Ztracený příběh

Zachránit druhému člověku život může spasit ten náš Věci, které pohřbíme hluboko, nás zraňují nejvíc. A někdy kvůli nim zcela ztratíme cestu. Ale zatímco se slavná a pohádkově bohatá hollywoodská herečka Katie Quinnová právě ocitá v nejhlubší krizi, muž skrývající se pod přízviskem Sunday se už delší dobu straní lidské společnosti v prostředí floridských bažin a poddává se zatrpklosti. Jeho jediný přítel otec Steady ho přiměje, aby se o Katie staral, jel s ní do Francie a odhalil její skutečný příběh, který zatím před celým světem skrývala. A stane se něco zvláštního. Je možné, aby si dva zlomení lidé začali navzájem pomáhat a nalezli znovu odvahu a chuť žít?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406377/big_ztraceny-pribeh-s9f-406377.jpg 4.160

Vydáno: , Motto

Unwritten, 2013

Kniha Ztracený příběh

cukrovka

Knížku jsem odkládala plná slz a emocí. I přes pomalý začátek, kdy jsem měla problém se začíst, je to příběh stojící za přečtení. Je o bolesti ze ztráty někoho blízkého, o vyrovnávání se se sebou samým. Příběh o dvou zraněných bytostech, které osud svedl dohromady.

Aktenanka

Dala jsem 5 hvězdiček, přestože příběh ne všude měl ten správný spád. Ale dojal mě. Každá knížka, která mě dokáže rozplakat si zaslouží plný počet.

malen

Některé myšlenky mě zaujaly a také jsem měla občas slzy v očích, ale jako celek mě kniha zklamala. Příběh Kate byl , jak tu někdo píše, takový kýčovitý a nezáživný ..Příběh Sundaye se už četl lépe. Ale spojené takto dohromady mě nenadchlo. A ten dovětek ..to mi úplně zkazilo dojem z knihy.. kdybych tuto knihu četla jako první od tohoto autora, asi po jiné nesáhnu..ale protože předchozí knihy se mi moc líbily, těším se na další..

Szilvia1

Začátek knížky se vleče a když čteme příběh Sundaye,tak tam už je to zajímavější.Příběh byl pěkný,ale já jsem od toho čekala trochu víc,protože jsem na tu knížku dlouho čekala a myslela jsem si,že protože byl ten příběh krásný,ale trošku jsem se zklamala.

Hakl54

Zprvu se mi příběh líbil, ale s přibývajícími stránkami moje nadšení pohasínalo, vše začalo být nereálné, přehnané a konec přeslazený.

martineknatasa

Další krásná kniha od tohoto autora. Vřele doporučuji.

munka
21.12.2020

Ku knihe som sa dostala náhodou a neľutujem. Pekný príbeh o dvoch stratených dušiach, ktorých osud (v podobe kňaza) zviedol dohromady. Doporučujem.

Ms.Floyd
26.10.2020

(+ SPOILER) Takový typický americký kýč - dva pohádkově bohatí, ale zničení lidé odhodlaní zemřít, jeden kněz, výlet do Francie a následný happy end, když se oba hlavní hrdinové zase postaví na nohy.
První půlka knihy naprosto strašná, nemohla jsem se začíst, příběh byl nudný, těžkopádný. Nemohla jsem si najít cestu k hlavním hrdinům. Katie mi byla vyloženě nesympatická, Steady byl jako kněz, no, já vám nevím.. Ještě nejvíc z nich byl ok Sunday.
Za mě to byl spíš, než Ztracený příběh, ztracený čas. Ke knize se nevrátím a od autora už nic dalšího s největší pravděpodobností číst nebudu. Kniha mi přišla jako děsná slátanina.