Ztracený příběh

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zachránit druhému člověku život může spasit ten náš Věci, které pohřbíme hluboko, nás zraňují nejvíc. A někdy kvůli nim zcela ztratíme cestu. Ale zatímco se slavná a pohádkově bohatá hollywoodská herečka Katie Quinnová právě ocitá v nejhlubší krizi, muž skrývající se pod přízviskem Sunday se už delší dobu straní lidské společnosti v prostředí floridských bažin a poddává se zatrpklosti. Jeho jediný přítel otec Steady ho přiměje, aby se o Katie staral, jel s ní do Francie a odhalil její skutečný příběh, který zatím před celým světem skrývala. A stane se něco zvláštního. Je možné, aby si dva zlomení lidé začali navzájem pomáhat a nalezli znovu odvahu a chuť žít?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406377/big_ztraceny-pribeh-s9f-406377.jpg 4.160
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Motto
Originální název:

Unwritten, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Ztracený příběh

cukrovka
16. října

Knížku jsem odkládala plná slz a emocí. I přes pomalý začátek, kdy jsem měla problém se začíst, je to příběh stojící za přečtení. Je o bolesti ze ztráty někoho blízkého, o vyrovnávání se se sebou samým. Příběh o dvou zraněných bytostech, které osud svedl dohromady.

Aktenanka
03. října

Dala jsem 5 hvězdiček, přestože příběh ne všude měl ten správný spád. Ale dojal mě. Každá knížka, která mě dokáže rozplakat si zaslouží plný počet.


malen
30. července

Některé myšlenky mě zaujaly a také jsem měla občas slzy v očích, ale jako celek mě kniha zklamala. Příběh Kate byl , jak tu někdo píše, takový kýčovitý a nezáživný ..Příběh Sundaye se už četl lépe. Ale spojené takto dohromady mě nenadchlo. A ten dovětek ..to mi úplně zkazilo dojem z knihy.. kdybych tuto knihu četla jako první od tohoto autora, asi po jiné nesáhnu..ale protože předchozí knihy se mi moc líbily, těším se na další..

Szilvia1
08. května

Začátek knížky se vleče a když čteme příběh Sundaye,tak tam už je to zajímavější.Příběh byl pěkný,ale já jsem od toho čekala trochu víc,protože jsem na tu knížku dlouho čekala a myslela jsem si,že protože byl ten příběh krásný,ale trošku jsem se zklamala.

Hakl54
06. května

Zprvu se mi příběh líbil, ale s přibývajícími stránkami moje nadšení pohasínalo, vše začalo být nereálné, přehnané a konec přeslazený.

martineknatasa
22. února

Další krásná kniha od tohoto autora. Vřele doporučuji.

munka
21.12.2020

Ku knihe som sa dostala náhodou a neľutujem. Pekný príbeh o dvoch stratených dušiach, ktorých osud (v podobe kňaza) zviedol dohromady. Doporučujem.

Ms.Floyd
26.10.2020

(+ SPOILER) Takový typický americký kýč - dva pohádkově bohatí, ale zničení lidé odhodlaní zemřít, jeden kněz, výlet do Francie a následný happy end, když se oba hlavní hrdinové zase postaví na nohy.
První půlka knihy naprosto strašná, nemohla jsem se začíst, příběh byl nudný, těžkopádný. Nemohla jsem si najít cestu k hlavním hrdinům. Katie mi byla vyloženě nesympatická, Steady byl jako kněz, no, já vám nevím.. Ještě nejvíc z nich byl ok Sunday.
Za mě to byl spíš, než Ztracený příběh, ztracený čas. Ke knize se nevrátím a od autora už nic dalšího s největší pravděpodobností číst nebudu. Kniha mi přišla jako děsná slátanina.

1