Učiteľ tanca

Učiteľ tanca https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234479/bmid_ucitel-tanca-234479.jpg 4 30 5

Londýnsky učiteľ tanca Alec Valcourt sa spolu s matkou a sestrou prisťahuje do Devonshiru, aby začal nový život. Lady Midwinterová, vedúca osobnosť dedinky, však tanec zakázala. Aleca si obľúbi jej koketná dcéra Julia Midwinterová, ktorej sa Alec pre jej prílišné sebavedomie vyhýbal. Postupne ale nazerá pod jej zovňajšok a zisťuje, že pod tvrdou tvárou skrýva citlivú dušu.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , i527.net

The Dancing Master , 2013

majka45
17.04.2021 4 z 5

Pěkná kniha, děj plyne...jen kdyby tam nebyly ty úryvky z jiných knih, které mi vše narušovaly. Ne vždy jsem chápala, proč?

pip11
25.04.2019 5 z 5

Pěkný příběh, který se ubírá v lehce pomalejším tempu, děj se ale postupně stává zajímavější a komplikovanější. Hlavní hrdina Alec Valcourt, to vůbec nemá lehké a to už od svého příjezdu. Je zde spousta tajemství a odhalování skrývané minulosti. Velmi pěkné vykreslení prostředí, doby a postav.

hats
28.02.2018 4 z 5

Jednu hviezdičku som dala dole kvôli chybám v štylizácii a preklepom.

Simona02
08.11.2017 5 z 5

"Učiteľ tanca" bola moja prvá kniha od autorky a určite nie posledná. Krásne vykreslenie postáv, miest a taktiež kniha obsahovo obohatená o rôzne informácie čo sa tanca týka. Veľmi pekná kniha. Odporúčam.

Sahalea
17.08.2016 4 z 5

Hezká zápletka, jako křesťanská autorka hezky zařadila křesťanství do knihy, ikdyž tam hrálo jen vedlejší roli.