lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

No čo dodať? Asi som trochu v rozpakoch, 18 roční hlavní hrdinovia, no neviem, sexu priveľa, dialógov primálo, ale čítanie vzrušujúce. Tak nebudem kritizovať.

28.10.2019 4 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Ach, tí potetovaní chlapci s citlivým srdcom :) Príbeh zaujímavý, potvrdzuje to, že rodinu si človek nevyberá, iba priateľov. Som rada že to dobre dopadlo.

24.10.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Zábavná oddychovka, hokejisti sú top! Budem sa tešiť na ďalší diel. A fakt bublinový zadok?

22.10.2019 4 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

Priznám sa, že ani mňa tento diel veľmi nebavil a sem tam som preskakovala, medzitým čítala iné knihy a nie a nie dočítať túto. Nemalo to šťavu. Predchádzajúce knihy boli skvelé, tak za mňa teraz sklamanie.

18.10.2019 3 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Pandora bola skvelá, Gabriel krásavec, romantická oddychovka, ktorá ma pobavila.

14.10.2019 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Neviem sa rozhodnúť, čo ma viac rozčuľovalo, či Vicious, alebo pocit, že kniha je taká zlátanina viacerých kníh co som už čítala. Polámaný, krásny a bohatý Vicious a krásna, chudobná, ale nezávislá Emilia. Nedala si skákať po hlave a Vicious musel trochu zabrať aby ju získal späť. Keďže mám rada dobré konce, tak to vyvážilo skoro všetky negatívne pocity.

13.10.2019 4 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Romantická oddychovka, Rhys mi učaroval. Takí chlapi sú len v knihách. Ale nič na tom nemení fakt, že som sa skvele odreagovala.

11.10.2019 4 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Príjemná, zábavná, romantická, oddychová. Mám rada mužov, ktorí vedia čo chcú a nevzdávajú sa. A aj inteligentné, vtipné hlavné hrdinky. Idem na druhý diel, na Rhysa sa teším.

08.10.2019 4 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Sladká oddychovka.

24.09.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

No mňa to zasa až tak neoslnilo, mám rada svižnejšie príbehy. Písané divným štýlom, alebo žeby fakt ten preklad? Leon mi išiel na nervy, to jeho schovávanie bolo trochu trápne a vyšinutý Justin, to sa nebudem ani vyjadrovať. Tretiu hviezdu dávam za tú lístočkovú komunikáciu, to ma bavilo. Neviem, ale druhýkrát určite čítať nebudem, aj tak to nemám vo zvyku.

12.09.2019 3 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Môžem povedať, že mňa to dosť bavilo. Fajn zápletka, hlavní hrdinovia už majú niečo za sebou - narážam na ich vek, a šťastný koniec. Tak určite by sa dalo niečo vytknúť, ale na detaily sa tentoraz nezameriam. Skrátka mne sa to páčilo. Uvidíme druhý diel.

09.09.2019 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Asi som čakala trochu viac, taká milá oddychovka.

08.09.2019 4 z 5

On On Elle Kennedy

No neviem či im to tak úplne verím, či už autorkám alebo hlavným hrdinom knihy. Chvíľami mi dej pripadal rozpačitý a trochu ťažkopádny, alebo ja som to tak cítila a úplne mi to nezapasovalo. Tiež mám asi radšej klasiku, muž-žena. No nebolo to zlé, ďalšia knižná skúsenosť za mnou, ale namakaných športovcov si radšej predstavujem v posteli s krásnymi ženami. Ale druhý diel si zo zvedavosti prečítam.

05.09.2019 4 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Príjemná oddychovka, čítala sa rýchlo. Celkom ušla.

01.09.2019 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Krátke ale fajn, môže byť, obom som fandila a šťastný koniec nesklamal. Vicious trochu pritvrdí, teším sa.

27.08.2019 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Asi v polovičke ma prestala baviť, po pol roku som ju dočítala. Nebolo to zlé, taká relaxačná rozprávka.

26.08.2019 3 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Skvelé pokračovanie, ktoré nepustí a núti človeka čítať dokonca a objavovať ďalšie a ďalšie tajomstvá. Len dúfam, že tretí diel bude výborným zakončením a rozuzlením celého príbehu. Teším sa až konečne Ilan odloží ten svoj habit, čo ju zakrýva. Snáď to bude stáť zato!

No práve som sa dočítala, že Naslouchač bude mať 5 dielov, takže s tým koncom netreba ešte počítať. Tak sa budem tešiť na ďalšie zážitky Ilan a snáď ďalšie 3 diely nesklamú. Uvidíme.

22.08.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Jeej, toto bolo tak dobré. Nie som nejaký fanúšik tohto žánru, ale toto dielko vtiahne absolútne do deja a človek číta ďalej a ďalej a prežíva všetko s hlavnou hrdinkou Ilan, pre mňa skvelé čítanie. Odporúčam a vrhám sa na druhý diel.

20.08.2019 5 z 5

Žár a led Žár a led Simona Ahrnstedt

Pekný príbeh, mne sa Tom páčil a napodiv ani Ambra ma nerozčuĺovala. Aj ostatní z predchádzajúcich kníh sa objavili. Za mňa dobré.

15.08.2019 4 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Druhá časť pre mňa nemala až také grády. Isobel mi išla trochu na nervy dve tretiny knihy, chvíľami som sa až premáhala čítať ďalej. Scéna v byte Eugena- vôbec mi to nepripadalo vzrušujúce, skôr trápne až smiešne. Alexander sa mi páčil, ale divná Isobel mi k nemu akosi nepatrila. Úplné protiklady. A Peter a Gina, neverím v takú Peterovu zmenu, ale bolo to také oživenie. Ku koncu sa zrazu všetci zmenili k lepšiemu. Aj tak sa ale teším na ďalší diel.

12.08.2019 4 z 5