malen malen komentáře u knih

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Před pár lety jsem začala druhým dílem, proto jsem si říkala, že je asi zbytečné číst první.. Ale když už jsem na ni v knihovně narazila, zkusila jsem to. A paráda.. Dost dobrý, čtivý, nedalo se odtrhnout. Hned bych sáhla po další..

27.01.2023 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moje první kniha od autorky a přečetla jsem za jeden podvečer, tedy spíš do noci, protože jsem chtěla vědět, jak to dopadne. Člověk si musí říct, že my se vlastně máme fajn, i když nás to taky občas semele. Připomínalo mi to vyprávění babičky a tety, jak to tehdy chodívalo. Tak určitě si přečtu i další knížky

20.01.2023 5 z 5

Vône života Vône života Táňa Keleová-Vasilková

Já taky asi brzy na děj zapomenu, ale mně se knížka líbila. Velice čtivé, i když místy neuvěřitelné. Ale protože jsem si ji jako sladší oddychovku kupovala, za mne spokojenost. Jsem ráda, že ten konec byl trošku jiný, než by se dalo očekávat.

20.01.2023 4 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Tak toto téma mě vůbec nelákalo, ale byla jsem zvědavá, jak to s dvojicí detektivů s první části bude dál, mně tedy jsou sympatičtí. To tedy autorka nechává otevřeno. Tahle kniha neměla takový spád, jako předchozí, ale určitě si počkám na další.

20.01.2023 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Líbilo se mi. Chvílemi jsem tam sice viděla trochu z těch nekonečných detektivních seriálů, ale vůbec mi to nevadilo. Napínavé , čtivé.

20.01.2023 5 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Nejdřív jsem se do toho nemohla začíst, ale pak jo, pak mě to chytilo . Sice podle anotace jsem čekala něco jiného, ale pěkně jsem se bála, jak to se zraněným mladíkem dopadne. Ale neprozradím.

05.01.2023 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Tuhle knihu jsem si koupila omylem, proto mi přes rok ležela v poličce, než jsem po ní sáhla. A pak už jsem nemohla odložit. Za mně super.

21.11.2022 5 z 5

Síťovky Síťovky Táňa Kubátová

Splnilo mé očekávání, lehké čtení do vlaku. Protože jsem však chvílemi byla napjatá, bavila se a ukápla i nějaká ta slzička, musím dát plný počet .

07.11.2022 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Já jsem byla spokojená, napínavé i dobře vykreslené postavy, četlo se jedním dechem.

26.10.2022 5 z 5

Nepouštěj se mé ruky Nepouštěj se mé ruky Michel Bussi

Trošku to trvalo, než mě to začalo bavit, ale jsem ráda, že jsem neodložila. Ke konci se to pěkně rozjelo .. V těch postavách na začátku jsem se trochu ztrácela a i během čtení jsem si říkala, jestli tam měly nějaký význam, protože jsem chvílemi musela přemýšlet, koho to vlastně vyslýchají. Ale v hlavních postavách zmatek nebyl a pak to mělo spád. Za mě dobrý.

21.08.2022 4 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

To byla tedy nálož utrpení a ten konec , jak tu píší ostatní, neuvěřitelný. Ale bez trochu toho pohádkového hrdinství by se mi asi o hrůzách války nechtělo číst. Jsem zvědavá, co nás čeká dál.

25.07.2022 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Mám tuhle autorku ráda, ale k dočtení této knihy jsem se musela nutit. Ze začátku měla spád, ale pak to švih ztratilo a nudila jsem se.

25.07.2022 3 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Sama bych si ji asi nekoupila, vyhýbám se válečným tématům. Ale nakonec jsem ráda, že jsem ji dostala a už jsem běžela koupit i další dva díly, přestože jsem se místy dějem špatně prokousávala. A stejně jako píší i ostatní, také bych tam nemusela mít tolik té sladké vaty.

06.07.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Vzala jsem si ji na čtení do nemocnice, ale tam se kvůli malým písmenkám nedalo číst. Na pár týdnů jsem ji tedy dala k ledu. Pak jsem se od na chvíli nemohla odtrhnout, na chvíli se zas nemohla začíst. Celkově však za mě dobrý.

06.07.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Tak jsem si chtěla dát od této autorky chvíli pauzu, ale nešlo mi to a už jsem přečetla i tuhle. A já bych klidně i víc stránek, přišlo mi , že jsem se s postavami rozloučila moc brzy. Ale když mi to nešlo, knihu odložit a zhltla jsem ji za tři dny.

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

U téhle spisovatelky jeden neví, koho nechá umřít, zrovna když si na ně člověk zvykne. Ale zase spokojenost. Jen doufám, že touhle knihou série nekončí. Bude se mi stýskat.

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Mně se tedy četlo moc dobře, do děje mne to hned vtáhlo a přečteno celkem rychle. Možná budu mít problém si za měsíc vzpomenout, o čem to bylo, ale v tuto chvíli super.

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Trošku víc se mi líbí děj u nás, tak nějak mi to přijde uvěřitelnější. Ale zklamaná nejsem. Hned jsem sáhla po další

23.05.2022 4 z 5

Kdo šije u Podolské? Kdo šije u Podolské? Lucie Hlavinková

Přečteno za odpoledne, chtěla bych napsat , že oddechovka, ale poměry té doby na oddechové moc nejsou. Proto je dobré, že nám někdo dobu minulou připomene čtivou formou. Zajímavé, hned jsem si hledala články, abych se dozvěděla víc.

05.05.2022 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Předchozí díly se mi líbily víc, ale pustím se do další.

05.04.2022 4 z 5