luzajickova luzajickova komentáře u knih

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Zase tu máme Penelope po nějaké chvíli jsem se vrátila ke čtení kvůli zdravotním problémům jsem číst ani nemohla a přečetla knihu samozřejmě jsem si musela vybrat hned novinku od Penelope :) Kniha mě chytla a jelikož já moc hodnotit knihy neumím ani psát recenze tak to nějak ohodnotit musím :D... Milovala jsem jak se k sobě Teagan a Calleb chovali jak si byli svým způsobem blízký. Hlavně jsem se musela smát jak se Teagan naštvala na Calleba a posílala mu emaily a on jí stejně odpověď nedal :D u toho jsem nemohla a také mě pobavily další trapasy co se Teagan staly a čirou náhodou u toho byl i Calleb :D též jsem si zamilovala jak Calleb byl s Teagan u ohně a dělali si S´mores... Opravdu si toho oba zažili v minulosti i v přítomnosti hodně.. Ukápla i párkrát slza protože jsem prostě cíťa.. Knihu jsem hltala tak že jsem se nemohla absolutně vůbec odtrhnout a dopadlo to tak že jsem šla spát v 7 ráno :D. Ze začátku jsem si myslela že Maura (macecha) bude nějaká mrcha ale opak se ukázal pravdou byla hodná nevlastní matka pro Teagan i když si od ní Teagan držela odstup.. Calleb přinesl dobré ale i špatné.. Špatné bylo to že mohl zůstat jen rok a tím Teagan ublížil i jemu to nebylo zrovna jedno i on si lámal srdce tím že musel odjet domů za maminkou která ho též potřebovala.. Nemohu si pomoct za mě to nemělo chybu takže 5* ♥♥.

30.03.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Ještě teď se vzpamatovávám.. tato kniha byla smutná... chvílemi také vtipná bavila mě i když sem probrečela kousek kvůli bráchovi Huntera a vše kolem toho.. ta nemoc o které autorka píše je zákeřná né každý by jí zvládl (já bych to asi taky nedala) a samozřejmě vzácná jenže to prostě nešlo asi sem fakt strašná citlivka... Izzy takové zlatíčko.. Garett ten se vyskytoval sice málo ale i tak mi nepadl do oka... Anna a její manžel krásná podpora Nat a Huntera.. Nat mi hned sedla za to Hunter no klasika namyšlený děvkař ale i tak sem si ho oblíbila..

04.03.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Tahle kniha mě naprosto odrovnala! To se mi dlouho nestalo.. Konečně nějaká kniha co sem četla a řeší se tam panická porucha jelikož mám něco podobného a občas sem se v něčem i viděla takže dokážu pochopit jak těžké to muselo být až teda na Agorafobii tou netrpím.. Penelope a Ví jsou skvělý team samé skvělé knihy moc mě baví.. No a teď rovnou k příběhu.. Ze začátku jsem si myslela že Luka je kluk a pak si uvědomila že je to dívka samozřejmě :D (moje chyba)... Strašně se mi líbilo že si ty dva posílali dopisy bylo to milé... Griff byl skvělý snažil se Luce pomoct jak jen mohl strašně mě to dojímalo hlavně ten konec u toho mě ukápla i slza asi sem až moc cíťa no co už... Luka a ta její porucha ze začátku to nešlo ale pak to zvládla na jedničku a to jen díky panu Doktoru který mi chvílemi připadal že je její otec než doktor a samozřejmě nesmíme zapomínat také to zvládla díky Griffovi byl její opora,spřízněná duše a také kamarád co při ní stál...

10.01.2021 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Toto je moje druhá kniha od Penelope no tak se pustíme do recenze které mi opravdu moc nejdou... Asi bych začala tím že sem kvůli knize nespala prostě sem celou noc až do rána byla vzhůru nemohla sem se od čtení odtrhnout to se mi dlouho nestalo.. První čast knihy mě upoutala a líbila se mi pak samozřejmě konec druhé části ta byla také perfektní.. Jen mě štvalo jak Gavin byl s Payge hrozně mi to lezlo na nervy a pak jak dlouho trvalo než se dal Gavin dohromady s Raven přišlo mi to moc zdlouhavé... Gavina sem si zamilovala ihned to samé Raven.. Renata - Raven matka? ta byla skvělá akorát mě ukápla slza když sem se dozvěděla co jí je... Weldon ten si mě získal až v druhé časti knihy v první časti mi lezl na nervy a Ruth? No o té se ani vyjadřovat nebudu ve zkratce semetrika která musela mít vše pod kontrolou a také jí samozřejmě peníze vlezli do hlavy proto to byla taková mstivá potvora.. Já si nejsem jistá či dát 4 nebo 5 hvězdiček..

08.01.2021 4 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

(SPOILER) MOŽNÁ MENŠÍ SPOILER!
Ehmm no co napsat tak asi začnu s tím že toto je první kniha od České autorky co sem se kdy odhodlala přečíst.. a celkem mě děsí psát recenze když mi to ani nejde ale co už zkusit to můžu :D... Mei mě chvílemi štvala hlavně byla trochu i sobecká..
Ava si mě získala v podstatě hned moc se těším na 2 díl a doufám že bude také tak zábavný jako byl tento... Travis no tomu sem fandila s Mei a pak byla chvíli naštvaná že spolu nebudou Jinak sem to tušila! Ale pak si mě Liam získal a byla sem ráda za Liama... Bonusovka za mě byla stejně nejlepší! kniha byla také skvělá zabavná oddechová ale na Bonusovku to prostě nemá! U té jsem opravdu nemohla.. D

07.01.2021 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Naprosto miluju Elle a její příběhy totéž její styl psaní..
Trochu ale jen malinko mi občas vadilo jak se Maggie chovala ale to bylo nejspíš že v jiných knihách nejsou holky tak drsné a také tím že ona byla ta drsná a zakazovala si vztahy a vše kolem toho za to Ben jí chtěl a toužil po ní taky jí získal a jak si ji získal bylo tak roomantické... Ale zase musím napsat že Maggie a to její chování chápu matka ji nechala a zdrhla a v podstatě celý život byla Maggie v domově pro děti a celý svůj život dřela vydělávala si na školné a do toho chodila pomáhat postiženým dětem.. Bena Maminka? Ta sice byla jen chvíli ale byla skvělá strašně moc hodná ve všem sem souhlasila a Bena Fotr? To asi raději komentovat nebudu prostě ve zkratce Hajzl co mu šlo o peníze.. A konec knihy? Přišlo mi to krátké čekala sem lepší konec ale tak furt lepší než nic.. I tak bohužel musím dát 4 hvězdy a to za ten konec.

05.01.2021 4 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Tahle kniha je snad zatím nejlepší od této autorky.. Naprosto sem se do ní zamilovala. Určitě bych uvítala víc takových knih od této autorky a hlavně se mi líbí její styl psaní jak v knížce sem tam byla minulost prostě krásně napsané jsem naprosto spokojená... nelze se odtrhnout od knihy teda alespoň můj případ hold miluji romantické knihy ♥
Carter a Ari? Nejlepší kamarádi už od školy skvělý příběh moc se mi líbil občas sem tam vtipné hlášky a ten konec? Ukápla slza.
Carter je prostě boží hlavně to co pro Ari dělal a všímal si maličkostí to samé Ari.. chápu proč Carter udělal to co udělal na tom letišti i když mě to mrzelo ale tak co nějaká zápletka prostě být musí :) Ari maminka byla skvělá.. Josh a Nicole tam sem to nečekala ale sem vlastně ráda.. hlavně si očividně rozumí což je důležité. takže za mě tentokrát 5 hvězdiček na této knize nemám opravdu co vytknout :)

04.01.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Od této autorky je to již třetí kniha co zatím vyšla u nás v Čr a také jsem jí přečetla jako druhou místo první.. Možná sem ráda že sem si knihu přečetla jako druhou jelikož ''Výpoveď'' byla lepší tedy alespoň podle mě.. Stále sem si myslela a spojovala knihu s autorkou ale blbost jen mi to tak celou knihu co jsem jí četla přišlo.. Knihu sem si přečetla až teď jelikož mě zaujala obálka a také Anotace samozřejmě..
Gill Rodina - No rodina jí opravdu vůbec nepodporovala naopak jí stále uráželi a lezli na nervy.. Jaka Rodina - No tam už je to složitější.. otce a jeho bratra sem opravdu nenaviděla až ke konci sem začala trochu s nimi soucitit a věřila sem že jeho bratrovi a otci je to opravdu líto za to co provedli.. Bylo zvláštní číst Turbulenci od autorky a pak v knize od Gill nevím za mě to byla krásná story a hlavně ten konec ten byl krásný (myslím epilog) ale bohužel musím dát o jednu hvězdu méně jelikož mě ta kniha maličko zklamala čekala sem asi víc jako bylo v knize ''Výpověď''...

06.12.2020 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Penelope Ward patří k mým oblíbeným autorkám píše samé krásné knihy teda alespoň mě se její styl psaní líbí a čte se hezky a rychle...
Amber a Chaning byl to krásný vztah mezi nimi hlavně už to jak se navzájem podporovali.. Ale co mě zarazilo byl ten Gentleman 9 bylo od Chaninga strašně pěkné jak Amber chrání a chce zároveň.. To co napsala a myslela si že píše Gentlemanu 9 byl trochu trapas ale je dobře že mu to napsala aniž by věděla že píše někomu jinému :) Chaning když se jí přiznal a řekl pravdu bylo to od něj opravdu krásné.. Aspoň si uvědomil co k Amber cítí i když si to nechtěl připustit. :)
Rory? No tak o tom můžu napsat jediné a to je to že sem ho moc neměla ráda pak mě ho bylo líto když sem se dočetla co opravdu stojí za rozchodem Amber a Roryho.. Ale i tak sem byla v teamu CHANING ♥ Jinak to ani nešlo.

23.11.2020 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Jodi Ellen Malpas znám už delší dobu tuto knihu jsem četla nějak jak vyšla ale vůbec mi to nedošlo až když jsem se začetla... Popravdě co si tak vybavuji tak mě vrtalo hlavou proč se tak Jake chová a co se mu stalo pak sem se k tomu dostala a můžu napsat jen to že si toho zažil opravdu hodně.. Na poprvé sem si myslela že je Abbie jeho manželka a že to bude asi mrcha ale nějak mi to nedávalo smysl až pak sem se dozvěděla pravdu a byla sem ráda že je to kladná postava která vychovala Charlotte.. Cami otec? Takový sobecký parchant kterému šlo jen o karieru místo aby ochránil vlastní dceru... Cami mamka? Ta mě mile překvapila jak přijala Jaka bylo to od ní strašně krásné a TJ se choval opravdu jako pravý bratr i když mají jinou matku a jeho matka nepatří z rovna k těm nejlepším... Heather? Skvělá nejlepší kamarádka Cami bylo krásné jak ji podporovala byli jako sestry.. Luce ta byla taky skvělá hlavně mě jí bylo líto když jí Cami přetáhla pánvičkou ale hold neměla na výběr :D Jake se opravdu o Cami staral a hlídal jí skvělá dvojka se z nich stala bavilo mě jak se Cami snaží Jaka zbavit :D♥

20.11.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Jen Frederick znám jen jak psala s Elle Kennedy knihy pod přezdívkou Erin Watt
U této knihy mě zaujala jak obálka tak anotace jenže nemůžu napsat že by zrovna toto byl můj šalek kávy.. Proto sem se rozhodla bohužel dát o 1 hvězdu méně.. Kniha byla skvělá ale jelikož nemám absolutně vůbec ráda kruté věci které se tam děli nedávala sem to nějak moc... Ale zase jedna věc se musí uznat a to že to byl zajimavý,originalní příběh a hlavně krásně napsaný.. Nemohla sem se od knihy odtrhnout i když sem třeba měla jít spát prostě sem nemohla nešlo to a když se vrátím k těm ošklivým mučícím věcem tak ty sem nějak překousla i když abych pravdu napsala nebylo mi z toho nějak nejlíp.. Leka byl skvělý a bylo od něho krásné jak se staral o Bitsy ♥ Bitsy sem měla také ráda byli spolu s Lekou skvělá dvojka ♥
Popravdě Beefera sem měla chvílemi ráda ale jen občas teď už sem změnila názor rozhodně to dobrý člověk nebyl... Cesar o tom ani nemluvím a Mary? ta se chovala taky strašně... Teď bych chtěla jen dopsat pokud někdo nemá problém s krutými věcmi (např.. lamaní a řezaní prstu) tak si jí určitě přečtěte :)

18.11.2020 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Od Colleen sem nečetla zatím žadnou knihu tuto jsem si vybrala jako první jelikož mě zaujala jak anotace tak obálka proto jsem to chtěla zkusit a ta knížka byla opravdu skvělá jako oddechovku bych to určitě nenazvala protože tam bylo nějaké to drama a bylo to i smutné ale také originální ze začátku sem nechápala co a kdo z Milese udělal to jak se choval a nechtěl si připustit že dokáže znova milovat..Tate byla podle mě až moc statečná hlavně to co udělala pro Milese klasika on chtěl pouze nezavazný sex Tate chtěla víc ale to není to co mě na té knížce zaujalo nejvíc.. Nejvíc mě zaujal celkově příběh Colleen to napsala perfektně ale moc se mi nezamluvalo jak sepsala Milese minulost nevím tím sem se prostě musela probrouzdat ale jinak mě kniha ohromně bavila.. jak se choval Corbin jako opravdový bratr a Ian taky skvělý kamarád který aspoň trochu Milesovi promluvil do duše to samé Kapitán skvělý starší chlapík který pomohl i tak trochu Tate ♥

17.11.2020 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Jakože Mari a Hudson? Awww ty jsou tak sladcí..
Další perfektní knížka jakou jsem kdy četla ♥
Skvěle si u ní oddechnete a odpočinete a chvilkama i pobavíte :)
Já měla tak nějak tušení co je ten Alec zač a jeho postoj prostě jak se zachoval mě překvapil popravdě jsem si myslela že to bude hajzl ale on vážně překvapil ale zásluhu na tom má Hudson samozřejmě který mu promluvil do duše a to od něho bylo tak krásné gesto i když si s Mari navzájem lhali a Hudson na ní byl naštvaný stejně se za Mari postavil opravdu z chladnokrevného hajzla romantik ♥
To samé jak tu bombu co se v knize odehrála vzali Mari i Hudsona rodiče na to že Hudson neměl děctví když to tak vezmu tak se zachovali opravdu vřele.
Miluju takovéto styly knížek a jsem opravdu ráda že jsem si knihu přečetla vůbec toho nelituji je skvělá..

16.11.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Od Zapaty je to moje první kniha co sem četla a vůbec mě nezklamala byla skvělá ♥
Ještě se chystám na Kultiho tak doufám že ani ta nezklame a bude stejně perfektní jako tato :D
Hlavní co mě na knize zaujalo byla obálka opravdu se moc povedla a je lákavá oproti originálu :)
Saša achh ten byl tak užasný a Gaby a ta její upřímnost no prostě bomba :D
Hlavně jak se Gaby seznámila se Sašou z toho sem opravdu nemohla to bylo tak skvělý a vtipný že sem si to musela přečíst snad 5x jak moc se mi ta scéna líbila byla fakt skvělá :D♥ Eli,Mason,Gordo - hlavně Mason jak jí stále říkal že je to jeho nevěstaa to mě bavilo hlavně to jejich škadlení teda spíš jak Mason škádlil Gaby no není na té knize co bych snad vytkla je to skvělá knížka i když je pravda že mi občas vadilo jak mluvili tak přímo a nevhodně či jak to popsat + mě trochu štvalo že si musel jeden tým oholit hlavu ._. co to je sakra za blbý nápad :D
Carter,Isaiah,Julian,Miles - Saši kapela taky skvělý kluci až na chvili Julian se choval jak idiot. Ale Jakože Brandon? Takový kretén neskutečný ale Gaby mu to skvělě nandala :D
Knihu jsem opravdu hltala až tak že se mi od ní nechtělo odcházet a strašně mě mrzí že už sem ji dočetla ale na druhou stranu mám ještě spousta knih ke čtení takže mi to tak moc nevadí :D
ALE POPRAVDĚ OPRAVDU BYCH NECHTĚLA JÁ OSOBNĚ BYDLET 3 MĚSÍCE V AUTOBUSE S 10 KLUKY TO JE PROSTĚ MOC :D

12.11.2020

Legenda Legenda Katy Evans

Mě opravdu už nepřekvapuje jak tahle serie je dokonalá tedy alespoň pro mě je.. ♥
Autorka naprosto vystihuje box a vše kolem toho...mám ráda její styl psaní a nikdy mě to snad ani neomrzí protože k tomu můžu napsat opravdu jedině jedno slovo a to je PERFEKTNI! Tohle je snad první díl z této serie kde muž (Mav) nešel tak po ženě (Reese) nedával to hned najevo jako to dělali ostatní (Remy,Grey,Kenna) ale strašně se mi to líbiloo... Já nějak měla tušení kdo je Maveho otec ale stále se mi tomu nechtělo věřit i když jsem se utvrdila v tom že moje tvrzení bylo správné.. Každý Syn není stejný jako jeho rodiče a Mav byl o dost lepší než jeho fotr spíš bych je neměla srovnávat to prostě nejde... protože jeho otec byl opravdu parchant který neuměl jednat fér za to Mav to uměl... Jakože Racer? To je tak zlatý kluk milovalaa sem hoo to jeho Meviku a Uí to bylo tak zlatéééé ♥♥
Remy,Brooke,Pete,Riley,Diana,Lupe ♥ Celý tým milujuu ale to už jsem psala u jejich knih). Moc se mi líbilo jak tým Rema přijal Mava.. Remy mu pomáhal pokud se to tak dá nazvat Mav ho prostě zaujal ne nezaujal Remy v něm uviděl sám sebe a choval se k němu tak jako Mava otec ne.. Remyy je prostě jedinečný a hodný i když si to o sobě kolikrát nemyslí ale s Brooke jsou k sobě jako stvoření ♥

10.11.2020 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Opět jsem se usvědčila že je tahle serie naprosto užasná ♥
Brooke Remy,Mel Grey a teď Pan a Kenna ♥
Konečně jsem pochopila proč se Pandora chovala tak jak se chovala a vše mi dává mnohem větší smysl.. Myslela sem si že Kenna bude parchant ale mýlila sem se hodně mě překvapil a opět nemůžu říct nic špatného o této knize zamilovala sem si jí strašně moc... Matka Pandory hmmm :/ nevím moc se mi nezamlouvala od začátku ale asi toho co udělala vážně lituje.. Jax a Lex Tak ty jsem milovala taky uplné zlatíčkaaa♥♥ Kolikrát mi ukápla i slza hlavně na konci ♥ Ta chemie mezi Pan a Kennou se nedala nevidět chtěli se a to bylo jasné a dost viditelné... Mám radost že se tam i když jen na chvili ale objevili Brooke Remy a Mel a Grey ♥
Já k téhle serii vážně už nevím co psát napsala sem snad vše co šlo a nemám slov prostě to milujuuu a nechápu jak jsem mohla tuhle serii tak strašně dlouho odkládat... :D Rozhodně se těším na Brooke sestřenici Reese a Mavericka ale mám pocit už teď že to bude bomba a pořádná jízda...

05.10.2020 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Tohle byla opravdu jízda!
Miluju too...tuhle serii naprosto miluju.. zaujala mě strašně moc
Nejdřív mě naprosto dostaly Brooke a Remy a teď Melanie a Greyson..
Pane bože to je tak užasná serie!! ♥
Melanie se vůbec nechovala namyšleně chovala se jako obyčejná dívka což dokazuje že každá blondýna není opravdu blbá jak se říká.. nikdy sem tomu nevěřila i když sem říkala že sem obarvená blondýna jak moc sem blbá samozřejmě ze srandy :D Teď když sem dočetla příběh Melanie a Greysona mám pocity smíšené samozřejmě sem brečela u některých scén a někdy sem byla tak naštvaná na Greysonova otce to co udělal bylo odporné.. a Greye bratr Wyatt ten mě zklamal i když mi intuice říkala že nebude takový jak sem si myslela.. Derek a C.C. naprosto sem se do nich zamilovala..♥♥
Občas mě dostali hlášky Greye například.. Když řekne něco Derek a Grey ho plácne a řekne ať se Mel omluví.. :D (Kdo četl pochopí snad jak to myslím a která hláška to je).
Nevím co napsat na tuhle knížku ale vím jistě že se k téhle serii někdy vrátím je to naprostá bomba miluju ji♥
Myslela jsem si že bude o něco slabší než Brooke a Remy ale ne je skvěláá nemohla jsem se od knihy odtrhnout .. a to nemám moc v lásce drasťáky jestli se to dá tak nazvat :D

01.10.2020 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

No já nemám slov ale přeci jen něco napíšu..
Naprosto mě tahle kniha dostala takovéhle styly příběhů naprosto miluju.. Oak a Vaghn naprosto úžasný milovala sem jak do sebe sem tam rejpali to chybět prostě nemohlo.♥♥
Vaghn EX neboli W je strašný kretén absolutně sem ho od začátku neměla ráda stejně jako Paisley..... Vaughn a Paisley jak to zvládali se svýma bratrama prostě nádhera.. milovala sem to ♥ Ty a D užasní strážci a hlavně Ty a Paisley už od začátku jsem chtěla aby byli spoluu..♥ Luke jako kamarád? Ha ha falešný parchant který jen Oaka využival od začátku se mi nelíbil.. Oaka otec no ehmm nemám slov příšerný otec a Oaka matka noo mě překvapila jak se zachovala... Strašně mě štve že už sem to dočetla a teď nevím co číst dál jelikož od téhle knihy se prostě nemůžunijak odpoutat..♥
Za mě je to 100% 5 hvězdiček od knihy jsem se absolutně nemohla odtrhnout i když jsem muselo moc mi to nešlo :D

26.09.2020 5 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Serii Dimily miluju četla sem jí minulý rok ale k tomuhle dílu jsem se nějak nemohla dokopat nakonec nastal den kdy mě to lákalo tak sem si jí konečně přečetla... Tylera minulost mě strašně sebrala to co dělal jeho otec je prostě neodpustitelné a přes čáru i když je to jen kniha bylo mi Tylera strašně líto a hlavně sem měla zlost na jeho otce.. a když už jsme u té minulosti tak tam byla samozřejmě i současnost konečně sem taky pochopila proč se tak choval a co si vlastně myslel... Je zvláštní co dokáže jedna kniha kterou člověk vynechá opravdu jsem nakonec vše pochopila a dává mi to konečně smysl..
Pár Tyler a Eden prostě budu mít navždy v srdci ♥♥
I když byla kniha skvělá tak bohužel byla slabší proto nejspíše dám 4 hvězdičky..

23.09.2020 4 z 5

Remy Remy Katy Evans

Popravdě abych pravdu přiznala knihu jsem už tak trochu odsuzovala aniž bych si jí přečetla proto se mi do ní moc nechtělo ale pak sem se nakonec přemluvila a vůbec toho nelituju naopak jsem ráda že jsem si jí přečetla... spousta věcí jsem konečně pochopila a dávají smysl.. Remyho a Brooke naprosto milujuu i když je Remy nemocný tak to nic nemění na tom že je prostě úžasný snaží se a to fakt hodně naprosto mě dostal a opravdu mě mrzí co prováděli jeho rodiče jak ho rychle odsoudili Remy si toho zažil opravdu hodně a dost bolestivých situací no takže za mě je to nejspíše 5 hvězdiček.♥♥

14.09.2020 5 z 5