa
17.11.2021 3 z 5

Zase všemocný a 'spravedlivý' Velký bratr. Ale knížka se mi četla dobře. Příběh byl napínavý a v současném světě, kde jsou peníze vždy až na prvním místě i uvěřitelný. Oběma hrdinům jsem fandila. Jen jsem jim vždy nevěřila jejich chladnokrevnost a zodpovědnost, párkrát je autorka nechala chovat se naivně, nezkušeně.
SPOILER: A za závěr, který byl přeslazený, bez jakéhokoli vzájemného vysvětlování, dotčenosti, nebo i omluvy, dávám jednu hvězdu dolů. Nepochopila jsem ani odhalení skauta zabijáků Rogerse. V knize je popisovaný jako záporná postava, která přemlouvá náctileté ke kariéře agentů... a v závěru je z něj kladný hrdina.

Hatshepsut
31.10.2021 4 z 5

(SPOILER) Třetí díl této série nebyl špatný, ale už to bylo hodně natahované. Nicméně zápletka celého příběhu byla nadčasová, viz epidemie "chřipky" a její vakcíny, to se v této době čte až s podivem.

alekis
28.01.2021 4 z 5

SPOILER
Tato kniha trochu ukazuje práci tajných agentů - pokud je tomu tak doopravdy, trochu nás seznámí s tím, jak se dělají velké peníze, řekla bych, že docela uvěřitelně, a samozřejmě, potkají se tady dva lidé, dvě silné osobnosti... a je z toho láska. Napínavé záležitosti se jako zázrakem víceméně vyřeší (takový malý oslí můstek, ale nevadí), a konec je opět šťastný. A to mě vždycky potěší :-)

Khira
28.12.2020 3 z 5

Ten sialenec si ma ziskal. Bol to hrdina podla mojho gusta. Stale je tu nieco co mi chyba v jej knihach. Nemozem sa toho pocitu zbavit. Hlavna hrdinka mi k srdcu neprirastla. A navyse som mala problem s vyssim vekom. Napriek tomu jedna z dobrych knih.

Luciska13
20.11.2020 4 z 5

Celá kniha mě hodně bavila, místy to bylo hodně překvapující a až do posledních pár stran jsem chtěla dát plný počet hvězd, ale to, co se dělo na konci bylo poněkud přes čáru...

petraj30
02.07.2020 4 z 5

Podle mě to byl nejslabší díl, ale pořád to mělo něco do sebe. Začátek mě hodně bavil, ale začalo to mít sestupnou tendenci, Ten konec jsem ani moc nevnímala a ta závěrečná scéna byla podle mě už přes čáru.
Ale i přesto se kniha výborně četla. Hodně napětí a hodně romantiky, to jsou rysy Lindy Howard, a to je to, co mám moc ráda. Těším se na další příběhy

jinbr
24.05.2020 5 z 5

Jako vždy, pěkná kníha od autorky. Informace vedoucí k objasnění motivů a zamýšlených činů jsou dávkovány, byť víme, kdo jsou postavy romantické linky a že to skončí dobře. I tak tam byly hezké drobné zápletky a rozuzlení.

lendinka.k
24.05.2020 5 z 5

Na konci mi zatrnulo.

bekule
14.10.2019 4 z 5

3,75
I když byla napínavá a velmi čtivá, přesto je nejslabší z trilogie o agentech CIA, dvojka se mě líbila nejvíc. Tady už mi připadalo dost věcí přehnaných a ani hlavní postavy mě moc nezaujaly, místy mě připomínaly dvojici z Ani peklo ani ráj.

Lemurka
20.09.2018

Nedočteno, kniha mě nebavila.

kadgam
11.08.2018

Hrdinke románu som držala palce pre jej schopnosti no erotických scén bolo na mňa a v krimi románe trochu priveľa. Nestačí napätie a romantika, treba ju dosť opepriť aby sa čítala?
Inak menej uveriteľné, ak uvažujem o detailoch

moudivlacek
14.01.2017 4 z 5

Je pravda, že z této série to u mne vyhrál druhý díl, ale i tento není špatný. Trochu pomalý začátek, ale jakmile je za Lily vyslán Lucas, děj nabere rychlý spád. I tady je popsán život agentů a druhá stránka jejich "dobrodružství", žádná rodina, žádné zázemí a stálý domov, strach projevit své city.
Ústředním motivem je pomsta, velice rychle zařadíte hlavní hrdiny, ale přesto se to čte hezky. Byla to vydařená série.

alnahu
12.02.2016 5 z 5

Špionážní detektivka ,napínává ,proložená romantickým vztahem Lily a Lucase, se mi hodně líbila. Výborně se četla. Knihu doporučuji.

Samira
31.01.2016 3 z 5

Autorka patří už dlouho mezi mé velké oblíbence a je to vždy skvělé čtení. I třetí kniha série se dobře četla a měla velmi sympatickou ústřední dvojici, ale taky dost překombinovaný a ne zcela uvěřitelný děj. Na oddych výborná, ale první dva díly série byly výrazně lepší.

Makyt
26.11.2015 3 z 5

Autorka umí pěkně spojit romantiku s detektivkou... příběh pěkný, ale trochu je patrná sestupná tendence, první a druhý díl byl lepší...

cukrovka
13.11.2015 3 z 5

Poslední díl této série mě moc nenadchl. Zápletka nic moc, ale číst se to dalo.

ovpana
06.06.2015 3 z 5

Moc dobře pocteni

niknikita
15.03.2015 5 z 5

Knížka, kterou přečtu za den, ta nepotřebuje zbytečná slova...