Ztracené město

"Závěrečný díl strhující fantasy trilogie od autorky Časodějů!" Osud zavedl Kavé na území Čarodolského knížete a svěřil jí do rukou kouzelný Zlatý klíč. Měla by rozluštit jeho tajemství, ale má cenu pouštět se do řešení další záhady? Bezpochyby má! Získá tak nejen možnost najít zmizelé hlavní město Čarodolu – znamenitý Zlatohrad – ale i šanci pomoct Alexejovi a zachránit před zkázou rodné Karpaty. Kavé stojí na osudové křižovatce. Vydá se tou správnou cestou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420706/ztracene-mesto-GDF-420706.jpg 4.719

Čarodol 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Чародольский град, 2015

Kniha Ztracené město

Čtenář1234

Super zakončení této skvělé série . Časodějové jsou sice za mě lepší , ale i tak mě tahle série hodně bavila. Třetí díl byl rozhodně nejlepší. Celou sérii vřele doporučuji. Už se těším na autorčiny další knihy.

martineknatasa

Kniha se mi líbila, má spád a stále něco se děje. Knihu i celou sérii doporučuji k přečtení.

Ivuska.09
28.12.2019

Ve třetím díle autorka opět nasadila vyšší laťku (oproti druhému). Hlavní hrdinku čeká turnaj, kolem kterého se vše točí. Magický svět mě bavil, hlavně druhá půlka příběhu je velmi poutavá. Celkově mohu sérii určitě doporučit.

Marthas
02.12.2019

Na začátku mne jako vždy naštvaly ty trochu chaotické dialogy a na konci zase tiskařsští šotci, proto hodnotím níže než druhý dll.

Jana65
27.11.2019

Opět přečteno jedním dechem, spisovatelka nezklamala. Těším se na její další knihy.

jamesak
05.11.2019

Nečekané pokračování, nejdřív se mi tato série tolik nelíbila, Časodějové mě zaujali daleko víc, přesto jsem velmi spokojen. Krásná knížka, troufám si říc, že zpracování, vazba, obal vám budou dělat radost a zakončení příběhu je pro mě už smutné, protože by mi nevadilo pokračování, mám chuť začít celou sérii znovu. Děj knížky si myslím, že nikdo do předu neuhodne, přesto úplný konec, posledních pár stránek vědí do předu všichni. Jsem moc spokojen a už se těším co Natalja vymyslí dalšího. Děkuji.