Letní romance

Letní romance https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407529/bmid_letni-romance-drB-407529.jpg 4 226 40

FBI / US Advokát série

Rozvodová právnička Victoria Sladeová už viděla tolik nešťastných manželství, že zcela zavrhla možnost vdát se. Není jí však proti mysli jít občas na rande – jen ne s namyšleným novým sousedem, třebaže je to lákavé: je moc hezký, ale také velice nepřístupný. Jakmile však vezme případ jeho sestry, jako vždy je rozhodnutá vyhrát – i když to znamená začít spolupracovat s Fordem... Investigativní novinář Ford Dixon má v úmyslu najít muže, který jeho sestru přivedl do jiného stavu a pak ji nechal na holičkách. Za tím účelem je ochoten spojit se s Victorií navzdory tomu, že se mu krásná bruneta dostává pod kůži jako ještě žádná jiná žena. On možná nehledá trvalý vztah, nehodlá se usadit, přestože je oba nepopiratelně spaluje vzájemná přitažlivost. Čím víc času však s Victorií tráví, tím víc si uvědomuje, že jediná žena stejně skeptická jako on, pokud jde o lásku, by mohla být také jediná, do které se dokáže opravdu zamilovat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Suddenly One Summer , 2015

essene
25.02.2024 4 z 5

Jako vždy pěkné)

Knihomolka97
12.02.2024 4 z 5

Odpočinkový, docela vtipný příběh, tentokrát se nějakého většího napětí či dramatu nedočkáme. Zato ale nechybí pár peprných scén a také řešení psychických problémů.

MAU256
05.08.2023 4 z 5

(SPOILER) Šel k ní ještě blíž a vzal ji tvář do dlaní. "Miluji tě." Do očí jí vstoupily slzy a její výraz byl náhle tak plný naděje a zranitelný, až ho z toho zabolelo srdce. "Opravdu?" "Ano." Usmál se. "Totiž bláznivě, šíleně, tak, že bez tebe se cítím mizerně. K čertu, dokonce Tucker se mě pokoušel rozveselit."

Další hezké čtení od této autorky. Viktoria - rozvodová právnička, která má své ukryté démony. Ford - novinář, který si také ze svého dětství nepřináší jen to růžové. Kvůli události, která se Viktorii stala, se z nich stanou na kratičký čas sousedé. Jedním večerem a špatným úsudkem se nějak nemůžou vystát. Jenže pak se do jejího života dostává Nicole a její dcera Zoe a kvůli těmto dvěma osůbkám začnou spolupracovat. Je jasné, co z toho nakonec vznikne, takže jako odpočinkové počteníčko je to ideální.

jarkaska
07.06.2023 5 z 5

Další čtivá kniha z této série. Pěkný příběh Victorie a Forda, kde nechyběla romantika. Kniha se mi moc líbila.

moudivlacek
11.08.2022 4 z 5

I ty naoko úspěšní lidé mohou mít svoje velké trápení, mohou bojovat samy se sebou, a při tom si myslí, že vše musí zvládnout sami, aby neztratili tvář před druhými. Letmé setkání pohledů v baru, později noví sousedé, rozhodně to však není láska jako trám. Každopádně právnička Victoria a novinář Ford ze začátku nezůstávají jeden druhému nic dlužni. Později, v rámci "obchodní" spolupráce, se začnou poznávat.
Ale i ti "tvrdí" lidé se mohou leknout lásky..... Nejenže je kniha prošpikovaná vtipnými scénkami a dialogy, ale hlavní hrdinové vám přirostou k srdci. Kde jsem se však nasmála, byla teraupetická místnost.... Tak to nemělo chybu. Skvělé pobavení.

malýčtenář
23.07.2022 2 z 5

Ona dokonalá, on úžasný, zkrátka zápletka jasná od počátku. Zprvu nenávist, ale nakonec láska jako trám. Oddechové čtení tak na jedno odpoledne. Spíše bych knihu zařadila do červené knihovny.Ale budiž.

Katka313
05.03.2022 4 z 5

Jedna z těch lepších knížek. Zábavné dialogy a nedorozumění. Hlavní hrdinové sympatičtí, chemie byla taky ok. Jen mě mrzí, že JJ nezůstala na stejné vlně jak v prvním díle, který je pro mě zatím TOP. Zápletka, hledání vraha a hodně vtipné dialogy, kde jsem se dost nastala. Snad ještě překvapí a napíše něco na její úrovni.

cukrovka
03.07.2021 4 z 5

Čtivá oddechová romantika s předvídatelným dějem. Nenáročné, zábavné.

petulkapeta
26.05.2021 4 z 5

„Znamenalo by to něco, kdybych s ní chodil?“ zeptal se příkře.
Victoria stála na místě, hleděla na něho nahoru a s odpovědí chvíli
váhala. „Ne.“
Ramena mu poklesla.
No, zeptal se.
„To jsem si myslel,“ řekl úsečně. Na podpatku se otočil a vykročil
ke svému autu.
„Protože já bych o tebe stejně bojovala.“
Zastavil se.
S bušícím srdcem se k ní obrátil.
jo tenhle dil mě bavil a skvěle se zase setkat se třeba s Brooke, romatika tam nechyběla a ani další přiběh se skvělou pravničkou...

Miliamka
10.03.2021 5 z 5

Nejlepší díl z celé série - hlavně kvůli problémům hlavní hrdinky, které jsou mi dost známé.. Hodne me to donutilo premýšlet, ne jen číst další romantickou knížku. Doporučuju všem.

Raislin
03.02.2021 4 z 5

Romantický příběh nad kterým nemusíte vůbec přemýšlet. Děj nic převratného. Prostě nenadchne ani neurazí.

Luciska13
16.11.2020 4 z 5

Hezká kniha, ale neustále jsem čekala, kdy přijde hlavní zápletka, ale ona žádná hlavnější už nepřijde. Je to ale jen můj osobní dojem, prostě je kniha taková pohodová a zlehka plynoucí.

katerina3329
10.10.2020 5 z 5

Pohodové čtení.

jitka7
14.08.2020 4 z 5

Celá tahle série se mi líbila, pobavila jsem se u ní a hezky si početla.

munka
18.05.2020 4 z 5

Romantika, ktorá poteší a nesklame. To čo som čakal, som aj dostala. Teším sa na ďalšiu knihu z tejto série.

Kalima206
13.04.2020 4 z 5

Upřímně, asi všichni už na začátku knihy víme, jak kniha dopadne, proto sem dala o hvězdu méně, ale jinak za mě super oddechovka.

Kudík
09.04.2020 4 z 5

Victoria Sladeová to neměla od dětství úplně růžové, a to co se jí stalo v jejím prvním domě to završilo. Potom je pochopitelné, navíc je-li hlavní postavou rozvodová právnička, že nemá moc důvěru v manželství. Je tu však nový soused, investigativní novinář Ford Dixon, který se představil již ve 4. díle, jako nejlepší přítel Brooke. Opět podobné čtení, jako celá série, ale nečekáte-li od knihy nic než oddych a romanci, tak směle do toho.

Eva593
28.03.2020 5 z 5

Moje první setkání s touto spisovatelkou a knihu jsem přečetla jedním dechem!

Gabriela456
20.02.2020 5 z 5

Nevěděla jsem, co od tohoto dílu očekávat, dlouho jsem četbu odkládala, ale jsem ráda, že jsem si našla čas a přečetla jsem si tuhle knížku. Do děje jsem se začetla a přečetla jsem to jedním dechem. Můžu jenom doporučit.

___michal_
23.01.2020 4 z 5

Lehké čtení, je jasné, že v tomto žánru je jen otázkou času, kdy všechno dospěje k "růžovému "happy endu", ale i tak se mi líbilo celkové zpracování, bylo to čtivé a zábavné i bez nějaké důmyslné zápletky.

Julie James
americká, 1974