luzajickova luzajickova komentáře u knih

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Anna Savas není až tak známá autorka, alespoň já jí neznala. Tohle je její první kniha, která u nás byla přeložená a je opravdu skvělá, zamilovala sem si ji. Ikdyž musím přiznat, že ze začátku jsem měla problém se začíst, byla to pro mě nuda a nevěděla jsem, zda pokračovat. Nakonec jsem ráda, že jsem četla dál, jelikož mě ten příběh chytl a jsem ráda za to, jak skončil. Tess a Cole si byli svým způsobem podobní, ikdyž Tessa to měla v dětství o dost horší než Cole, ale i tak měli něco trochu společného. Richard se mi absolutně nezamlouval už od začátku...
O April jsem nevěděla, co si mám myslet, v jednu chvíli vypadala jako ta špatná, poté opět, že je ok a takto stále dokola. Pak jsem přišla na to, že byla jen ovlivňována. V tomto příběhu je přesně ukazáno, jak dokáže strach ovlivnit člověka a jakým dokáže být zlem. Každopádně, příběh byl zajímavý a čtivý, určitě si přečtu druhý díl, který nemám páru o kom bude, ale mohl by být o Julianovi alias spolubydlící a kámoš Cola a nějaké té holce.

03.08.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Tato autorka mě zaujala, jak díky obálce, tak i díky anotaci a musím uznat, že před ní smekám, protože má opravdové koule (obrazně řečeno), že se vůbec pustila do takového neobvyklého tématu, které se moc neřeší. Na začátek bych chtěla zmínit, že mě děsně štve, že v originále se hlavní postava jmenuje Micah, v anotaci Mickey a přímo v knize Mikey, to si má člověk vybrat nebo co? Adrian a Julian jsou svým způsobem stejní nebo alespoň v podobné situaci, která je naprd, ale naštěstí to oba zvládnou a každý to překoná po svém, ikdyž by mě nenapadlo že zrovna Julianovo tajemství bude až taková bomba.. Když jsem se dočetla, co za tím tajemstvím stojí, byla jsem v šoku, ale chápala jsem ho, ikdyž jsem si nic takového nezažila. Překvapí to, mě osobně to dost vykolejilo, soucítila jsem jak s Adrianem, tak i s Julianem, kterého jsem si mimochodem hned oblíbila, ikdyž byl k Mikey ze záčátku odtažitý a nedůvěřivý. Mikey si také protrpěla dost, sice ne tolik jako Julian a Adrian, ale i tak toho na ni bylo kolikrát až moc. Rodiče všech tří jsou všichni stejný zmetci (slušně napsáno, použila bych jinak jiné slůvko), chovali se hrozně sobecky a vše jen kvůli své pověsti...arhg jak já tyto rodiny, co si stojí na své pověsti a chovají se tak odporně nenavidím! Ale nějaký záporák být musí. Auri a Cassey, skvělý sousedi a kamarádi, měl každý svůj styl a byli jiní, i přesto jsem je chtěla spolu a také si mě ihned získali. To samé Lilly Link Tanner a Aliza byli skvělá opora pro Mikey. Na závěr bych chtěla jen dodat, že takhle to bohužel funguje i v realitě, měli by jsme si to uvědomit a hned neodsuzovat. Každý je už nějaký a to by jsme měli respektovat každý má právo se rozhodovat jak chce a co mu podle něj přijde nejlepší. Určitě stojí za to si na konci knihy přečíst krátký dodatek k danému tématu. Třeba pochopíte, že to pro toho člověka není opravdu tak snadné jak se zdá.

21.05.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Na autorku jsem narazila, když vyšel Bentley, což je první díl ze série Vested Interest, která mě zaujala, ale vzhledem k tomu, že nechci rozečítat série, jsem se rozhodla s ní počkat. A najednou jsem uviděla tuto knihu, jenž mě naprosto odrovnala.. Jelikož jsem od autorky nic nečetla, tak jsem netušila, co mám očekávat a obávala se. Každopádně se mi ihned zalíbil styl psaní i příběh, který vypráví o mrzutém a zlomeném Maxxovi, co má dílnu a také nedůvěru v lidi, ať už jde o kohokoli, minulost ho dost poznamela.
Nakonec se mu život obrátil na ruby, vše se změnilo příchodem vichřice jménem Charly do jeho života. To bylo něco, ty její výrazy jako "brnkačka", "koukej nadrát" apod. Maxx z ní byl celý bez sebe. Charly makala jak jen mohla, každou chvíli Maxxovi dokazovala jak moc si tu práci zaslouží a může jí věřit. Maxxe nejde nemilovat, i přesto jak stále brblal a štěkal, byl úžasný a měl o Charly opravdovou starost. Též ji chránil, líbilo se mi jak se k sobě chovali a jak to mezi nimi fungovalo. A Mary? Byla úplné zlatkoy, hned si s Charly padly do noty a pekly koláče, které Maxxouš zbožňoval. Nesmím zapomenout zmínit Rufuse, přestože měl v příběhu jen menší roli, byl užasný. O tom parchantovi co se snažil ublížit Charly ani nemluvě, spíš teda o dvou parchantech. Charly byla svá, což se mi na ní líbilo nejvíc, jelikož měla skvělé nápady, na nic si nehrála a všechno říkala na rovinu. Vážila si každé maličkosti, ze které měla obrovskou radost. Bretta a Stefana jsem si velmi oblíbila, byla s nimi sranda. Zajímá Vás, jak probíhal příběh mezi vichřící jménem Charly a bručounem Maxxem? To se dozvíte, pouze když si přečtete tento jedinečný příběh. Nebudete litovat.

04.05.2022 5 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Popravdě ani nevím kde začít. Od Kylie jsem četla serii Stage Dive, která se mi líbila a hezky četla až tedy na Jimmyho, kterého jsem si moc neoblíbila, každopádně tento příběh je o něčem jiném.. Kniha se četla příjemně, akorát mi trochu víc vadil charakter Becka jakožto hlavní postavy, o které příběh je. Chování měl dobré nebo alespoň mi přišlo fajn, než jsem došla k tomu, proč to tak je a co za tím vším stojí. Becka otec byl prostě blbec, což je ještě slabé slovo, ale nechci být sprostá. Nakonec si mě ale získal ke konci tím, jak se opravdu snažil vše napravit. Alice mi přišla častokrát až moc naivní, já bych upřímně nějaké věci nepřekousla. Ale jak to zase některým lidem natřela ve smetánce bylo skvělé. Penny se mi zamlouvala ihned od začátku. Ethan byl občas idiot, ale on za to tak nějak nemohl, dělal pouze co ho otec naučil, jakožto vlastně všichni sourozenci, i přesto si mě získal. Emma byla ze začátku taková zvláštní, nakonec mě svým určitým způsobem zaujala. Henry byl nejmladší z celé smetánky, ale byl to super prostě puberťák. U Rachel jakožto matka Emm a Ethana jsem se obávala, ale mile mě překvapila. Kdo se mi ale zamlouval úplně nejvíce byl Matiás, který byl skvělý a sympaťák. V některých částech jsem se i zasmála, ale to bylo spíše ze začátku, kdy to vše začalo. Příběh byl zábavný, prostě taková zazobaná smetánka. Každopádně kniha je slabší než ty co jsem od Kylie zatím četla a řekla bych, že se kniha liší i stylem psaní, samozřejmě nesmím zapomenout jak mě štval styl, jak šly scény hned po sobě (např: byli v ložnici a pak najednou někde jedou pryč). Hodně mi to vadí a nemám ráda, když to není oddělené, ale každý to má jinak. Příběh mě sice nadchl a byl zajimavý, ale nedosahuje to k plnému počtu.

13.04.2022 3 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Ví a Penelope samozřejmě mají, jak jinak, úžašné příběhy, které se mi báječně čtou, nejspíš proto jsem si je opět zvolila. Též mě hodně zaujala anotace.
Tento příběh byl zajímavý, přímo báječný. To, jak se seznámili, mě odrovnalo a chytala jsem záchvaty smíchu. Bylo to opravdu něco, hlavně to o čem se bavili, prostě pecka. Dex mi přirostl k srdci okamžitě, i když si hrál na Jaye se kterým se jakoby hádal, takže se hádal sám se sebou, u toho jak se jedna osoba hádá sama se sebou a žárlí na sebe jsem prostě nemohla. Bianca mi také padla ihned do oka, líbila se mi její kuráž a celkově její charakter. Ve vztahu je důležitá důvěra a Bianca s tím bohužel měla problém, jelikož už jí jednou zalhal, ale bavilo mě, jak se Dex snažil, aby získal Biancu a její důvěru zpátky. Když jsem přečetla jméno Caroline, už automaticky jsem si říkala že to nebude nijak hodná osůbka a už v tu chvíli jsem jí neměla ráda. Dexík si adoptoval Banditu, který byl úžasný, dodal tomu příběhu tak nějak šmrnc či jak to nazvat, bez něj by to nebylo ono. Příběh byl vtipný, zajímavý, čtivý, taková oddechovka.

13.04.2022 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Penelope a Vi jsou báječné spisovatelky, každý jejich příběh mě nadchne a hltám každičký kousek. Divím se, že jim ještě nedošly nápady, ale ony snad vždy ještě něco objeví. Skvěle k sobě ladí, ráda od nich čtu a jsem zvědavá co dalšího si připravily. Kniha mě velmi bavila, četla se pěkně a lehce, prostě jsem spokojená, opět to bylo dojemné. Declan byl můj oblíbenec, takové zlatíčko, který si i přes všechno prožité dělal ze všeho srandu, to se mi líbilo, i když chvílemi mi ho bylo líto. Molly si též zažila nehezké chvíle, ale Declan při ní pokaždé, opravdu pokaždé stál, pomáhal ji a snažil se jí podporovat... dělal to opravdu skvěle. Pan doktůrek Will mi absolutně nesedl, stejně jako Julia, ale to bude tím, že se montovali do čeho neměli. Jméno Mollyiny mladší sestry mi přišlo trochu zvláštní a nevídané, nepíšu, že bylo ošklivé, ale bylo nezvyklé (Siobhan). Malinko mi vadila delší odluka Declana od Molly, ale to už je jen malá drobnost, alespoň já to tak mám. Nejlepší byl začátek, když Declan přišel na schůzku s Molly a snažil se jí přesvědčit, aby on mohl být její nájemník. Nakonec mě dostalo to, co jí přesvědčilo. Jakože ten konec? Ten byl dojemný! Lepší konec holky vymyslet nemohly! Prostě pecka!

13.04.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Od Zapaty jsem četla pouze Malychina a toho jsem si naprosto zamilovala, což o této knize mohu říct taktéž, i přestože mě ze začátku kniha nijak nezaujala, byla to nuda. Zaujalo mě to až potom, co se začal ukazovat Ivan a začal více komunikovat, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Ivan a Jasmine byli úžasní, dostávali mě tím, jak si nadávali a hašteřili se...to bylo prostě k popukání. Jasminina rodinka byla úžasná, až na jejího otce, ten mě opravdu štval. Kapitoly byly dost dlouhé, to jsem snad u žádné knihy ještě nezažila, ale i tak jsem si knihu oblíbila. I když je vše dějově pomalé, přes sbližování až po intimitu mezi Jasmine a Ivanem.. rozčilovalo mě to, jelikož na to nejsem zvyklá, ale nakonec jsem si přece jen zvykla, že jde v knize vše pomalu, díky tomu hlavní hrdiny potom co se dají do kupy nic nerozdělí. Samozřejmě nesmím zapomenout, že přátelství mezi Ivanem a Jasmine, které si vybudovali, bylo krásné. Jak si zároveň vypomáhali, hlavně když se Ivan staral o Jasmine a ochraňoval ji, bylo to nádherné a jasně dával najevo, že jí má rád, jenže ona to jaksi neviděla nebo nechtěla vidět. Škoda že nebyl pohled z Ivanovy strany, občas bych chtěla vědět, co si při nějakých scénách myslel. A též mě mrzelo, že tam nebyla více Ivanova ségra. Ivana rodiče byli také úžasní, i přestože se tam objevili pouze jednou či dvakrát.
I tak mě nic z toho neodradilo a někdy přečtu znovu.

21.12.2021 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Když jsem si vybírala knihu, tak jsem samozřejmě sáhla hned po Vi a Penelope, ony píšou úžasné příběhy. Velmi se mi líbilo, jak dobrodružství Maddie a Mila začalo. Nebudu tu psát jejich opravdová jména, nechte se překvapit, stejně až otevřete první stránku knihy, uvidíte pravé jméno Maddie. Obě postavy mi sedly okamžitě, i přesto že Maddie trvalo déle než si připustila své city. Milo byl zlatíčko, snažil se prožívat dobrodružství a rozesmívat Maddie. Vlastně si pomáhali navzájem, jelikož každý měl nějaký problém nebo blok. Dobrodružství do kterých se dostali, byli opravdu vtipná až kolikrát překvapivá nebo trapná. Též se mi líbilo, jak si z každého výletu vezli onen SUVENÝR.
Felicity mě nijak neoslovila, až nesedla. Stále Maddie tlačila do něčeho, co ona sama nechtěla, i když si to nechtěla připustit. Vědma, čili kartářka Zara, dávala nápovědy což byl oříšek a mě by to snad ani nenapadlo. Maddiin snoubenec...chápu to, ale zároveň nechápu. Nemá právo ji nutit do něčeho, co sama nechce (kdo četl snad pochopí). Mila rodiče jsem si zamilovala hned, ale u jeho matky to chvíli trvalo. Celkově mě kniha opět pohltila a konec, čili epilog, o pár měsíců později byl hodně dojemný, opravdu skvěle načasovaný a jsem ráda za to, co vše zahrnoval.

18.12.2021 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Zlatíčko Penelope prostě jí zbožňuji.. Tato kniha byla opravdu nádherná.. dost jsem se nasmála, sem tam mi slzeli oči, ale toto je nadhérný příběh o Damienovi, který moc chtěl Chelsea, ale podle něho jí nemohl mít, ale nakonec povolil a byl ten nešťastější chlap.. Musím uznat že mu to teda trvalo, než mu došlo že Chelsea je ta pravá a že i přes to všechno jí mít může a lásku k ní nijak neovlivní a nemůže se tomu bránit na vždy. Nejlepší bylo jak poslouchal její tajné telefony s terapeutkou a chytl záchvat smíchu když terapeutka Chelsea řekla že je jako Jednorožec... samozřejmě bylo více skvělých scén (např: Když usnula ve vaně při čtení románu a měla v troubě lassagne a Damien tam vlítl s hasíčákem teda hlavně když zjistil co si Chelsea četla ve vaně a kvůli tomu málem podpálila barák a pak jí to stále předhazoval to bylo prostě boží).
Musím uznat že pro mě osobně byla nejhorší ta část kdy musel Damien podstoupit operaci, to jsem brečela jak želva jak jsem s nimi soucítila... skvělá podpora Damien to vymyslel perfektně, snažil se rozptýlit Chelsie. Jinak jsem docela chtěla aby se brácha Damiena Ty dal dohromady se sestrou Chels Jade byla by to skvělá dvojka už to jak na sebe reagovali, když se poprvé viděli. Dvě Déčka alias Dudley a Drufus byli parádní rotvajleři kteří tam měli také svojí roli kolikrát bylo vtipné co vše vyráběli aby dostali to co chtěli a oni to dostali! :D

16.11.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Opět tu máme Vi, jak nečekané (haha), její styl psaní mě tak uhnal, že jí nemůžu přestat číst a každá kniha od ní je pro mě blaho, miluji každý její příběh, každému samozřejmě sednout nemusí ale mě sedla perfektně. Každý příběh má něco do sebe, teda alespoň podle mě.. je to jen čistě můj názor. Grant měl pernou a smutnou minulost, protrpěl si toho dost, i když jsem to neprožila nějak si to dovedu představit a musí to být opravdu strašné, proto chápu že Grant odpustit Lily nedokázal, také bych to nedokázala, nemoc nebo ne prostě je to hrozné.. jasně je to jen kniha ale příběh mě pohltil jako by to bylo reálné. Líbilo se mi jak Ireland byla svá a ten email mě dostal.. prostě napsala co si myslí, tak to má být, i když my v reálném životě tohle psát rozhodně nesmíme, jinak by jsme letěli úplně a nikoho by nezajímalo jaký důvod k tomu máte, šef by takto ohleduplný jako byl Grant rozhodně nebyl. Děda Granta když si nemohl vzpomenout na slovíčko tak řekl KOULE! to bylo skvělé, nasmála jsem se u toho i samozřejmě ukápla slza.

15.11.2021 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Vi a Penelope jsou prostě skvělá dvojka jak dokáží napsat tolik krásných příběhů opravdu před nimi smekám protože žádnou knihu bych nedokáza sepsat/vymyslet natož něco tak krásného jako mají tyto dvě autorky. Teď k příběhu.. Ze začátku jsem si myslela že Carter bude děvkař jako každý hrdina co je nazýván PLAYBOY či BAD BOY tu sice byl děvkař ale to než poznal Kendall čímž vlastně příběh začíná takže děvkař patří do minulosti.. Příběh mě moc bavil chvílemi byl i vtipný. Carter mě překvapil tím jak se zachoval ke starším lidém a hlavně také jak vydržel dlouho nespat s Kendall to se mi na tom líbilo. Ne vše je o sexu :D Carter to dokázal tím jak to zvládl. Nejvíc mě dostal jeden ze staříků který ukradl Carterovi uniformu Pilota a promenádoval se v ní :D. Kendall byla hodně odvážná ale měla před sebou těžké rozhodnutí Láska nebo Peníze. Já bych byla pro lásku ale co si vybrala Kendall se dozvíte v příběhu takže doporučuji přečíst je to opět skvělý příběh. Ani jedna hlavní postava mi nelezla na nervyy! Ba naopak. To se často nestává tak jen takové menší plus.

02.09.2021 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Whitney G mě nepřestává udivovat opět úžasný příběh. Tato "Série" mě bavila zatím nejvíce od této autorky koukala jsem že žádné díly do této "Série" nejsou... pouze dodatkové knihy? Či jak se to jmenuje což je škoda ale i tak se těším na další zajímavé příběhy od autorky.. Opět nemám knize co vytknout hlavní postavy (Rachel Ethen) oblíbila jsem si je od začátku a to jsem čekala že Ethen bude pěkný hajzlík no zmýlila jsem se a jsem za to dost ráda protože oni jsou prostě dokonalost sama. Nemohla jsem se odtrhnout od příběhu.. Líbí se mi jak je psaná minulost i současnost celkově styl psaní mi od Whitney G sedí. I když je to z obou pohledů chybí mi nebo by mě zajímalo jak Ethen reagoval když Rachel viděl na plese a nebo jak reagoval když zjistil že odjela na Semestr na loď. Mě bylo hned jasné že ti dva nebyli nepřátelé protože kdyby byli nepřátelé určitě by se k sobě nechovali tak jak se k sobě chovali to jejich špičkování a naschvály mě moc bavili bylo to vtipné ale kolikrát mi bylo Rachel líto jak jí považovali za "Vyvrhela" a nikdo jí neodepsal na dopisy či se s ní nikdo nechtěl kamarádit alespoň jí zůstal Ethan.

31.08.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Hned ze začátku musím napsat že mi na té knize něco chybělo nevím přesně co ale něco mi tam nesedělo jako u ostatních příběhů co autorka napsala... Andrew se mi líbil od začátku i když se mi kolikrát jeho chování nelíbilo které měl k Aubrey.. Příběh se mi četl opravdu krásně jen pro mě bylo téžké číst Andrewa minulost o tom co se tam stalo je to někde skoro u konce knihy.. Když se Aubrey ptala co znamenají písmena E.H. věděla jsem hned o co jde a kdo je to upřímně sem ale nečekala že se něco stalo. To mě opravdu dostalo bylo to hodně smutné i emočně náročné.. No a teď přejdu k té lepší stránce.. mám ráda když se hlavní postavy pošťuchují no víte jak to myslím a to tam občas i bylo.. Vztah Andrewa a Aubrey byl krásný i když jí hodně ublížil vzala ho zpátky jako je to u happyendu dané.. Avu a Kevina jsem upřímně neměla v lásce nejvíc ublížili Andrewovi a zníčili mu život dokud nepotkal Aubrey. Aubrey rodiče no tak ti mi třeba vůbec nesedli jelikož mysleli jen na sebe a na Aubrey totálně víte co.. Jessika no tak ta se stále snažila svést Andrewa HA! stejně neuspěla jak jinak ale bylo to celkem vtipné jak se snažila marně. Nevím co bych k tomu více dopsala... už tak je to dlouhé a stejně to nikdo nebude chtít číst :D.

04.08.2021 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Nemohla jsem se odtrhnout! Styl jakým je příběh psán mi opravdu sedl.. Jen mi trochu chyběl pohled Jakea ale jinak mě kniha opravdu nadchla nemám snad ani co vytknout byla opravdu vtipná a Penelope ta válela normálně jsem se smála jak prořízlou pusu to má.. Jake ten si mě získal snad skoro hned je pravda že kolikrát s tím svým chováním to přeháněl až moc byl ostrý jenže Pen si o to občas žádala :D. No dostal mě vůbec příhěh jak se ti dva setkají takový trapas no prostě pecka.. Ale jako nenapadlo by mě jet jen tak do Chicaga abych pomstila svojí nejlepší kamarádku bez věcí jen s peněženkou nemít kde spát jen abych splnila jediný úkol jako jo bylo to dost vtipné ale zároveň nechutné (promiňteee) ale převládal spíš smích než nechutnost. :D Jinak to ani nešlo. Cam toho jsem si zamilovala opravdu HNED! Emily no nijak jsem ji nemusela jakože jak reagovala na Penelope fotky a vše co jí posílala nebo když spolu ty dvě volali? Nevím jako závist je sviňa ale i tak je pravda že Penelope se občas chovala tak jak se chovala ale Em k ní mohla být milejší každopádně moc doufám že autorka napíše příběh o Em a Camovi aspoň by jsme pochopili proč se tak Em chovala a tak prostě mě ten příběh fakt zajímá a láká.. Já se snad budu modlit aby to autorka opravdu napsala protože co jsem tak koukala nikde kniha není takže jí autorka píše a nebo bude PROSÍM ať napíše ten PŘÍBĚH!

02.08.2021 5 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

K této knize mě nic nenapadá ale jdeme na to. Styl psaní mi sedl ale asi mi tam trochu chybí pohled Portera v některých okamžicích bych uvítala co si myslí jinak se mi kniha líbila i styl mi celkem sedl... Porter si toho zažil opravdu hodně zlého to samé Bailey a nebylo to hezké když jsem to tak četla tak mě z toho mrazilo nevím jak bych se zachovala v jejich situaci. Autorka v knize celkem dobře popisuje jak se Bailey posunuje překonává a vyvíjí jak psychicky tak emočně (nebo nevím jak jinak to popsat snad pochopíte až přečtete). Davy Portera bývalý kámoš. Porter dělal vše aby mu pomohl jenže Davy to neuvítal takže klesl na totální dno. Bailey mi sedla hned to samé Porter líbilo se mi to jejich špičkování a Porter jak otravoval stále s těmi kvízy to mě vážně bavilo :D. Smutná,Veselá a s nějakou tou romantikou.

14.07.2021 4 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Kniha mě opravdu nadchla a přirostla k srdci stejně jako první díl.. proto mám v plánu pořídit i v papírové verzi.. Tato kniha byla oproti první smutná i když se tam našli scény u kterých jsem opravdu nemohla :D (např. postelová scéna a ty Scarlet myšlenky kdyby jí jen slyšel Bridg:DD) Musím napsat že vztah mezi Scarlet a Bridgem se mi líbil tento pár mi přirostl k srdíčku mám je moc ráda.. Jen mě mrzí a je mi líto jak Bridge tak i Scarlet a to tím jakými hroznými věcmi si museli projít.. opravdu to neměl lehké ani jeden a u některých scén když přišla na scénu rodina Scarlet se mi dělalo zle co se stalo se ale dozvíte v příběhu)). Když jsem četla anotaci tak jsem si myslela že Scarlet bude třeba nějaká slavná herečka nebo tak něco ale tohle jsem rozhodně nečekala. Ještě teď mě z toho mrazí. Byla jsem ráda že se tam alespoň na malou chvilku objevil Hartley a Corey ten pár zbožňuji.. Myslela jsem si že Andy bude hajzlík ale překvapil mile samozřejmě. A abych nezapomněla zlatíčko Lucy jak opravdu dodržovala vše jak měla a nekňourala. Nevím co víc napsat tak asi jen to že 3 díl nejspíše vynechám ale moc se těším na 4 díl.♥♥

12.07.2021 5 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Vi mě nepřestává udivovat zase skvělý příběh. Annalise a Bennett byli skvělý jak se špičkovali ze začátku a z toho vznikla láska i když tam byli chvilkové odluky od sebe ale tak to je v knihách naprosto normální o čem by to pak jinak bylo kdyby byli stále spolu a šťastní. Vi tomu dodala šťávu a udělala z toho úžasný příběh zamilovala jsem si její styl psaní. Lucas byl úžasný kluk.. I když bydlel jen u babičky Fanny (Tu jsem popravdě neměla vůbec v lásce). Ani Andrewa jsem moc nemusela. Ale líbilo se mi jak vyřešili aby nemusel ani jeden (Bennett či Annalise) do Texasu i když jí Bennett dal přezdívku Texasanko bylo to roztomilé. Annalise rodiče tedy jen matka Margo a nevlastní otec Matteo sice tam byli jen chvílemi ale i tak jsem je měla moc ráda. I kamarádka Annalise - Madison byla skvělá jak jí podporovala. Za mě je to skvělý příběh. I obálka se povedla.

19.04.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Já jsem se do té knihy totálně zamilovala!! Trochu mi teda nesedí obálka jinak bych brala i papírovou verzi. Ale i tak za mě je to báječný příběh s hodně romantickými scénami... Eden mi teda ze začátku lezla na nervy jak stále myslela na ten svůj debilní článek který chtěla napsat místo toho aby se poddala lásce... Paul byl užasný naprosto jsem si ho zamilovala. Takovou romantiku ve skutečnosti nenajdete podle mě takové pánové ani neexistují realita je jiná což je škoda protože kdoby takového fešáka a romantika nechtěl no nemám pravdu? Ten příběh byl krásně napsaný/popsaný chvíli teda trvalo než se dali dokupy ale to jen díky zahořklé a tvrdohlavé Eden.. Těším se na příběh Ashi (sestry Eden). Toby ten byl také zlatíčko pomáhal Eden trochu nelegalně ale pomohl :D i když na to Paul přišel byl opravdu chytrý a pak jak Eden na konci oblbnul s tím článkem i když jsem to čekala :D (Pochopí ten kdo knihu četl). Popravdě nemám té knize co vytknout až tedy na tu obálku ale to už je jen detail nebudu kvůli tomu kazit hodnocení. Jednoduše ta kniha mě nadchla a kdo miluje romantiku jako já určitě můžu jen a jen doporučit.

16.04.2021 5 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Toto je první kniha od této autorky.. Nevím jak vám ale mě moc nesedla.. Maya byla skoro stále zahořklá a chladná ke Camovi občas se chovala jak malé děcko.. to mi asi moc nesedlo ale od děje mě to neodtáhlo i tak mě lákalo co se bude dít dál.. Cam byl skvělý i když udělal chybu a nenechal si to vysvětlit ale pak po pár letech se zase oba dva sešli díky Liv a jeho chování mi bylo sympatické.. Líbilo se mi že jí neodsuzoval prostě jí miloval podporoval snažil se jí dostat z toho jejího stavu (alkohol,cigarety) a hlavně bojoval i když to neměl s Mayou snadné stálo mu to za to... Jia no tak ta se mi od začátku nezdála - mrcha to co zkoušela na Mayu a o tom kanclu radši nepíšu... bylo to od ní hnusné i ten šéf Mayi se mi nezdál a nelíbil.. Eli a Vanessa byli fajn to samé Camova ségra (Liv) ze začátku teda ne ale ke konci se srovnala a také bratr (Darren) o kterém je druhý díl na který nevím či se těšit nebo ne... uvidíme jestli se dokopu k té knize nebo ne :D...

03.04.2021 3 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Kniha mě opravdu nadchla a přirostla k srdci proto mám v plánu pořídit i v papírové verzi.. Opravdu jsem se hodně nasmála hlavně Hartleymu jelikož on nezná slovo stud jak stále rýpal do Corey a stále s ní chtěl probírat soukromé a intimní záležitosti.. Ale i tak líbilo se mi jaký oni dva měli k sobě vztah už od začátku on byl normální kluk ona též normální holka.. jak se podporovali navzájem i když to Corey neměla snadné kvůli úrazu který se jí stal... Hartley jí nikdy neodehnal ani ona jeho a to se mi na tom líbilo žádná zápletka že by se nějak od sebe oddělili vůbec neexistovalo.. Stacia mi nebyla sympatická už od začátku bylo to jen rozmazlená a tak trochu bych řekla manipulativní mrcha i když zas tak zákeřná nebyla to musím uznat čekala jsem že bude horší ale i tak neměla jsem jí ráda hlavně to její kvílení a dělala si z Hartleyho poskoka.. Trošku mi teda vadilo jak dlouho Hartleymu trvalo než se se Stacii rozešel.. Maminka Adama (Hartleyho) byla úžasná i když tam byla jen na chvíli i tak jsem si jí moc oblibila to samé jsem měla ráda Danu - spolubydlíci Corey.. Rodiče Corey i jejího bráchu (líbilo se mi jak přijal vztah Hatleyho a Corey).. a mohla bych tu vyjménovávat všechny protože jsem si oblíbila dá se říct opravdu každého..♥♥♥

31.03.2021 5 z 5