lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Celkom sa mi páčila a teraz sa vrhnem na druhý diel. :)

29.05.2019 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Nebolo to zlé, ale až tak ma to neohromilo. Neviem, či to bolo prekladom, ale štýl textu mi prišiel taký sekaný a to ma hrozne rozčuľovalo. Ale tak aspoň že to dobre dopadlo. Tento autor skrátka môj obľúbený nebude.

28.05.2019 3 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Tak toto bolo skvelé, výborne som sa pobavila!

22.05.2019 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Tiež nepoznám autorku, ale kniha sa mi páčila, super oddychová, zábavná, Jack a Cameron super. Takže za mňa môžem odporučiť.

20.05.2019 4 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Nebolo to zlé, ale žiadny zázrak, tak 50/50 :-)

17.05.2019 3 z 5

Vysněná kavárna na zámku Vysněná kavárna na zámku Caroline Roberts

Nebolo to zlé, taká milá oddychovka.

10.05.2019 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Super kniha a klobúk dole pred prekladateľkou pani Ľalíkovou! Vyhľadávam knihy, ktoré ona preloží, lebo je to vždy zábavné, vtipné, skrátka perfektná práca. A autorka nikdy nesklamala, môžem len odporučiť, knihy, pri ktorých si skvele oddýchnem a odpútam pozornosť od reality všedných dní. Však komu by sa nepáčili vypracovaní hokejisti?

06.05.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Takéto ja fakt môžem, krásni namakaní chlapi, neskutočne sa odreagujem pri čítaní kníh tejto autorky, romantika ako vyšitá, takže ďalšia super séria. Teším sa na ďalší diel.

05.05.2019 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Aj mňa prvý diel bavil oveľa viac, akosi som čakala od začiatku ako to dopadne a kniha ma neprekvapila. Ani neviem, či si chcem prečítať príbeh z pohľadu Lea. Ešte uvidím, či budem mať náladu :)

29.04.2019 3 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Nakoniec to bola celkom príjemná kniha, taká oddychová.

29.04.2019 3 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Nádherný príbeh lásky. Chvíľami veľmi dojímavý, hlavne ku koncu, všetkého tak akurát, žiadna presladená romanca, môžem len odporučiť.

23.04.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Elizabeth Maxwell (p)

Absolútne ma to nebavilo, tiež som preskakovala strany, či ma vôbec niečo zaujme, ale sklamaná som prelistovala do poslednej strany. Taká blbosť!

15.04.2019 1 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Ešte som žiadnu knihu s takouto témou nečítala, nejako ma to odrádzalo, ale tak dala som sa na to :) A môžem povedať, že aj keď dávno nie som veková kategória, pre ktorú je asi určená, toto ma neskutočne bavilo! Pri takýchto knihách si treba odpočinúť, zapojiť predstavivosť a fantáziu a je jedno koľko mám rokov. Odporúčam!

15.04.2019 5 z 5

Jak ti zmizet ze života Jak ti zmizet ze života Katherine Center

Taká zvláštna kniha, ale výborne napísaná a čítala sa s ľahkosťou, viackrát ma Margaret pobavila. Nevzdala sa a brala od života čo jej nadelil, zdraví ľudia si to asi nevedia ani predstaviť.

15.04.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Celkom pekná kniha, obom som držala palce aby k sebe nakoniec našli cestu, takže koniec ma potešil. Odporúčam.

11.04.2019 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

No a čo, že je kniha jedno klišé za druhým? Na pobavenie, odreagovanie a predstavivosť je úplne stvorená.

09.04.2019 5 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Kniha výborná na odreagovanie, veľmi som sa bavila, tento štýl mám rada po náročnom dni, super! Môžem iba odporučiť.

09.04.2019 5 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Táto ma sklamala, nemalo to taký spád, ani vtip.

02.04.2019 3 z 5

Dokonalá ilúzia Dokonalá ilúzia Winter Renshaw

Aj ja mám rada takéto knihy, skvelé na odreagovanie počas všedných dní.

02.04.2019 4 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Mne to pripadalo až trápne, niektoré vety som preskakovala, čo boli nuda. Neviem si predstaviť takého učiteľa v dnešnej dobe, to čo bol niekde zaspatý ako šípová Ruženka? Nič moc.

02.04.2019 2 z 5