lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Milý, pohodový príbeh, akurát koniec mi prišiel nejaký zrýchlený. Nenáročné čítanie.

05.08.2019 4 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Janie tak trochu trafená, ale celkom milá hrdinka príbehu, ktorý mi ale nepripadal až taký zábavný,niekedy ma príbeh neskutočne nudil. Keby mal o 80 strán menej, nič by sa nestalo. Zasmiala som sa až na konci, kedy dievčatá spacifikovali útočníkov podpätkom v rozkroku, či zapichnutými ihlicami. Neviem či si vôbec zo zvedavosti prečítam druhý diel.

27.07.2019 3 z 5

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Vtipná a zábavná, na oddych a relax. Doporučujem.

25.07.2019 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Náhodou sa to dalo čítať, možno z dôvodu, že si absolútne nepamätám o čom bol prvý diel. Takýchto kníh je bezpočet. Ako oddychovka môže byť.

12.07.2019 4 z 5

Princezna Princezna Nichole Chase

Náhodou, celkom pekný príbeh. Uvidíme či najmladší súrodenec trochu pritvrdí.

09.07.2019 4 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Taká jednoduchá milá rozprávka pre mladé dievčatá.

08.07.2019 3 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Ďalšia skvelá kniha od obľúbenej autorky, super štýl, zábavná, skvele som sa pobavila. Splnila moje očakávania do bodky. Teším sa na pokračovanie.

05.07.2019 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Nečakala som že táto kniha bude taká iná, mám trochu zmiešané pocity. Ale mám rada, keď sa stratené nájde, všetko zapadne na svoje miesto a nakoniec to dobre dopadne.

03.07.2019 5 z 5

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

No žiadny zázrak, slabé ako čaj, štýl žiadny, aspoň Wyatt sa mi páčil a pekná obálka. Taká jednorázovka bez nejakej iskry. Ja tie slovenské autorky fakt nemusím.

01.07.2019 2 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Prečítaná na jeden dych, táto bola oveľa lepšia ako prvá, vtipná a zábavná, super relax.

23.06.2019 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Aj mne sa páčila táto viac ako prvý diel, Nick bol skvelý, sexy a zábavný a s Claire sa perfektne dopĺňali. Na dobrú náladu super kniha.

17.06.2019 5 z 5

Tajná přísada láska Tajná přísada láska Poppy J. Anderson

Nebolo to nič výnimočné, ale čítať sa to dalo. Nejako ma neoslnila. Možno druhý diel bude lepší, uvidíme.

11.06.2019 3 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Tak dočítané... skvelá séria, neskutočne ma celá bavila, zábavná, skvelé dialógy, chlapi sexi, ženy sexi, žiadne ufňukané nedospelé chuderky. Na relax ako stvorené. Veru som sa nenudila! Snáď v blízkej dobe vyjdú aj tie ďalšie 2 diely, budem sa tešiť.

05.06.2019

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Ďalšia super kniha zo série, baví ma, keď hlavní hrdinovia dajú prednosť láske pred prácou. Zasa som sa pobavila a niektoré super hlášky som čítala mužovi a smiali sme sa ako blázni. :)

03.06.2019 5 z 5

O té noci O té noci Julie James

Ďalší skvelý, zábavný, romantický príbeh zo série, ktorá ma neskutočne baví. Super séria.

01.06.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Aj ja som ju zhltla za jeden deň, a môžem povedať - áno, áno, áno. Romantická, oddychová, vtipná, ale aj na zamyslenie. Rush bude jeden z mojich obľúbených hrdinov.

30.05.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Koniec bol teda trochu dosť osekaný. Akoby autorovi došiel dych. Ale príbeh ma vcelku bavil, taká oddychovka.

29.05.2019 3 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Celkom sa mi páčila a teraz sa vrhnem na druhý diel. :)

29.05.2019 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Nebolo to zlé, ale až tak ma to neohromilo. Neviem, či to bolo prekladom, ale štýl textu mi prišiel taký sekaný a to ma hrozne rozčuľovalo. Ale tak aspoň že to dobre dopadlo. Tento autor skrátka môj obľúbený nebude.

28.05.2019 3 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Tak toto bolo skvelé, výborne som sa pobavila!

22.05.2019 5 z 5