Pravá matka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se Tessa vrátí domů, najde v kuchyni cizího chlapce, který tvrdí, že je její syn. Když to nahlásí, policie má podezření, že ho unesla. Motivem by mohl být fakt, že kdysi porodila dvojčata, která už jsou po smrti. Tessa všechny přesvědčuje o tom, že je nevinná, ale nikdo jí nevěří. I její manžel, s nímž už nežije, si myslí, že je blázen. Navíc ji pronásleduje záhadná žena. Tessa se rozhodne jednat na vlastní pěst a zjišťuje šokující pravdu nejen o neznámém chlapci, ale i o sobě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436954/big_utajena-matka-4yf-436954.jpg 4.2286
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Secret Mother, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (100)

Kniha Pravá matka

Petra00
21. dubna

Moc fajn knížka, u které jsem ale bohužel v polovině odhadla konec, a to mi celý zážitek trochu pokazilo. Jinak je to ale přesně ten typ knížek, co mě baví. Povedený psychothriller.

Květi62
09. února

Nečekala jsem, že se mi tato knížka bude tak líbit. Hlavní hrdinka Tessa musí dokázat, že chlapce, kterého našla v kuchyni, a který tvrdí, že je její syn, neunesla. Tessa, ale nechce jen prokázat, že není blázen, ale také najít pravdu. Pravdu, která zasadí hluboké rány, ale zároveň jí otevře nové "dveře", o kterých si myslela, že jsou pro ni nadobro zavřené.


1v8na
03.12.2022

Rozjezd knihy byl ba můj vkus pomalejší. Měla jsem problém se začíst. Nicméně jakmile jsem se začetla, což bylo ve chvíli obklíčení Tessina domu novináři, mělo to spád a sešup a knihu jsem měla přečtenou za dva dny.
Tess mi byla velmi sympatická - obdivovala jsem ji za to, čím si prošla, za její sílu a odhodlání.
Scott mi přišel takový nemastný, neslaný.
Koho jsem si zamilovala, byl Ben.
Za mě to bylo super.

xichtik
16.11.2022

Kniha se čte skvěle,dej je zajímavý.Jednu hvezdu dávám dolů za předvídatelný konec,cca od půlky knihy jsem věděla,jak to všechno bylo.

Majulle
16.11.2022

Čtivá kniha, přečetla jsem za víkend! určitě nezklame :) oddychovka :)

ZuzanaZ83
23.10.2022

Celkem zajímavý román. Hlavní hrdinka je na dně, když se jí v domě objeví cizí chlapeček. A ona je podezřelá z jeho únosu.
Kniha za mě není úplně strhující, ale špatná určitě taky ne.

Gracinka
21.10.2022

Jako thriller bych tenhle příběh nenazývala, ale bylo to čtivě napsáno, děj pěkně ubíhal, Tess s Benem mi byli moc sympatičtí. V půlce knížky jsem sice rozlouskla, kde je pravda, ale s chutí jsem četla až do konce.

Petulka2302
16.10.2022

Dojemný, smutný příběh pro všechny postavy v knize. Stačilo málo a spousta lidí měla krásný život. Takhle se pro ně stal utrpením.

1