Pandemonium

Po útěku se Lena ocitne v Divočině a musí se smířit s faktem, že vše, co doposud prožila, lidi, co znala – to všechno je už jen minulost a neexistuje žádné předtím. Připojuje se ke skupině Nežádoucích, kteří mají v úmyslu proniknout do světa „za plotem“, kde se zúčastní velké demonstrace. Tu uspořádal ABAD – Amerika bez amor deliria – organizace hlásající nevyhnutelnost léčby. Když se však Lena setká s Julianem, synem zakladatele ABADu, klukem, jenž zosobňuje všechny její hodnoty, ani netuší, že se jejich osudy zkříží víc, než by si kdy pomyslela......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145503/big_pandemonium-145503.jpg 4.2431

Delirium 2.

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Pandemonium, 2012

Kniha Pandemonium

DreamerX9

Milostný trojúhelník je zpět :D stejně chytlave jako jednička. Líbí se mi styl jakým autorka píše tohle jsou přesně ty knihy co chytnou a nepustí

FlexiMZ

DRUHÉ ČTENÍ
Po pár letech jsem se k této sérii vrátila, abych ji konečně dočetla až do konce. Tento druhý díl byl opět skvělý. Pamatuju si, že jsem z něj tenkrát byla nadšená o chlup méně než z prvního dílu, ale pořád ohromně nadšená. Teď, po druhém čtení, už mám asi vyšší nároky a první díl byl prostě lepší. Ten je asi nějakou mojí srdcovkou nebo tak něco. Každopádně druhý díl se mi líbil. jiné prostředí, jiné postavy. Líbí se mi, že se v knize střídají dvě časové linky a je to takovým zpestřením. Jsem hodně zvědavá na závěr celé série. Díky konci druhého dílu jsem opravdu hodně zvědavá, jak se tohle bude celé ještě vyvíjet. Asi bude lepší mít spíše menší očekávání a být překvapena, než čekat víc a být zklamána. Tato série má ale rozhodně potenciál a přijde mi, že tak nějak zapadla ve vší té směsi fantasy a YA, které je teď všude plno. Přitom tuhle sérii bych s klidným srdcem zařadila mezi takové ty začátky dystopií hned vedle slavných Hunger games a Divergence.

Mozkovna
08.09.2020

Akčnější než první díl. Nové prostředí, nové postavy. Děj ubíhá hladce, ale řekla bych, že mě asi nic moc nepřekvapilo. Autorka má dozajista sklony k uspěchaným koncům :D

RanMori
07.06.2020

No, jako už to bylo trochu slabší než první díl, ale stále dobré a napínavé - tedy hlavně co se týká časové linie Teď, ta Tehdy mě moc nebavila. Myslela bych, že se Lena bude chovat jinak, že půjde jinam. Jsem zvědavá, jak dopadne třetí díl.

makul
11.03.2020

Kniha nezklamala

Kacennnka
04.11.2019

ebylo to špatné, ale první díl byl prostě lepší. A navíc ve dvojce mi sedělo až moc věcí a občas to bylo docela dost předvídatelné... Každopádně si myslím, že by se měla vytvořit pravidla, která by určovala, jak může nebo nemůže končit kniha, protože tohle mě naštvalo!

Niky91
30.06.2019

Čtivé, tedy pro mne bylo.

Charmedka
13.04.2019

Pandemonium mi oproti prvnímu dílu přišlo nudnější. Úplně ztratilo ono kouzlo něčeho nového a celý příběh byl celkem nezáživný. Plusem může být to, že kapitoly tehdy a teď se střídají, což je určitě dobrý nápad a to proto, že mě osobně současnost celkem nudila. Díky střídání se nenudíte jednotnou půlku knihy.