luzajickova luzajickova komentáře u knih

Omyl Omyl Elle Kennedy

Knížka mě zaujala stejně jako první díl♥
Logan byl strašné zlatíčko♥
Grace totéž♥
Strašně mě bavilo jak Logan plnil ty Grace ukoly jen proto aby jí získal zpět to bylo zlatééé♥♥
Loganuv otec co udělal ke konci mě strašně dojalo♥ (NE! Nebudu spoilerovat)
Doporučuji přečíst♥
Oddechovka zhltala sem jí za neceléé dva dny.

23.10.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Knížka mě zaujala♥
Garrett byl strašné zlatíčko♥
Hanna totéž♥
Ze začátku sem si myslela že bude Garrett pěkný parchant ale naprosto sem si ho zamilovala to jak se choval k Hanně bylo krásné nebo mě to tak alespoň přišlo..♥♥
Garrettuv otec no o něm radši nemluvit za to co provaděl...
Občas byla kniha fakt vtipná a samozřejmě spousta romantiky ale o tom takové knihy jsou...
Doporučuji přečíst♥
Oddechovka zhltala sem jí za neceléé dva dny

19.10.2019 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Tento díl mě bavil a zaujal o něco méně než Mal a Anne♥ a Ev a Dave♥
Lizzy♥ zlatíčko to samé (opět:D) Mal♥ mě v každém díle nejvíc rozesměje mám ho strašně ráda a jsem ráda že se ukazuje v každém díle♥ (strašně se mi líbilo jak bránil Lizzy a jeho vtípky nikdy neomrzí:D)
Tenhle díl samozřejmě taky doporučuji :)
Abych ale pravdu řekla Bena sem ze začátku neměla vůbec ráda ale pak sem si ho najednou zamilovala..(Neeee tak jako Mala samozřejmě)

18.10.2019 4 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tento díl mě bavil a zaujal o něco méně než Mal a Anne♥ a Ev a Dave♥
Jimmy no co k tomuto příběhu napsat popravdě Jimmy se choval jako kretén a moc mě jeho chování nebavilo :/ nevím čim to je ale prostě Jimmy mě moc nenadchl
Lena♥ zlatíčko to samé (opět:D) Mal♥ mě v každém díle nejvíc rozesměje mám ho strašně ráda a jsem ráda že se ukazuje v každém díle♥
Tenhle díl samozřejmě taky doporučuji nebudu tady psát že ho nedoporučuji jen kvůli tomu že mě osobně nesedl každý má jinou představu :)

15.10.2019 3 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Tento díl mě bavil a zaujal o něco méně než Mal a Anne♥
Davida bych chvilkama spíš na začátku uškrtila..
Ev♥ zlatíčko to samé Mal♥ to jeho Evvie a nebo Nevěstinkoo mě strašně bavilo Mal mě v každém díle nejvíc rozesměje mám ho strašně ráda a jsem ráda že se ukazuje v každém díle♥
Tenhle díl samozřejmě taky doporučuji :)

15.10.2019 4 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Tenhle díl mě bavil a zaujal nejvíce z celé serie
Naprosto sem si zamilovala Mala hlavně to jeho chování a ty jeho vtípky♥
To jeho Anneee a Tykvičkooo♥
Anne zlatíčko♥
Lizzy jsem si taky oblíbila♥
Tento díl opravdu doporučiji♥♥
Samozřejmě doporučuji celou serii ale tento díl nejvíce :)

15.10.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Indigo sem si zamilovala ♥
Alex byl parchant ale taky sem si ho oblíbila teda když zrovna nemluvil o Fallon ._.
Fallon provedla teda pořádnou svinarnu ja chapu že měla v sobě drogy ale stejně bych ji to v životě neodpustila bylo to od ní odporné že to tajila jen jednomu člověku to řekla ale Alex to nebyl...
Oddechovka tentokrát sem to četla déle jelikož sem na to popravdě moc neměla čas :)

08.10.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Děj se četl celkem rychle :)
Nelíbilo se mi co Ashin otec udělal..
Teo je zlatíčkoo ♥

29.09.2019 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Knížka mě bavila stejně jako první díl♥
Lexe sem si zamilovala stejně jako v prvním díle Iana♥
Dohazovači S.R.O. byl velice dobrý nápad takovou knihu sem ještě NIKDY nečetla..
Lex jak se furt hádal s Gabi mě strašně bavilo celkově ten jejich vztah mě bavil :)
Oddechova a zabavna kniha můžu DOPORUČIT!♥
..... RACHEL VAN DYKEN je opravdu skvělá spisovatelka její styl psaní mě zaujal a četl se opravdu rychle a příjemně kéž by těch knih bylo více přeložených ....

23.09.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Knížka mě bavila♥
I když ze začátku byl nezvyk že to vyprávěl kluk a ne holka jako je to obvykle..
Ale to se mi na tom líbilo bylo to jiné než ostatní knihy Iana sem naprosto zbožňovala♥
Lex jak se furt hádal s Gabi mě taky bavilo.. :D
Oddechova a zabavna kniha můžu DOPORUČIT!♥

20.09.2019 5 z 5

Girl Online jde svou cestou Girl Online jde svou cestou Zoe Sugg

Jak sem psala u předchozích dílu
Zoe Sugg mám ráda dříve sem ji sledovala na youtube a naprosto sem si jí zamilovala♥
Její styl psaní se mi strašně líbí čtu na čtečce takže se mi čte fakt příjemně
Kniha se četla rychle a krásně:) oproti 2 Dílu..
Megan zklamala.. Myslela sem že se změnila ale bohužel sem myslela špatně..
Abych pravdu řekla tak mě trošku Callumovo chování štvalo nevím proč ale maličko mě štval pak už to bylo v pohodě)
Mrzí mě že se tam NEUKAZOVAL Tom Penny brácha :/
Nejvíc sem si samozdřejmě zamilovala ♥Noaha♥Penny♥Její rodiče♥Sadie Lee♥Bellu♥Eliotta♥Alexe♥Posey♥Leah♥
Neumím vůbec psát recenze tak se aspoň nějak snažím tak snad je to v pohodě :) •Neukamenovat prosím•

18.09.2019 3 z 5

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Jak sem psala u předchozího dílu
Kniha se četla o trochu hůře než 1 díl
Nejvíc mě štval Dean jak se tam furt přetvařoval a hlavně to co provedl ._. NE!! nebudu spoilerovat.
Nejvíc sem se zamilovala do ♥Larryho♥Eliotta♥Alexe♥ Penny rodiču♥Toma♥Leah♥ a Megan mě fakt překvapila mile překvapila no a Noaha bych nejradši chvílema uškrtila za to jeho chování.. Penny a ty její záchvaty :( bohužel vím jaké to je mít takovýhle záchvat nic příjemného to rozhodně není..

16.09.2019 2 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Její styl psaní se mi strašně líbí čtu na čtečce takže se mi čte fakt příjemně
Kniha se četla rychle a krásně:)
Nejvíc miluju Noahaaaa!♥♥
Eliotta♥ Toma♥ Penny a její rodiče♥ Bellu♥ a samozřejmě Sadie Lee♥♥

Neumím vůbec psát recenze tak se aspoň nějak snažím tak snad je to v pohodě :)
•Neukamenovat Prosím•

14.09.2019 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Autorku Annu Todd sem si strašně oblíbila a díky ní jsem začala číst knihy
Kniha se četla velice rychle a příjemně... Určitě někdy zase přečtu jelikož je to moje jedna z nejoblibenějších serii♥

Tajemství Tajemství Anna Todd

Přiznání Přiznání Anna Todd

Polibek Polibek Anna Todd

♥Hardin a Tessa♥
Autorku Annu Todd sem si strašně oblíbila a díky ní jsem začala číst knihy jelikož sem narazila na After jako film na youtube..
Film na knihu rozhodně nemá.. kniha se četla velice rychle a příjemně..

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Kniha se četla příjemně a velice rychle :)
Autorku Rachel Harris mám velice ráda takže DOPORRUČUJI

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Justin byl mnohem hodnější a sympatičtejší než v Umění předstírat
Příběh mě bavil kniha se četla velice příjemně a hlavně rychle :)

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

1 DÍL byl fajn 2 a 3 bohužel nemůžu sehnat tak nevím jak to dopadne :/