Síťovky

Co spojuje dvě mladé ženy z opačných konců republiky? Komunikace po síti. A protože obě disponují schopností dělat si legraci z vlastních trapasů, nahlížení do jejich e-mailů zaručeně vyloudí čtenářům úsměv na tváři. Obě "síťovky" - jak tyto kamarádky po síti nazval jeden svérázný Sandřin žák - se svěřují s palčivými momenty z minulosti a líčí své zážitky ze žhavé současnosti. Nečekané objevení Sandřiny staré nenaplněné lásky ze studentských časů inspiruje Ivanu k tomu, aby se naopak pokusila své nedávné milostné fiasko konečně uzavřít. Zda se jí to podaří, či ne, a zda je Sandřin osudový muž skutečně tím osudovým, se ukáže ještě dříve, než obě kamarádky e-mailovou formu komunikace opustí a naplno využijí možnosti se po síti slyšet i vidět....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/351371/sitovky-IlI-351371.jpg 3.937
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Taťáňa Kubátová

Kniha Síťovky

Kerberos

Celkem průměrný příběh,nefandím příliš tomuto typu komunikace.

sabca

Tak já bohužel musela hvězdičku ubrat, protože mi trošku trvalo se do čtení románu formou mejlu začíst. Mám ráda téměř všechny romány Táni Kubátové, ale tady jsem měla problémy se začíst, přesto, že knížka byla jen několikstránková. Ted se mi podařilo sehnat ještě jednu knihu, kterou jsem nečetla Záruční list na život a tu si vychutnám.

MartinaF

Moje první kniha od paní Kubátové a určitě ne poslední. A co, že zaspala dobu. Já taky každému neposílám zprávy přes facebook, který je pro mě více než pohodlný a taky nejrychlejší způsob předání informací. :-)

Z příběhu jsem nadšená. Už dlouho se mi nestalo, abych vyprávění hltala jedním dechem a nemohla se dočkat, až začnu číst. Skvělé odreagování a odpočinková četba, která vykouzlí úsměv na tváři.

Aneleh

Po internetu vznikají mnohá přátelství a tato kniha je o jednom z nich. Opravdu velmi vydařené. Není to jen takové tlachání dvou děvčat po síti, nýbrž zajímavé příběhy každé z nich, jejich životní kotrmelce a důkaz, že i na dálku může existovat plnohodnotné kamarádství. Ke skvělému pobavení doporučuji všem.

Silwia20
27.12.2018

Za mna plny pocet *
Ani neviem ako zacat ... je to kniha o dvoch zenach byvajucich daleko od seba, ktore su v e-mailovom kontakte. Chvilami som mala pocit, ze pisu o mne. Ked som mala pauzicku od citania mala som chut sa pridat do ich konverzacie. Zasmiala som sa, aj smutok ma navstivili. Ivaninho otca som chcela chytit a zatriast nim, ako sa k nej moze tak chovat?
Pri Sandrinych spravach sa ku mne dostala chut na dobry zakusok nalepsie so slahackou :D
Za mna asi tak, skoda, ze je taka kratka ...

cibulka 8
16.12.2018

Ze začátku jsem se nemohla začíst, spíš jsem se nutila. Ale zalíbil se mi Víťa a od vejrů copatejch už jsem hltala. Ivanin příběh by se mi líbil i jako samostatná knížka. A Sandřina otce bych nejraději kopla do .. toho.. do pihele tmavýho.

kudrdlinka
26.05.2018

Po několika letech jsem si přečetla knížku Táni Kubátové a moc mě teda nenadchla, ikdyž dřív jsem ji četla ráda. Buď jsem se změnila já nebo její knihy, ale tahle mě ničím nezaujala.

Aknel26
01.04.2018

Knihy paní Kubátové se prostě čtou samy :-) Dobře jsem se bavila při líčení Sandřiných setkání s Víťou, líbilo se mi, že autorka popisovala i jiné problémy než ty s láskou - v práci či rodině. Ivana ani Sandra se v ničem neodchylují od prototypu hlavní hrdinky, jak jsem ji popsala ve svém komentáři u medailonku autorky. Ale už jsem si zvykla :-)
Nicméně Síťovky byly jakési moc ukecané... Tak nějak se nemůžu ubránit dojmu, že tato forma románu trochu zaspala dobu. Kdo dnes kontroluje maily jednou za dva tři dny? A kdo si vůbec vyměňuje takové dlouhé maily, když volání stojí pakatel? Již zmíněná kniha Dobrý proti severáku je v tomto ohledu mnohem reálnější. Síťovky by podle mě mnohem lépe fungovaly v době, kdy si kamarádky vyměňovaly dlouhé dopisy a poště trvalo tři čtyři dny, než je doručila...
P.S.: Zajímalo by mě, jestli četné chyby v interpunkci byly způsobeny nedbalostí korektury, nebo byly záměrné a měly konverzaci dodat na autentičnosti.