Magdyla.8 Magdyla.8 komentáře u knih

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Páni.. ke konci už to nemuselo někomu připadat důvěryhodné, ale když i u nás zamění děti jiným rodinám, tak už se nedivím ničemu. Fandila jsem hlavní hrdince a doufala jsem, že není blázen a neblouzní. Což jsem byla mile překvapena, supr thriller.

05.01.2021 3 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

To bylo skvělé čtivo! Nečekala jsem příběh, který mě ihned pohltí a vtáhne do děje. Postavy a jejich příběh byly realné. Kniha vybočuje z davu, pro jednou se tu řeší jiné týrání než fyzické. Úzkost mě provázela celou knihu, přece jenom nemůžete jenom tak doložit něco takového lidem, aby vám věřili. Bylo tam trochu kýčovitých náhod (hlavně ke konci), ale i tak to na čtivosti a zajímavosti neubíralo. A vzít si zase poučení, že nikdy nevíte co se ve vztahu děje i i když vypadá sebevíc v pohodě. Je důležité mít otevřené oči!

16.12.2020 4 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Jeden z těch thrilleru co vás nutí číst dál a dál. Stupňuje se napětí, ale bohužel lehčí happyend tomu moc nepomohl. Je to čtivý příběh, ale na konci vám dojde, že se dvě hlavní hrdinky chovají nelogicky, skrývají se ani ony sami neví předčim a před kým. Trochu domyslet detaily a zanechalo by to ve mě více pocitů.

10.12.2020 3 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Taková jednohubka. Příběh ničím extra nepřekvapí .. budu se opakovat, do výzvy dobrý:)

06.12.2020 2 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Kdo čeká psychothiler tak se nedočká, tento příběh je spíše rodinné drama. Tato kniha byla pro mě z těch slabších od spisovatelky. Příběh se četl rychle,svižně ubíhal, ale lži které se skrývaly pod povrchem jsem tak neprožívala jako kdysi. Postava Marnie mě přímo štvala, její oblíbenost všech okolo taky a očekávala jsem nějaký epický konec u kterého by to bylo to pravé ořechové a ten správný thiler, ale nic nepřišlo... je to škoda, kniha s jiným koncem by na mě jinak působila. Příběh mě jenom přesvědčil, že není dobré si ve vztahu tajit všechny tajemství za každou cenu a je lepší je někdy říkat.

03.12.2020 2 z 5

Supernova Supernova Marissa Meyer

Zážitek neskutečný! Bitva je trochu sáhodlouhá, v příběhu tušíte kam to všechno povede a nakonec vás vyvede z omylu konec, který vás totálně rozseká a říkáte si, jak je ten svět nespravedlivý. Na druhou stranu je skvělé, že příběh končí tak jak začíná a je jen na nás si domyslet zbytek, pár nesrovnalosti tam stále je... no, ale stojí tato superhrdinská linka za přečtení !

26.11.2020 4 z 5

Protivníci Protivníci Marissa Meyer

U této knihy nemáte vůbec tušení jak to celé skončí. Je jenom na čtenářovi, aby si vybral stranu. To se mi na příběhu líbí nejvíce, oblíbila jsem si jak někoho z Renegátů tak i z Anarchistů. A tedy konec knihy byl neuvěřitelný... a chystám se na další díl

08.11.2020 3 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Kdybych na knížku měla více času slupla bych ji jako malinu. Byla čtivá, popisovala světy jak renegátů tak anarchistů. Je pravda, že na tak relativně tlustou knihu se tam odehrály jen 3 převratné scény. I příběh dokážete trochu předvídat. Konec byl překvapivý, ale vzhledem k tomu, že nemají důkazy o mrtvých jsem si jistá, že jich bude více na živu a budou mít chuť se pomstít. Tak hurá na druhý díl

27.10.2020 3 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Páni, to nejde ani popsat takový příběh, když nemáte s něčím podobným zkušenosti. Bylo to realné, postavy byly sympatické a velmi se v průběhu času změnily. No Hoover má vždy příběhy ze života a tento byl jedním z nich.

03.10.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Musím říct, že kniha se čte sama. Opravdu vás nutí otáček stránku za stránkou. Ale.. ke konci knihy už jsem byla spíše znuděná, stále někdo utajoval pravdu a kupovalo se moc "lží" na sebe. Nikdo nepočítal, že by vrah mohla být i žena, žejo.. no mělo to své mouchy, ale jako oddechovka dobrá.

31.08.2020 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Čtivost knihy byla neuvěřitelná. Na to, že autorka píše více romantické příběhy, byl tento "thriller" vcelku povedený. Čekala jsem více zvratů, něco víc k tomu příběhu.

28.08.2020 3 z 5

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Co dodat, že jo.. zase brilatni příběh s psychologickým rozborem postav. Akorát s jedním rozdílem tentokrát jsem snad poprvé uhodla jednu půlku vraha. Moc se těším na film

26.08.2020 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Už od kamarádky jsem věděla, že nemám čekat extra příběh. Jo bylo to milé, rychlé a svižné čtení, ale na druhou stranu tam bylo přespříliš chyb v textu a dokola opakování věcí a monologů hrdinky. Kulti nepromluvil celou knihu pomalu ani slovo, ale hned po skotačinkách se Sal z něho vypadly jen samé slohovky.. no na oddech to bylo fajn.

21.08.2020 3 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Milá knížka. Ani neurazí ani nenadchne. Škoda, že hlavní hrdinové zjistili velmi brzy s kým si dopisují. Někdy byl i příběh předvídatelný, ale rychle se to četlo a dialogy mezi hlavními hrdinami byli superně sarkastické.

19.08.2020 3 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Těšila jsem se asi až přespříliš na třetí díl této série. Nebo nebyla vhodná chvíle. Doufala jsem, že autorka nějak zakončí příběh, ale legenda a nesmyslné plazení hada po paláci a řešení okolo mě opravdu neuspokojilo. Bylo tam hodně nesrovnalostí a autorka si krášlila věci podle toho jak se jí zrovna hodily. Uvidíme, třeba si dám rereading s čistou hlavou a názor se změní. Zatím tedy slabé ukončení.

09.08.2020 3 z 5

Čtyři mrtvé královny Čtyři mrtvé královny Astrid Scholte

Kvadranty byly naprosto skvěle popsány, popis různých krajů a chování lidí v ní, něco originálního. Příběh má více negativ např. hlavní hrdinka si chodí po paláci jakoby nic, nikdo si jich nevšímá, všude propluje, honí se za vrahem a nic se vlastně neděje. O zvraty nebylo nouze a hrozně rychle a dobře se příběh četl

31.07.2020 4 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Sledujeme zde příběh dvou žen. Dvou nejlepších přítelkyň na život a na smrt. Celou knihu vás provází svými nezdary, myšlenkami na výchovu a nad tím zda jsou dobré matky. Nevšimla jsem si ani jiných forem vyprávění. Trochu mi chyběl popis přátelství mezi ženami, nevěřila jsem tomu přátelství, že je pevné jak skála. Vyprávění mi zkazil trochu odpouštěcí happyend a Hollyina neschopnost řešit problémy.

14.07.2020 3 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Ah to byl ale sešup. Oddechová, jednoduchá kniha s rychlým příběhem a se sympatickými postavami, které vás chyti za srdce. Franka jsem si velmi oblíbila a tato linka mě zasáhla více než příběh Cassie.

10.07.2020 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Vůbec netuším, jak tuhle knihu popsat. To byl zmatek. Na jednu stranu odhadnete konec příběhu, ale ikdyz přijde rozuzlení tak je to stejně úplně přitažené za vlasy.. no hlavní postava tady byl jen Theo a to mě mrzelo.. jeho myšlenky v hlavě mě místy nezajímaly. Alicie by byla zajímavější.

02.07.2020 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Jak drby mohou poškodit život. Super námět knihy, vraha jsem neodhadla. Na příběhu mi trochu vadila hlavni hrdinka. Když se ocitla v banální situaci tak hysterčila až hanba. A když by měla stresovat tak byla klidná jako beránek. A konec, no ten vás dostane.

30.06.2020 3 z 5