Turbulence ekniha

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Zkrátka turbulence....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355913/big_turbulence-F3X-355913.jpg 4.4805
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: (ekniha), Baronet

Turbulence, 2016

Kniha Turbulence

senoritar
20.12.2021

Upřímně moc nechápu zdejší vysoké hodnocení, skoro si říkám, jestli jsem nečetla jinou knihu a jsem ráda, že jsem ji vůbec dočetla. Chování hlavních hrdinů mi přišlo místy tak nelogické až stupidní, že to bilo do očí (jí připadá normální spát v cizím bytě atd.) Jejich rodinné problémy, které je údajně tak trápily jsou těžce nedovysvětlené a povrchní, bylo mi tak nějak jedno, co se s nimi stane. Důvodné pochybnosti i Výpověď mě nadchly, tak jsem možná měla až příliš vysoká očekávání, ale toto pro mě bylo utrpení.

majavcelicka
19.12.2021

Nevím, nevím.... Ze začátku jsem si říkala další román typu bohatý arogantní muž bydlející v posledním patře domu v obrovském drahém bytě a na druhé straně chudá slečna, která se snaží být úspěšná po pracovní stránce. Pak se to rozjelo, ale konec opět předvídatelný a ničím neohromující.

pupa72
06.11.2021

Bohužel, český překlad knihu dost zkazil. Některá slovní spojení jsou dost kostrbatá, některá slova v překladu neznějí eroticky, ale spíš směšně! Doporučuji všem, kdo umí anglicky si jí přečíst v originále, ale asi úplně nejlepší je audiokniha v Aj. Interpreti jsou super. Byla jsem nadšená!

Vknihách
03.11.2021

Kniha je rozprávaná z pohľadu Gillian,rovnako aj z pohľadu Jakea. Kapitoly sú netradične označované vstupnými bránami na letisku, čo je veľké spestrenie po grafickej stránke. Takisto si hlavná hrdinka vedie blog, ktorý je dosť osobný,ale musel tam byť! Do príbehu patril! Autorka to zahrala bravúrne a jeho význam pochopíte v závere knižky. Zoznámenie hlavných postáv bolo dokonalé. Ja som si hrýzla peru, smiala som sa a bola som veľmi zvedavá ako z nastolenej situácie autorka\Gill vykľučkuje. Paráda! Okrem toho že Gill mala fakt otrasnú rodinu, občas sa správala ako násťročná, bola celkom fajn hlavná postava, no svojského Jakea som si zamilovala okamžite. Je drzý, arogantný, puntičkársky, sebavedomý- dokonalý knižný hlavný hrdina, ktorého by ste však doma nechceli ani za nič! Musím sa priznať, že veľa zápletiek (lebo knižka nemala len jednu) som odhadla, aj keď nie úplne,aspoň čiastočne a vôbec mi to nevadilo. Ako inak, bola som veľmi spokojná! Úplný záver ma odrovnal, pretože ,nakoľko som knihu čítala v štafete, zvrat odhadovali všetky dievčatá! Ja som si vravela, že no proste toto nie! to sa nemôže stať! A stalo sa a ja som bola šťastná spolu s Gill a Jakeom! Kniha má cez 400 strán a musím povedať, že som sa nenudila ani jednu stránku

Petra-1
02.11.2021

Kniha pro mě postrádala děj, vše se točilo jen kolem sexu a vše se pořád dokola opakovalo.
Dialogy nebyly téměř žádné. Jediné, co vyzdvihovalo knihu byly sarkastické řeči Jakea.
Úryvky z blogu byly trapné a u hlavních postav mi bylo celkem jedno, jak to s nimi dopadne

DUNIKO
25.10.2021

Nádherná! Nádherná! Prostě nádherná!

Ála1968
15.09.2021

Byla jsem hodně natěšená,protože jsem předtím četla Důvodné pochybnosti a ty neměly chybu.Trošku jsem zklamaná.Obyčejný příběh,který mě moc neoslovil

peta88
26.08.2021

Bomba! Knížku jsem měla nějakou dobu doma, ale stále se mi nějak nechtělo do ní pustit. Teď po přečtení musím říci, že mě opravdu dostala! Je v ní všechno, co človek od tohoto žánru očekává. A už teď vím, že to bude kniha, ke které se čas od času znovu vrátím.