Pandemonium

Po útěku se Lena ocitne v Divočině a musí se smířit s faktem, že vše, co doposud prožila, lidi, co znala – to všechno je už jen minulost a neexistuje žádné předtím. Připojuje se ke skupině Nežádoucích, kteří mají v úmyslu proniknout do světa „za plotem“, kde se zúčastní velké demonstrace. Tu uspořádal ABAD – Amerika bez amor deliria – organizace hlásající nevyhnutelnost léčby. Když se však Lena setká s Julianem, synem zakladatele ABADu, klukem, jenž zosobňuje všechny její hodnoty, ani netuší, že se jejich osudy zkříží víc, než by si kdy pomyslela......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145503/pandemonium-145503.jpg 4.2416

Delirium 2.

Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Pandemonium, 2012

Kniha Pandemonium

Mozkovna

Akčnější než první díl. Nové prostředí, nové postavy. Děj ubíhá hladce, ale řekla bych, že mě asi nic moc nepřekvapilo. Autorka má dozajista sklony k uspěchaným koncům :D

RanMori

No, jako už to bylo trochu slabší než první díl, ale stále dobré a napínavé - tedy hlavně co se týká časové linie Teď, ta Tehdy mě moc nebavila. Myslela bych, že se Lena bude chovat jinak, že půjde jinam. Jsem zvědavá, jak dopadne třetí díl.

makul

Kniha nezklamala

Kacennnka
04.11.2019

ebylo to špatné, ale první díl byl prostě lepší. A navíc ve dvojce mi sedělo až moc věcí a občas to bylo docela dost předvídatelné... Každopádně si myslím, že by se měla vytvořit pravidla, která by určovala, jak může nebo nemůže končit kniha, protože tohle mě naštvalo!

Niky91
30.06.2019

Čtivé, tedy pro mne bylo.

Charmedka
13.04.2019

Pandemonium mi oproti prvnímu dílu přišlo nudnější. Úplně ztratilo ono kouzlo něčeho nového a celý příběh byl celkem nezáživný. Plusem může být to, že kapitoly tehdy a teď se střídají, což je určitě dobrý nápad a to proto, že mě osobně současnost celkem nudila. Díky střídání se nenudíte jednotnou půlku knihy.

Nikola97
11.02.2019

Stejně povedené jako první díl..

silvinka12
09.02.2019

Že začátku jsme si nemohla zvyknout na to, že děj byl rozdělený na tehdy a teď. Nějakou dobu mi trvalo než jsem se v tom zorientovala. Líbilo se mi, že to bylo nabité akcí už od první stránky, akce tam bylo o hodně více než v prvním díle. Chyběl mi Alex, Julian byl celkem fajn kluk. Ale já stejně fandím Alexovi :D.
Kniha byla čtivá a stejně jako u předchozího dílu se nedalo od ní odtrhnout. Konec mě překvapil a už se nemůžu dočkat závěrečného dílu!

Divergence
Divergence