majka45 majka45 komentáře u knih

Větrní jezdci Větrní jezdci P. C. Cast (p)

Kdy vyjde další díl? Skutečně se pěkně četlo. A to jistě nepatřím do skupiny, které jsou tyto knížky určené.

16.02.2024 5 z 5

Příliv démonů Příliv démonů Laurie Forest

Než jsem se pustila do tohoto dílu, přečetla jsem si recenze. Z toho co jsem si přečetla, jsem dospěla k názoru že knížka nebude za nic stát. Ale bylo tomu úplně jinak nevadí že je zde velké množství postav, kniha mě držela stál V napětí. Škoda že další díl není. První 4 díly jsem přečetla ve velice krátkém čase a teď budu zase čekat zda vyjde u nás další díl.

03.02.2024 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

první díl byla jednoduchá předvídatelná oddechovka, u tohoto dílu jsem se bavila. Móóóc se mi líbilo, jak kluci mezi sebou bojovali. Nejlepší byl prostřední syn Clair, depilační krém na vlasy byl perfektní.

23.11.2022 5 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, pochopit jaké jsou vztahy mezi hrdiny. Nakonec se to zlomilo s knihu jsem se zaujetím dočetla. Skončila docela nečekaně a jsem ráda, že nemusím čekat na pokračování

04.08.2022 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Zase jedna série, kterou jsem přečetla jedním dechem a musela jsem stále myslet na to , jak to celé dopadne. A to patřím spíše k té starší generaci, než pro kterou je série určena.

24.12.2021 5 z 5

Maminčiny pohádky Maminčiny pohádky Julie Vlasáková

Vlastním tuto knížku od svého dětství, ale bohužel mi chybí stránky. Mám ji jen do stránky 130 a pak obsah společně s údaji o knize. Už 50 let mě zajímá jak skončí pohádka o princezně Drage a jaké jsou poslední čtyři pohádky. Nemá někdo tuto knížku?

10.11.2021

Baneovy kroniky Baneovy kroniky Cassandra Clare (p)

PŘIZNÁM SE, ŽE SE MI KNIHA ZROVNA MOC NELÍBILA, ČEKALA JSEM JISTĚ VÍC.V KAŽDÉ POVÍDCE BYLO NAKOUSNUTÉ NĚCO, CO SE OBJEVILO V JEDNOTLIVÝCH DÍLECH. BYLO TO NEZÁŽIVNÉ A CHVÍLEMI JSEM TÁPALA, ZDA SE NĚCO TAKOVÉHO V NĚJAKÉM DÍLE ODEHRÁLO

08.11.2021 1 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Zajímavé čtení z druhé strany pohledu na koncentrační tábory. V prvopočátku jsem to chtěla zabalit, ale nerada nechávám knihu nedočtenou. Byla jsem v Osvětimi a pec na lidi mi do dneška straší v hlavě. Myšlení hlavní postavy bylo velice zarážející, ale umím si velice dobře představit, že se myšlení člověka dá plně ovládat zvrácenou disciplínou. Je tam i velice pěkně zachycené rozčarování jeho vlastní ženy, i když nechápu, jak mohla celé ty roky s ním žít a netušit, co dělá.

01.09.2021 4 z 5

Kříže Kříže Jiří Kulhánek

Přečetla jsem celou sérii, prvním dílem jsem se ze začátku prokousávala dlouho, ale pak se mi to začalo líbit. I další dva díly byly čtivé, napínavé. Poslední jsem chvílemi nechápala,ale statečně přečetla.

13.08.2021 3 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Číst se to dá. Byl to první díl této série a na dlouho mi to bude stačit

13.08.2021 4 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Celá série se mi líbila, ale přece jen to skončilo trošku divně. Něco mi tam chybí.

18.07.2021 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Nikdy nechápu, zda ti co čtou knihy jsou kritici, literární odborníci…. Pro mně se buď kniha dá nebo nedá číst, tato jako oddechovka byla dobrá, děj se pěkně odvíjel a ani jsem nepostřehla, že bude konec.

09.07.2021 4 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

četlo se to dobře, jen to bylo takové krátké a divně zakončené

27.06.2021 3 z 5

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Není to špatné, dá se to číst, jen tomu chybí trošku více děje. Sérii jsem četla před hodně dlouhou dobou, tak ani nevím, kam mám povídky zařadit.

17.05.2021 3 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

Je to velice pěkný příběh, měla jsem štěstí, že jsem druhou knihu získala hned týden po přečtení první. Knihy na sebe hned navazují a po přečtení první jsem se hned pídila po druhé a měla jsem štěstí.

16.05.2021 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Pěkné a napínavé čtení

16.05.2021 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Byla to třetí kniha autora, začátek byl docela nezáživný, a konec zas moc rychlý...důležité bylo vydržet

29.04.2021 3 z 5

Učiteľ tanca Učiteľ tanca Julie Klassen

Pěkná kniha, děj plyne...jen kdyby tam nebyly ty úryvky z jiných knih, které mi vše narušovaly. Ne vždy jsem chápala, proč?

17.04.2021 4 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Všechny tři díly se četli velice dobře a rychle. Třetímu dílu bych jen vytkla zbytečné pitvání citů mezi hrdiny na konci knihy....pěkně se to táhlo.Třetí díl byl, co se týká děje a zvratů, velice bohatý. Stále se osudy hrdinů zamotávaly....Pokud mohu radit budoucím čtenářům...hned z prvopočátku si sežeňte všechny díly. Konce prvních dvou jsou nedokončené a hned děj navazuje v dalším díle. Neumím si představit, že bych musela na další díl čekat.

06.04.2021 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Kniha se mi líbila i přes to, že obsahovala zprávy SMS či emaily, což mě zrovna nebaví číst...naštěstí se kniha prolínala dějovým textem a přečetla jsem ji jedním dechem....dobré odpočinkové čtení

28.03.2021 5 z 5