makul makul komentáře u knih

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Není to nejlepší díl (což jsem pochopitelně ani nečekala), ale i přes to se mi líbil. Bylo fajn se zase po nějaké době k této sérii vrátit ❤️.

24.08.2020 4 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Hodně zajímavá kniha. Možná jsem od kapitol z pohledu Finna očekávala něco trochu víc, ale na druhou stranu konec mě hodně dostal. Měla jsem několik verzí, jak by to mohlo skončit, ale nakonec to dopadlo úplně jinak, což mě příjemně překvapilo. Jsem zvědavá na další díl.

10.08.2020 5 z 5

Ztracené město Ztracené město Natalja Ščerba

Za mě o něco lepší než 2. díl. Začátek byl zbytečně zdlouhavý, některé scény bych z knihy klidně vynechala. Ke knize už se nejspíš znovu nevrátím, ale jsem ráda, že jsem se dokopala k dočtení celé série.

10.08.2020 3 z 5

Karpatský kníže Karpatský kníže Natalja Ščerba

Kniha mě nijak neohromila. Do čtení jsem se musela nutit, začala mě bavit až ke konci. Co mě ale zklamalo nejvíc bylo, že je hodně podobná Časodějům.

20.07.2020 3 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Knize není co vytknout

28.06.2020 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Nejlepší díl❤

04.04.2020 5 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Kniha nezklamala

11.03.2020 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Tuto knihu jsem nejdřív brala jako oddechovku. Četla se rychle, měla zajímavý děj, obzvlášť nápad s knihovnou mě zaujal. Ke konci knihy jsem se nad příběhem více pozastavovala a přemýšlela nad ním. Hlavní postava mi byla sympatická, oblíbila jsem si i Daxe, naopak Jeff mi chvílemi lezl na nervy.
Líbila se mi část, kdy si Autumn uvědomila, že žije svůj život a ne život někoho jiného.

27.12.2019 5 z 5

Temný duet Temný duet Victoria Schwab

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli dát 4 nebo 5 *. Ze začátku mě kniha nebavila a její čtení jsem neustále odkládala. Pravdou je, že první díl jsem četla už před nějakou dobou, ale i tak...
Potom jsem si ale řekla, že knihu prostě dočtu. Znovu jsem se dostala do této série a musím říct, že konec se mi neskutečně líbil. Právě kvůli němu nakonec přeci jen dávám 5 * .

22.12.2019 5 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Jedna z mých nejoblíbenějších knih! ❤

27.07.2019 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Dobrý začátek série

02.03.2019 4 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Pro mě zatím nejlepší díl. Ještě ale nemám přečtenou Winter a Hvězdy nad Hlavou, tak jsem zvědavá, jestli budou lepší než Nejkrásnější.

02.03.2019 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Těším se na druhý díl.

01.02.2019 5 z 5

Zámek v oblacích Zámek v oblacích Kerstin Gier

Super knížka. Je to spíše taková oddychovka, kterou jsem měla za chvíli přečtenou.

17.01.2019 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Krásná a zároveň smutná kniha. Je to ale zatím jedna z nejlepších knih z období války, které jsem dosud četla. I přesto, že jsem tušila, jak kniha skončí, konec mi přišel docela smutný. Na druhou stranu jsem za tento konec ráda, protože veselý a šťastný konec by se do této knihy opravdu nehodil.

23.12.2018 5 z 5

Deník Deník Anne Frank

Na to, jak se mi knihu zpočátku nechtělo číst, to bylo super! Nečekala bych, že se do této knihy dá tak dobře začíst :)

02.12.2018 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Úžasná kniha! Ještě lepší než seriál

29.11.2018

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Začátek mi přišel trochu zdlouhavý a zvláštní, ale postupně se mi kniha zdála být, čím dál zábavnější a zajímavější. Jsem ráda, že jsem knihu dočetla a těším se, až si přečtu druhý díl.

Jo a ta obálka je boží!!!!

28.11.2018 4 z 5